Paršelių lenktynės Baltarusijoje

Publikuota: 2006 m. rugsėjo 11 d. pirmadienis

Du keturių savaičių miniatiūriniai paršeliai
Baltarusijoje, viename Mogiliovo kolūkių, ruošiami paršeliai-sprinteriai. Keturkojai sportininkai treniruojasi dukart per dieną, yra specialiai maitinami ir netgi dėvi sportinius drabužius.


Stadionas paršeliams įsikūrė kiaulių fermos „Vichra“ kieme. Trasas pastatė fermos darbuotojai, jie drauge su zootechniku ir treniruoja „sprinterius“. Jau po savaitės kriuksinčių sportininkų laukia pirmasis pasirodymas Mstislavlyje, o rugsėjo 22–24 dieną „kiauliška“ rinktinė linksmins publiką Bobruiske.


Priminsime, jog tomis dienomis Bobruiske bus švenčiama respublikinė Derliaus nuėmimo diena „Dožinki – 2006“. Ta proga savo sugebėjimus parodys ir paršeliai. Visi jie bus margi ir skirsis vienas nuo kito, todėl, norintys lažintis, galės lengvai atpažinti savo favoritą iš tolo.

Dvi treniruotės kasdien – ir 6 margi paršeliai jau ne tik įveikia distanciją, bet ir barjerus. Kai kurie iš jų netgi aplenkia savo trenerius. Esminis dresūros principas paprastas – pasiekusiųjų finišą laukia prizas – pašaro porcija. Jos ir skuba paragauti paršeliai.


Na, o kol keturkojai treniruojasi, dizaineriai kuria jiems specialias kepuraites tikėdamiesi, jog kiaulės neapsikiaulins ir parodys ką gali.  

Šaltinis: www.naviny.by
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Estrados legenda ir širdžių ėdikas Julio Iglesias Vilnių aplankys gegužę

Julio Iglesias gegužės 29 dieną koncertuos sostinės „Siemens“ arenoje. skaityti »

„Bitės“ klientams žurnalo „Panelė“ prenumerata – ir mobiliuoju telefonu

„Bitė Lietuva“ klientai nuo šiol užsisakyti ir apmokėti žurnalo „Panelė“ prenumeratą galės mobiliuoju telefonu. skaityti »

Su nauja programa Kirkorovas pirmiausia aplankys Lietuvą

Kovo 22 dieną į „Siemens“ areną Vilniuje atvyksta Filipas Kirkorovas, žmogus, kuriam niekas negali likti abejingas. skaityti »

Saulėns iš M-1 dainuoja geriau už Minedą

Lietuvoje jau juokaujama, kad jei savivaldybių rinkimuose būtų leista dalyvauti „Radijo Partijai“ – turėtume naują politinę daugumą. skaityti »

Įrašų kompanijos leis studentams siųstis muziką nemokamai

Stambiausios garso įrašų kompanijos įkūrė studentams nemokamą muzikos atsisiuntimo paslaugą „Ruckus“. skaityti »

Atskleisti princesės Dianos gyvenimo ir žūties faktai

Milijonierius Hovardas Hodgsonas (Howard Hodgson) Londone išleido knygą apie princą Čarlzą, pavadintą „Žmogus, kuris taps karaliumi“. skaityti »

Trumposios žinutės atsidūrė romano puslapiuose

Dienos šviesą išvydo romanas, kurio turinį sudaro vien tik trumposios (SMS) žinutės. skaityti »

Jonas iš „Dangaus“: „Lietuvos istorijos nevalia ištrinti iš atminties“

Liaudies dainų globėja Veronika Povilionienė ne tik virpina širdis liaudiškomis dainomis, bet ir randa laiko švietėjiškai veiklai. skaityti »

Rusijoje autobusas partrenkė amūrinį tigrą

Antradienio naktį autobusas, važiuojantis iš Dalniagorsko į Chabarovską, kelyje partrenkė amūrinį tigrą. skaityti »

Pokalbiai telefonu už vairo britams kainuos iki 4936 JAV dolerių

Nuo 2007 metų vasario 27 dienos Didžiojoje Britanijoje baudos už pokalbius telefonu prie vairo bus gerokai didinamos. skaityti »