Juonuoliai su bažnyčios tarnais bendraus SMS žinutėmis.
Publikuota:
2001 m. gruodžio 1 d. šeštadienis
Šiuolaikinės skaitmeninės technologijos veržiasi į bemaž visas žmogaus veiklos sritis. Bažnyčios tarnai taip pat teikia pirmenybę mobiliesiems telefonams ir kišeniniams kompiuteriams, o ne taksofonams ar bloknotams.
Štai, pavyzdžiui, liuteronų bažnyčios tarnai atrado naują būdą, kaip padėti augančiai kartai: dabar trumposiomis žinutėmis kiekvienas galės kreiptis į vikarą su savo problemomis ir klausimais.
Kaip paaiškino Bjornas Noumas (Bjorn Nome), šiuolaikinis jaunimas dažnai bijo kalbėti apie savo problemas, be to, liuteronai, skirtingai nei katalikai ar stačiatikiai, nepraktikuoja išpažinties. „Nuo šiol paaugliai ir bažnyčia kalbės viena kalba ir dalis jaunimo problemų bus išspręsta,“ – teigia Noumas.
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.
Populiariausi straipsniai
Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“.
skaityti »
Nuo rugsėjo 1 dienos Uzbekistane pradės veikti naujas socialinis tinklas „Muloqot“, kurį valdžia ketina panaudoti šalies bendruomenės moralės lygiui kelti.
skaityti »
Sankt Peterburge bus kuriamas pirmasis mieste paminklas internetui.
skaityti »
Rugpjūčio 19-oji paskelbta Pasauline fotografijos diena.
skaityti »
Kompanijos „Facebook“ akcijų, kurių 2009 metais įsigijo dainininkui Bono priklausanti bendrovė „Elevation Partners“, vertė išaugo beveik penkis kartus.
skaityti »
Iš anglies pluošto sukūrę naują saule varomo automobilio modelį „Nuna 6“, Olandijos studentai ketina dalyvauti kasmetėse Australijoje vykstančiose ekologiškų automobilių rungtynėse „World Solar Challenge“ ir įrodyti, kad tai greičiausias pasaulyje automobilis.
skaityti »
Tarptautinės krepšinio federacijos FIBA generalinis sekretorius Patrickas Baumannas ir Nyderlandų elektrotechnikos kompanijos „Philips“ atstovybės Baltijos šalyse „Philips Baltic“ vadovė Elina Gaitniecė Šveicarijos mieste Ciuriche pasirašė bendradarbiavimo sutartį, pagal kurią „Philips“ oficialiai prisidės prie Europos krepšinio čempionato Lietuvoje „EuroBasket 2011“.
skaityti »
Lietuvoje netrukus bus galima įsigyti pasaulyje žinomo prancūzų akinių kūrėjo Alain Mikli sukurtus LG 3D akinius, kurie pagaminti suvienijant technologijų inovacijas ir elegantišką dizainą.
skaityti »
Japonijoje Suisyoeno senelių namų gyventojai gali džiaugtis mielais padarėliais – robotais ruoniukais, kurie padeda atsigauti po neseniai patirto streso praūžus cunamiui.
skaityti »
Kompanija „Kraft Foods“ Niujorko Soho rajone sumontavo interaktyvų stendą, kurio vaizdas keičiasi priklausomai nuo „Twitter“ naudotojų pasisakymų.
skaityti »
P. Korėjos biologai sukūrė genetiškai modifikuotą šunį, kuris šviečia žaliai, jį apšvietus ultravioletiniais spinduliais.
skaityti »