Nagų mados

Publikuota: 2001 m. rugpjūčio 22 d. trečiadienis
Pasak „Nail Bar“ salono vadovės Ingridos Jočienės, naujausia nagų mada – permanentinis nagų dizainas. Visi žino apie permanentinį (ilgalaikį) makiažą, bet apie nagų dizainą išgirdome pirmąsyk. Jis labai tiks skubančioms moterims, verslininkėms. Nagai bus puošiami, lakuojami ilgam laikui, galima rinktis visas įmanomas nagų grožybes: spalvas, blizgučius, akutes. Naudojant specialias priemones jos laikysis ne vieną mėnesį. Nagų spalva, dizainas – tai moters elegancijos veidrodis. Skoninga moteris tikrai nedažys nagų ryškiomis spalvomis. Tai labiau tinka paauglėms. Lietuvoje, kaip sakė I. Jočienė, vis dar populiarūs violetinių atspalvių nagų lakai. Tačiau specialistė prognozavo, jog šis sezonas štai spalvai greičiausiai bus paskutinis. Kaip visada populiari ir madinga klasika – perlamutras, raudona spalva. Ir, žinoma, subtilus nagų dizainas. Keičiasi ir nagų formos mados. Grįžtama prie klasikinės migdolo formos. Tačiau formuojant nagą privalu atsižvelgti į natūralią nago formą. Jei iš prigimties nagai platūs, kvadratiniai, geriau nebandyti per prievartą išgauti ovalą. Apie tai šiandienos „Lietuvos žiniose“
Šaltinis: www.press.lt/today
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Ar tikrai pažįstate visus „Facebook“ draugus?

Britas Danielas Shaw nusprendė priimti iššūkį ir susitikti su visais savo „Facebook“ draugais. skaityti »

„Apple“ galės dar kartą siekti uždrausti „Samsung“ įrenginių prekybą JAV

Kompanija „Apple“ dar kartą galės teikti prašymą uždrausti net 26 „Samsung“ įrenginių, pažeidžiančių jos patentus, prekybą JAV teritorijoje. skaityti »

Londonui leista naudoti domeno pavadinimą .london

Didžiosios Britanijos sostinė gavo leidimą naudoti domeno pavadinimą .london, tapdama dar vienu didmiesčiu, susikursiančiu atskirą sritį pasauliniame tinkle. skaityti »

„Google“ padės pajusti Venecijos dvasią

Kompanija „Google“ ir vienas populiariausių projektų „Google Street View“ suteikia galimybę paplaukioti Venecijos kanalais. skaityti »

Europoje bus leidžiama naudotis elektronika lėktuvui kylant ir leidžiantis

Europos aviacijos saugos agentūra (EASA) atnaujins taisykles, reglamentuojančias asmeninės elektronikos naudojimą lėktuve. skaityti »

Pristatomas naujas fotografavimo būdas

Dauguma kompanijų bando vartotoją sužavėti vis įmantresniu, galingesniu, patogesniu fotoaparatu. Jonasas Pfeilas ir jo komanda į fotografavimą pažvelgė kitu kampu ir sukūrė neįtikėtiną fotokamuolį „Panono“. skaityti »

„Motorola“ patentuoja elektroninę tatuiruotę-mikrofoną

Kompanija „Motorola“ ketina patentuoti vadinamąją elektroninę tatuiruotę – nedidelę mikroschemą su įmontuoti mikrofonu. skaityti »

Minima Pasaulinė mokslo diena taikai ir vystymuisi

Nuo 2002 metų kasmet lapkričio 10–ąją UNESCO skatina visame pasaulyje minėti Pasaulinę mokslo dieną taikai ir vystymuisi. skaityti »

„Apple“ prieš „Samsung“: dvikova be pralaimėtojo

Amžina didžiųjų korporacijų „Apple“ ir „Samsung“ dvikova dėl įvaizdžio, geriausių vietų parduotuvių lentynose ir vartotojų širdžių jau nestebina. Tačiau kaskart rinkoje pasirodžius naujai vieno gamintojo prekei, su nekantrumu laukiama kito prekės ženklo atsako į tai. skaityti »

Lietuviai sukūrė unikalią mobiliąją programėlę tėvų ir vaikų pramogoms

Daugeliui šeimų dažnai kyla klausimas: kur nuvesti savo atžalas pramogauti ar pavalgyti. Su panašiomis dilemomis dažnai susidurdavo ir Ispanijoje gyvenantys lietuviai. skaityti »