Netirpstantis šokoladas

Publikuota: 2011 m. liepos 14 d. ketvirtadienis

Šiltu, vasarišku oru „dievų maistu“ nuo seno vadinamas šokoladas lengvai suminkštėja bei tirpsta, o tokiu šokoladu galima nesunkiai susitepti. Tačiau, kaip neįtikinamai skambėtų, išvengti limpančių pirštų ir išteptų drabužių bus galima skanaujant naują šokoladinį saldėsį.

Jungtinės Karalystės Lankašyro grafystėje įsikūrusi bendrovė „The In Thing“ teigia, kad „Magic Choc“ yra pirmasis pasaulyje netirpstantis šokoladas. Naujasis šokoladas reklamuojamas šūkiu: „Spausk jį, lipdyk jį, valgyk jį!“. Produktas parduodamas pieninio, baltojo ir juodojo šokolado gabalėlių pavidalu. Iš šių gabalėlių galima lipdyti ką tik nori visiškai neišsitepant.

Šokoladas gaminamas Šiaurės Airijoje pagal naują, užpatentuotą technologiją iš 100 proc. belgiškojo šokolado, kuris išlieka lankstus, tačiau yra atsparus temperatūrai iki +45 °C. Pakuotėje pateikiama ir instrukcija, išaiškinanti, ką galima nulipdyti iš tokio šokolado.

„Atradome būdą šį šokoladą gaminti komerciniu mastu ir patentavome procesą bei produktą. Šiuo metu rinkoje nėra nieko panašaus. Mūsų gaminiu jau susidomėjo pirkėjai iš Jungtinių Amerikos Valstijų, Kanados ir Rusijos“, – sako „The In Thing“ vykdantysis direktorius Paulas Jacksonas.

Netirpstančio šokolado sudėtyje nurodomos tos pačios žaliavos, iš kurių gaminamas ir įprastinis šokoladas: gliukozės sirupas, kakavos masė, cukrus, kakavos sviestas, nenugriebto pieno milteliai, emulsiklis sojų lecitinas, natūrali kvapioji medžiaga vanilė. Bendrovės tinklalapyje akcentuojama, jog į šį šokoladą nepridėta jokių dirbtinių skonio stipriklių ar dažiklių, jokių konservantų ir gyvulinės kilmės maisto produktų žaliavų.

Šaltinis: londonozinios.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Ką per Kalėdas daugiausia perka Lietuvos gyventojai?

Lietuvoje kalėdiniu laikotarpiu prekybos tinklų pardavimai išauga maždaug penktadaliu, o pirkėjai gruodį užplūsta didžiausius prekybos centrus. skaityti »

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Šiuolaikiniai vaikai pinigus taupys skaitmeninėse taupyklėse

Kiekvienas vaikystėje esame turėjęs monetų taupyklę. Kaip vaikai taupys pinigus, jei kažkada pasaulyje nebebus grynųjų? skaityti »

Skeptiškiems tėveliams: 5 faktai apie vaizdo žaidimų naudą

Tyrimai atskleidė, kad saikingos pramogos su vaizdo žaidimais gali teikti naudą ne tik vaikams, bet ir jų tėveliams. skaityti »

NATO suvažiavimą saugos ereliai

Gegužės 25 d. Briuselyje vyks NATO renginys, kuriame dalyvaus ir JAV prezidentas Donaldas Trampas. Į susitikimą suvažiuos valdžios atstovai iš 29 šalių. skaityti »

Dubajaus gatvėse patruliuoja robotas–policininkas

Į darbą priimtas pirmasis robotas–policininkas. Jis prisijungė prie policininkų būrio Arabų Emyratuose, Dubajuje. skaityti »

Kodėl lietuviai mėgsta atsiskaityti tik gavę prekes?

Mokėjimas už prekes jų pristatymo metu – vienas populiariausių būdų atsiskaityti už internetinius pirkinius Lietuvoje. skaityti »

Kad palinkus prie išmaniųjų kupra neužaugtų...

JAV vykdytas tyrimas parodė, kad nuolatinis žiūrėjimas į išmanųjį telefoną žemyn prilygsta maždaug 27 kilogramų svoriui, pakabintam ant kaklo, o tai pastarajam nėra naudinga. skaityti »

Nauja mobilioji programėlė – unikalus emocinės pagalbos sau būdas

Kiekvienas programėlės naudotojas galės žymėti ir stebėti savo emocinę būklę, tikimasi, kad šis įrankis padės ugdyti emocinį raštingumą. skaityti »

Kvadratinės Latvijos kolekcinės monetos tiražas išgraibstytas akimirksniu

Gegužės pradžioje Latvijos centrinis bankas pradėjo prekiauti nauja kolekcine moneta, skirta Latgalos kongreso šimtmečiui. skaityti »

Išleista Eurovizijos konkursui skirta moneta

Nacionalinis Ukrainos bankas gegužės 11 d. pradės prekiauti kolekcine moneta, skirta „Eurovizijos 2017“ konkursui. skaityti »

Mokslas atskleidė, ko reikia norint sukurti genialų protą

Intelektas – nėra būtinas genijaus požymis, svarbus žmogaus kūrybiškumas ir atkaklumas. skaityti »