Apie 7 tūkstančiai ispanų sekmadienį Barselonoje nuogi pozavo amerikiečių fotografui Spenceriui Tunickui. 36 metų menininkas fotografuoja nuogų žmonių minias.
Publikuota:
2003 m. birželio 10 d. antradienis
Apie 7 tūkstančiai ispanų sekmadienį Barselonoje nuogi pozavo amerikiečių fotografui Spenceriui Tunickui. 36 metų menininkas fotografuoja nuogų žmonių minias. Barselonoje jis pasiekė naują dalyvių rekordą. 2001 metų spalį Melburne jam pozavo 4500 išsirengusių australų. Vis dėlto į seansą Barselonoje atvyko perpus mažiau savanorių, nei tikėjosi rengėjai. Internetu jų buvo užsiregistravę 15 tūkstančių. Savanoriai modeliai už „darbą“ pinigų negavo. Jiems vėliau bus atsiųsta po vieną nuotraukos kopiją.
Nuogaliai pozavo specialiai atitvertame bulvare trimis skirtingomis pozomis. Fotografuojamų žmonių nuotaika buvo puiki, nors daugeliui dalyvių buvo gana šalta. Beveik 90 minučių jie turėjo ištverti 15 laipsnių temperatūroje. Jiems teko tysoti ant žemės bei klūpėti eilėmis.
Niujorke gyvenantis menininkas nuogalių minias fotografuoja visame pasaulyje, tačiau JAV dėl savo darbų jau turėjo nemalonumų: kelis kartus buvo suimtas už nepadorų elgesį ir trukdymą pėsčiųjų eismui, nors oficialūs kaltinimai jam taip ir nebuvo pareikšti.
Šaltinis:
„Lietuvos žinios“
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.
Populiariausi straipsniai
Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“.
skaityti »
Gineso pasaulio rekordų knyga per 55 metų gyvavimo laikotarpį tapo perkamiausiu pasaulio leidiniu.
skaityti »
Antradienį 33 kasykloje užversti Čilės kalnakasiai žiūrėjo draugiškas Čilės ir Ukrainos futbolo komandų rungtynes.
skaityti »
Indijos Asamo valstijos kaimo gyventojai ir miškininkai išgelbėjo pelkėje įklimpusį drambliuką.
skaityti »
Vieno iš seniausių gėlių eksportuotojo Ekvadoro ūkininkai pasaulio restoranams ėmė siūlyti valgomųjų organinių rožių.
skaityti »
Meksiko centre buvo pagamintas 40,9 m ilgio tako paplotis, tapęs ilgiausiu šalies istorijoje.
skaityti »
Indijos kaimo gyventoja Chouthi Bai be mamos likusį veršelį ėmė maitinti krūtimi.
skaityti »
Į legendinio laivo „Titanikas“ sudužimo vietą Atlanto vandenyne mokslininkų ir archeologų komanda nusiuntė nuotolinio valdymo aparatą su pritvirtinta fotokamera.
skaityti »
Iranietis Amiras Rahbaris savo 20 kv. m. butą dalijasi su neįprastais kambariokais.
skaityti »
Didžiojoje Britanijoje nugaišo didžiausia šalyje 31 kg svorio gėlųjų vandenų žuvis.
skaityti »
47 metų Austrijos milijonierius Karlas Rabederis, nusprendęs, kad turtai neatneša laimės, pralošė loterijoje savo Alpėse esančią vilą.
skaityti »