Mikį Rurką nurungė Nikolas Keidžas

Publikuota: 2009 m. kovo 18 d. trečiadienis

Aktorius Nikolas Keidžas (Nicolas Cage)
Aktorius Nikolas Keidžas (Nicolas Cage)
Laimėjęs šiemetinį Auksinio gaublio apdovanojimą už vaidmenį filme „The Wrestler“ („Imtynininkas“), aktorius Mikis Rurkas (Mickey Rourke) (56) tokios sėkmės galėjo ir nesulaukti – mat pagrindiniam vaidmeniui jau buvo išrinktas aktorius Nikolas Keidžas (Nicolas Cage) (45).
 
Režisierius Darrenas Aronofsky (40) imtynininko vaidmenyje iškart įsivaizdavo Rurką, tačiau filmo finansuotojai nenorėjo turėti reikalų su prastos reputacijos aktoriumi. „Imtynininko“ žvaigždė visada garsėjo ūmiu būdu, o pastaruosius metus ne kartą smarkiai pykosi su filmų kūrėjais.
 
Darrenas Aronofsky primygtinai buvo siūlomas aktorius Nikolas Keidžas. Filmavimas su juo jau buvo pradėtas, bet režisieriaus įsitikinimas tik sustiprėjo – imtynininko vaidmenį privalo suvaidinti filmo rėmėjų nepageidaujamas aktorius. Todėl Aronofsky pats finansavo nemažą dalį „Imtynininko“ išlaidų ir jame vaidinti pasikvietė trokštamą Mikį Rurką.
Režisierius džiaugėsi ne tik įgyvendintu noru, bet ir atmesto Nikolo Keidžo džentelmeniškumu. „Keidžas suprato, kad aš tiesiog apsėstas Mikiu, ir ramiai pasitraukė. Už tai Nikolas tikrai labai gerbiu“, – sakė Darrenas Arofonovsky. „Be to, Mikis su Nikolu yra seni draugai, todėl pastarasis nusprendė suteikti draugui šansą, o pats pasitraukti“.

 

 

 

 

 

Radijo stotis „European Hit Radio“
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Neatrasta ekonominė nauda: geologai ieško meteoritinių kraterių

Lietuvos geologijos tarnyba (LGT), bendradarbiaudama su Vilniaus universitetu, vykdo projektą „Lietuvos impaktiniai krateriai“. skaityti »

LG prisijungė prie Atvirojo automobilių aljanso ir kurs išmaniųjų automobilių įrangą

„LG Electronics“ (LG) tapo Atvirojo automobilių aljanso (ang. Open Automotive Alliance) nare. skaityti »

Procesorių gamintojos „Intel“ sukurta kamera atpažins jūsų nuotaiką

Procesorių gamintoja „Intel“ kitais metais planuoja į planšetinių kompiuterių modelius montuoti erdvinį pasaulio vaizdą galinčias filmuoti „RealSense 3D“ kameras. skaityti »

LG pristato „LG G Watch“ su „Android Wear“ operacine sistema

„LG Electronics“ (LG) pristato „LG G Watch“ laikrodį, vieną iš pirmųjų įrenginių su „Google“ operacine sistema „Android Wear“, pritaikyta dėvimiems įrenginiams. skaityti »

Brazilijos futbolo stadionas iš saulės pagamina daugiau energijos nei 11 čempionato dalyvių

Vienuolika iš 32 pasaulio futbolo čempionate dalyvaujančių valstybių sugeneruoja mažiau saulės energijos, nei Brazilijos nacionalinis stadionas. skaityti »

Žinutėmis perduodami kvapai – jau realybė!

Amerikos gamtos istorijos muziejus (angl. Museum of Natural History) Manhetene, bendradarbiaudamas su išradėjais profesoriumi David Edwards ir Rachel Field, pademonstravo savo naują kvapų-pranešimų platformą. skaityti »

Radijo bangomis valdomų laivelių komanda – tarp laimėtojų

Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) komanda Lietuvos motorlaivių federacijos taurės varžybose varžėsi dviejose laivų modelių klasėse. skaityti »

Eksperimentas patvirtino: žmonių teleportacija įmanoma

Žmonių persikėlimas erdvėje gali tapti realybe, kadangi jokie fizikos dėsniai iš esmės neprieštarauja didelių objektų, įskaitant žmones teleportacijai, teigia mokslininkai. skaityti »

NASA kosminiame „sode“ astronautai sėja pirmąsias daržoves

Tarptautinėje kosminėje stotyje (TKS) dabar dėmesio centre raudonosios salotos. Praėjusią savaitę NASA pranešė apie aktyvuotą augalų auginimo sistemą skriejančioje laboratorijoje. skaityti »

Jau greitai skrydžiai lėktuvu bus valdomi mintimis

Profesorius Florian Holzapfel su mokslininkų komanda vykdydami ES finansuojamą projektą „Brainflight“, tiria būdus, kaip smegenys galėtų kontroliuoti skrydį lėktuvu. skaityti »