Nagų mados

Publikuota: 2001 m. rugpjūčio 22 d. trečiadienis
Pasak „Nail Bar“ salono vadovės Ingridos Jočienės, naujausia nagų mada – permanentinis nagų dizainas. Visi žino apie permanentinį (ilgalaikį) makiažą, bet apie nagų dizainą išgirdome pirmąsyk. Jis labai tiks skubančioms moterims, verslininkėms. Nagai bus puošiami, lakuojami ilgam laikui, galima rinktis visas įmanomas nagų grožybes: spalvas, blizgučius, akutes. Naudojant specialias priemones jos laikysis ne vieną mėnesį. Nagų spalva, dizainas – tai moters elegancijos veidrodis. Skoninga moteris tikrai nedažys nagų ryškiomis spalvomis. Tai labiau tinka paauglėms. Lietuvoje, kaip sakė I. Jočienė, vis dar populiarūs violetinių atspalvių nagų lakai. Tačiau specialistė prognozavo, jog šis sezonas štai spalvai greičiausiai bus paskutinis. Kaip visada populiari ir madinga klasika – perlamutras, raudona spalva. Ir, žinoma, subtilus nagų dizainas. Keičiasi ir nagų formos mados. Grįžtama prie klasikinės migdolo formos. Tačiau formuojant nagą privalu atsižvelgti į natūralią nago formą. Jei iš prigimties nagai platūs, kvadratiniai, geriau nebandyti per prievartą išgauti ovalą. Apie tai šiandienos „Lietuvos žiniose“
Šaltinis: www.press.lt/today
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Sportuojančioms moterims – išmanioji liemenėlė

Kanados kompanija „OmSignal“, anksčiau pristačiusi marškinius su biometriniais jutikliais, neseniai pranešė apie sportuojančioms moterims sukurtą išmaniąją sportinę liemenėlę. skaityti »

Ar dirbtum veltui gaudamas 1 000 eurų kas mėnesį?

Verslininkas Michaelis Bochmeieris inicijavo eksperimentą „Mano bazinė alga“. Jau 26 žmonės laimėjo mėnesinę 1 100 eurų algą, kuria gali naudotis kaip tinkami. skaityti »

Pristatytas pirmasis sulankstomas mobilusis kino teatras

Los Anžele vykstančioje technologijų parodoje „CES 2016“ pristatytas naujas įrenginys pavadinimu „Royole-X“.Įrenginys vadinamas pirmuoju pasaulyje sulankstomu mobiliuoju kino teatru, nes pagrindinė jo paskirtis – filmų žiūrėjimas. skaityti »

Elektroniniai įrenginiai žiemą: ką reikėtų žinoti apie šalčio poveikį jiems?

Ką reikėtų žinoti apie elektroninių prietaisų naudojimą ir priežiūrą žiemą, kai termometro stulpelis nukrenta gerokai žemiau nulio? skaityti »

Geriausi 2015 m. išradimai

Jungtinių Amerikos Valstijų leidinys „Popular Mechanics“ paskelbė 10 įdomiausių 2015-ųjų išradimų, skirtų žmogaus ir gamtos apsaugai. skaityti »

Studento sukurtas robotas: „kūną“ pagamino 3D spausdintuvu, skydą – iš glaistyklės

Estijos sostinėje Taline vykstančių robotų varžybų „Robotex“ nuolatinis dalyvis yra Kauno technologijos universiteto Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto (KTU PTVF) studentas Giedrius Liaučys. skaityti »

Kalėdų Senelio elniai – robotai?

Robotų kūrėja „Boston Dynamics“ siūlo Kalėdų Seneliui vietoj elnių naudoti keturkojus robotus LS3. skaityti »

Pristatyta nauja skraidanti riedlentė

Bendrovė „ARCA Space Corporation“ pristatė įrenginį „ArcaBoard“, kurį galima vadinti skraidančia riedlente. skaityti »

Ateityje maistas nebeteiks malonumo?

Ar pagalvojote, kaip maitinsimės ateityje? Galbūt visi tapsime žaliavalgiais ir valgysime tik visokias sėklytes? O gal mums maitins pleistrai? skaityti »

Ir robotai ruošiasi Kalėdoms

Amerikos įmonė „RE2 Robotics“ iš Pitsburgo išmokė robotą gaminti popierines snaiges. skaityti »