Nagų mados

Publikuota: 2001 m. rugpjūčio 22 d. trečiadienis
Pasak „Nail Bar“ salono vadovės Ingridos Jočienės, naujausia nagų mada – permanentinis nagų dizainas. Visi žino apie permanentinį (ilgalaikį) makiažą, bet apie nagų dizainą išgirdome pirmąsyk. Jis labai tiks skubančioms moterims, verslininkėms. Nagai bus puošiami, lakuojami ilgam laikui, galima rinktis visas įmanomas nagų grožybes: spalvas, blizgučius, akutes. Naudojant specialias priemones jos laikysis ne vieną mėnesį. Nagų spalva, dizainas – tai moters elegancijos veidrodis. Skoninga moteris tikrai nedažys nagų ryškiomis spalvomis. Tai labiau tinka paauglėms. Lietuvoje, kaip sakė I. Jočienė, vis dar populiarūs violetinių atspalvių nagų lakai. Tačiau specialistė prognozavo, jog šis sezonas štai spalvai greičiausiai bus paskutinis. Kaip visada populiari ir madinga klasika – perlamutras, raudona spalva. Ir, žinoma, subtilus nagų dizainas. Keičiasi ir nagų formos mados. Grįžtama prie klasikinės migdolo formos. Tačiau formuojant nagą privalu atsižvelgti į natūralią nago formą. Jei iš prigimties nagai platūs, kvadratiniai, geriau nebandyti per prievartą išgauti ovalą. Apie tai šiandienos „Lietuvos žiniose“
Šaltinis: www.press.lt/today
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Patarimai, kaip sutaupyti kalėdinėms dovanoms

Kalėdos – dovanų metas, todėl joms artėjant kasmet sukame galvą, kaip pradžiuginti savo artimuosius ir bičiulius per daug neišlaidaujant. Dažniausiai dovanoms numatytas biudžetas gerokai išsipučia. skaityti »

„Microsoft“ kuria technologiją silpnaregiams

Bendrovė „Microsoft“ aktyviai kuria įrenginį „Cities Unlocked“, padėsiantį silpnaregiams lengviau orientuotis gatvėje. skaityti »

Tokijo oro uoste išbandytas garsiakalbis-vertėjas

Tokijo Narita tarptautiniame oro uoste vyko garsiakalbio, kuris gali išversti pranešimus į anglų, kinų ir korėjiečių kalbas realiuoju laiku, bandymai. skaityti »

Amerikos centrai pelnosi siųsdami nuolaidų žinutes

JAV prekybos centruose paplito „Bluetooth“ signaliniai pranešimai, pranešantys apie nuolaidas. Tikimasi, kad jie prekybos centrams atneš papildomą 7,5 mlrd. dolerių pelną vien per šventinį periodą. skaityti »

Japonai sukūrė striukę su specialia kišene planšetiniam kompiuteriui

Japonai sukūrė striukę tiems, kurie nė minutės negali apsieiti be planšetinio kompiuterio. skaityti »

Maroke veiks milžiniška šiluminė saulės jėgainė

Didžiulė saulės jėgainė, turinti tiekti energiją Maroke esančiam Uarzazato miestui, bus atidaryta jau ateinantį mėnesį. Į vieną kompleksą bus apjungtos 4 didžiulės saulės jėgainės. skaityti »

Latviai išleido 5 eurų monetą, kurioje vaizduojami katinai

Š. m. lapkričio 24 dieną Latvijos centrinis bankas išleido naują kolekcinę 5 eurų monetą, kurioje pavaizduoti 5 katinai. skaityti »

Batai su GPS padės nepasiklysti

Japonijos įmonė „Wish Hills“ pradėjo prekiauti batais su į kulnus įtaisyta GPS įranga. Tokia navigacijos sistema padės žmogui nepasiklysti. skaityti »

Europiečiai šiemet kalėdinėms dovanoms išleis mažiau

Prognozuojama, kad šiemet daugiausia dovanoms išleis Didžiosios Britanijos, Danijos ir Prancūzijos gyventojai. skaityti »

„Microsoft“ išleido fantastikos rinkinį

Devyni fantastikos rašytojai, padirbėję bendrovėje „Microsoft“, sukūrė po fantastinę istoriją. skaityti »