Mokami Europos keliai šiais metais žymiai brangesnis nei pernai. Pavyzdžiui, Prancūzijos ir Portugalijos keliai pabrango vidutiniškai 3 proc., o Ispanijoje - net 20 proc.
Publikuota:
2002 m. liepos 24 d. trečiadienis
Mokami Europos keliai šiais metais žymiai brangesnis nei pernai. Pavyzdžiui, Prancūzijos ir Portugalijos keliai pabrango vidutiniškai 3 proc., o Ispanijoje - net 20 proc. Dvimėnesinė kortelė, skirta važiuoti Austrijos keliais, pabrango 42 proc. Pavyzdžiui, kelias iš Miuncheno į Lisaboną tiesiausiu keliu turistui atsieis 84 eurus, iš kurių 44 teks Prancūzijai, 28 -Ispanijai ir 12 - Portugalijai. Be to, dar reikia sumokėti už korteles važiavimui per Austriją ir Šveicariją.
Austrai siūlo rinktis - 10 dienų kortelė - 7,60 €, dvimėnesinė - 21.80 € ar metinė - 72,60 €. Šveicarai už 14 mėnesių kortelę prašo 27 €. Tad galiausiai sumokėjus visus mokesčius kelias iš Miuncheno į Lisaboną ir atgal pigiausiai kainuos 190 €. Kelionė iš Miuncheno į Veneciją kainuos 52 € plius Austrijos kortelė.
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.
Populiariausi straipsniai
Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“.
skaityti »
Ispanijos bendrovių „Pukas“ ir „Tecnalia“ mokslinių bendradarbių pastangų dėka sukurta pirmoji elektroninė banglentė. Tikimasi, jog ištirti jos veikimo principai padės banglenčių gamintojams kurti funkcionalesnius gaminius.
skaityti »
Vieną iš Kroatijos salų socialinio tinklo „Facebook“ garbei siūloma pavadinti Facebook.
skaityti »
JAV mokslininkai atskleidė fenomeną, kaip raudonosios skruzdės sugeba suformuoti vandeniui atsparų plaustą, padedantį joms išlikti gyvoms.
skaityti »
Kinijos interneto paieškos sistemos „Baidu“ vadovas Robinas Ly (Robin Lee) tapo turtingiausiu žmogumi šalyje.
skaityti »
Šiemet sukanka 25 metai nuo Černobylio atominės elektrinės katastrofos.
skaityti »
Lietuviai nusitaikė į elektrinių automobilių rinką užsienyje, o artimiausiu metu Kaune turėtų atsirasti ir pirmoji lietuvių sukurta elektromobilių įkrovimo stotelė.
skaityti »
Nuoširdžiai sveikiname visus didžiausios pavasario šventės – Šv. Velykų – proga ir linkime geros nuotaikos, neblėstančio entuziazmo bei spalvingų margučių.
Smagių švenčių!
skaityti »
Masačusetso (JAV) technologijų instituto laboratorijos tyrėjas Davidas Carras kartu su kolegomis sukūrė naujo tipo trimatį (3D) spausdintuvą „Eat Your Face“, kuris žmogaus veido modelį perkelia ant šokolado.
skaityti »
Pirmą kartą Lietuvoje organizuojamas vienas didžiausių Europos robotų konstruktorių čempionatas. Klaipėdoje vyksiančiose Europos Robotų Lygos varžybose suskaus daugiau nei šimtas robotų iš kelių Europos šalių.
skaityti »
Pasauliui labiau atsigręžiant į aplinką tausojančios produkcijos gamybą, vis populiaresnės tampa antrinio perdirbimo technologijos...
skaityti »