Paskutinėje knygoje apie Harį Poterį žus du veikėjai, teigia Rowling

Publikuota: 2006 m. birželio 27 d. antradienis

Haris Poteris
Vaikų rašytoja J.K.Rowling (Ž.K.Rouling) atskleidė, kad septintojoje ir paskutinėje knygoje apie Hario Poterio nuotykius žus mažiausiai du veikėjai, tačiau kurie, ji nenurodė.


Manoma, kad paskutinę Hario Poterio sagos dalį suplūs pirkti dešimtys milijonų suaugusiųjų ir vaikų, todėl jos scenarijus kruopščiai slepiamas.

J.K.Rowling anksčiau yra sakiusi, kad paskutinį septintosios knygos skyrių parašė jau seniai.

„Paskutinis skyrius yra paslaptis, nors dabar jis šiek tiek pasikeitė, – teigė ji per interviu Didžiosios Britanijos televizijai “Channel 4„, kuris buvo parodytas pirmadienį. – Vienas personažas, turėjęs mirti, liks gyvas, tačiau žus kiti du, kurių mirties iš pradžių neplanavau“.

Paklausta, ar negalėtų papasakoti smulkiau, rašytoja pridūrė: „Ne. Neketinu savęs pasmerkti, nes nenoriu gauti neapykantos laiškų ar dar ko nors“, – sakė ji.

Ji taip pat teigė suprantanti autoriaus troškimą nužudyti pagrindinį didelės sėkmės sulaukusios serijos veikėją.

„Niekada nejaučiau pagundos nužudyti jį (Harį Poterį) iki septintos knygos, nes visada planavau parašyti septynias knygas ir noriu tai padaryti“, – sakė J.K.Rowling.

„Tačiau puikiai suprantu rašytoją, kuris galvoja: “Na, aš juos nužudysiu, nes tai reiškia, kad negalės būti kitų žmonių parašytų tęsinių ... taigi viskas baigsis ties manimi ir po mano mirties niekas negalės prikelti šio personažo„, – sakė rašytoja.

40 metų J.K.Rowling pirmąją knygą apie Hario Poterio nuotykius parašė būdama bedarbė motina. Dabar ji yra viena turtingiausių rašytojų visoje istorijoje – jos turtas vertinamas daugiau kaip 1 mlrd. dolerių (2,8 mlrd. litų).

Visame pasaulyje parduota apie 300 mln. Hario Poterio serijos knygų.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse, interneto tinklalapiuose, platinti mobiliaisiais visuomenės informavimo kanalais be raštiško UAB “BNS„ sutikimo draudžiama.

 

Šaltinis: BNS
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Šiuolaikiniai vaikai pinigus taupys skaitmeninėse taupyklėse

Kiekvienas vaikystėje esame turėjęs monetų taupyklę. Kaip vaikai taupys pinigus, jei kažkada pasaulyje nebebus grynųjų? skaityti »

Skeptiškiems tėveliams: 5 faktai apie vaizdo žaidimų naudą

Tyrimai atskleidė, kad saikingos pramogos su vaizdo žaidimais gali teikti naudą ne tik vaikams, bet ir jų tėveliams. skaityti »

NATO suvažiavimą saugos ereliai

Gegužės 25 d. Briuselyje vyks NATO renginys, kuriame dalyvaus ir JAV prezidentas Donaldas Trampas. Į susitikimą suvažiuos valdžios atstovai iš 29 šalių. skaityti »

Dubajaus gatvėse patruliuoja robotas–policininkas

Į darbą priimtas pirmasis robotas–policininkas. Jis prisijungė prie policininkų būrio Arabų Emyratuose, Dubajuje. skaityti »

Kodėl lietuviai mėgsta atsiskaityti tik gavę prekes?

Mokėjimas už prekes jų pristatymo metu – vienas populiariausių būdų atsiskaityti už internetinius pirkinius Lietuvoje. skaityti »

Kad palinkus prie išmaniųjų kupra neužaugtų...

JAV vykdytas tyrimas parodė, kad nuolatinis žiūrėjimas į išmanųjį telefoną žemyn prilygsta maždaug 27 kilogramų svoriui, pakabintam ant kaklo, o tai pastarajam nėra naudinga. skaityti »

Nauja mobilioji programėlė – unikalus emocinės pagalbos sau būdas

Kiekvienas programėlės naudotojas galės žymėti ir stebėti savo emocinę būklę, tikimasi, kad šis įrankis padės ugdyti emocinį raštingumą. skaityti »

Kvadratinės Latvijos kolekcinės monetos tiražas išgraibstytas akimirksniu

Gegužės pradžioje Latvijos centrinis bankas pradėjo prekiauti nauja kolekcine moneta, skirta Latgalos kongreso šimtmečiui. skaityti »

Išleista Eurovizijos konkursui skirta moneta

Nacionalinis Ukrainos bankas gegužės 11 d. pradės prekiauti kolekcine moneta, skirta „Eurovizijos 2017“ konkursui. skaityti »

Mokslas atskleidė, ko reikia norint sukurti genialų protą

Intelektas – nėra būtinas genijaus požymis, svarbus žmogaus kūrybiškumas ir atkaklumas. skaityti »