Patarimai „Pokemon Go“ gerbėjams: kaip taupyti telefono bateriją

Publikuota: 2016 m. liepos 22 d. penktadienis

Pasaulis kraustosi iš proto dėl naujojo žaidimo „Pokemon Go“, mušančio populiarumo rekordus. Jeigu savo išmaniajame telefone jau bandėte pagauti pokemoną ir jūs, turėjote pastebėti, kad ši pramoga įrenginio bateriją iškrauna labai greitai. „Samsung Electronics Baltics“ mobiliųjų įrenginių naudojimo instruktorė Karolina Slepčenkienė teigia, kad „Pokomen Go“ net ir naujausio išmaniojo įrenginio bateriją gali iškrauti per pusdienį, nes žaidimui reikalingas GPS signalas bei telefono kamera.

Žaidimo fanams specialistė pataria iš namų išeiti tik su pilnai įkrauta telefono baterija bei įsigyti išorinį akumuliatorių, o taip pat atskleidžia daugiau gudrybių, padėsiančių prailginti  populiaraus žaidimo laiką.

1. Įjunkite baterijos taupymo režimą

„Pokemon Go“ kūrėjai numatė, kad gaudyti pokemonus gali sutrukdyti greitai senkanti telefono baterija, todėl žaidime įdiegė baterijos taupymo režimą. Tam, kad aktyvuotumėte šią funkciją, tereikia ekrane spustelėjus ant pokemonų rutulio nueiti į nustatymus – ten nesunkiai rasite „Battery Saver“ funkciją.

Įjungus funkciją, galite ramiai savo įrenginį nešiotis kišenėje – baterijos taupymo režimo metu ekranas yra išjungiamas, o apie netoliese esantį pokemoną jums bus pranešta telefonui vibruojant. Tiesa, ši funkcija gali būti naudojama tik reikalui prispyrus, nes, pripažinkime, papildytos realybės vaizdai įkvepia ir skatina vaizduotę. Su išjungtu ekranu mėgautis žaidimu ir išnaudoti visas jo teikiamas galimybes tampa sunkiau.

2. Turėkite išorinę bateriją

K. Slepčenkienė primena neišeiti iš namų be pilnai įkrautos telefono baterijos, tačiau jeigu vis dažniau tenka nutraukti žaidimą pačiame jo įkarštyje, su savimi vertėtų turėti išorinę įrenginio bateriją. Ji neužima daug vietos, yra patogi ir per ypač trumpą laiką gali įkrauti jūsų telefoną, nesvarbu, kur bebūtumėte.

3. Sumažinkite ekrano ryškumą

Didelis ir ryškus ekranas – viena pagrindinių priežasčių, kodėl telefono akumuliatorius greitai išsikrauna, ypač mėgaujantis žaidimais. Todėl jeigu nenorite netikėtai nutraukti gaudynių, sumažinkite ekrano ryškumą ir žaidimu galėsite mėgautis gerokai ilgiau.

4. Išjunkite nereikalingas programėles

Prieš įsijungdami „Pokemon Go“ įsitikinkite, kad visos artimiausiu metu nenaudojamos programėlės būtų išjungtos. Nepamirškite išjungti „Bluetooth“ ir kitų funkcijų, kurios tuo metu nėra reikalingos. Galite net ir visiškai išjungti garsą – tai prisidės prie dar ilgesnio telefono baterijos gyvavimo laiko.

5. Naudokite žaidimams draugiškus įrenginius

Tam kad išsikrovus telefonui kuo skubiau vėl galėtumėte ieškoti pokemonų, pasinaudokite telefono greito įkrovimo funkcija. Ją gali pasiūlyti naujausi išmanieji įrenginiai, tokie kaip „Samsung Galaxy S7“, pilnai pakraunami per 90 minučių.

Šis flagmanas puikiai pritaikytas žaidimams – „Game Launcher“ funkcija leidžia kontroliuoti baterijos būseną ir minimizuoti įvairius pranešimus, o „Liquid cooling“ technologija neleidžia jam įkaisti – tai pagrindinės funkcijos ir ypatybės, leisiančios nevaržomai pasinerti į papildytos realybės „Pokemon Go“ pasaulį.

Paskutinis patarimas žaidėjams – būkite atidūs jus supančiai aplinkai ir pasirūpinkite savo saugumu realiame gyvenime.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

„Pokemon Go“ gerina rekordus

Papildytosios realybės žaidimas „Pokemon Go“ per pirmąsias 30 dienų nuo išleidimo jau uždirbo 200 mln. JAV dolerių. skaityti »

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Įdomioji e-atliekų surinkėjų statistika: šaldytuvus gyventojai išmeta ir su uogienėmis

Kone dešimtadalis nebenaudojamų stambiųjų elektroninių prietaisų iš kaimo vietovių pas elektroninės technikos atliekų surinkėjus patenka jau apsamanoję. skaityti »

54 proc. pirkėjų kainas vis dar konvertuoja į litus

Nors su euru lietuviai gyvena jau trečius metus, tačiau daugeliui gyventojų pasverti savo išlaidas ir įvertinti prekių kainas vis dar yra patogiau litais. skaityti »

„Microsoft“ prijungs prie interneto „Toyota“ automobilius

Pernai „Toyota“ įkūrė naują įmonę „Toyota Connected“, kurios veikla – interneto paslaugų integracija į automobilius, kelių infrastruktūrą ir transporto priemonių tarpusavio komunikacijos sistemų kūrimas. skaityti »

Baltijos šalių šimtmečiui skirtos proginės dviejų eurų monetos dizainą išrinks gyventojai

Prasidėjo dvi savaites truksiantis Lietuvos ir kitų Baltijos šalių gyventojų balsavimas internetu: renkamas dviejų eurų monetos, skirtos Baltijos šalių šimtmečiui, projektas. skaityti »

Gėrimų šildytuvas-šaldytuvas ant darbo stalo

Gėrimai yra skaniausi tada, kai yra tinkamos temperatūros. Tam skirtas mažytis USB šildytuvas-šaldytuvas, nuolat laikomas ant stalo. skaityti »

Paneigtas mitas apie kompiuterinių žaidimų įtaką empatijai

Ilgą laiką buvo manoma, kad kompiuteriniai žaidimai mažina empatiją. Tačiau ar tikrai? skaityti »

„Microsoft“ sukūrė uodus gaudantį robotą

„Microsoft“ sukurtas robotas padės mokslininkams tirti, kokius pavojingus virusus ir bakterijas platina šie vabzdžiai. skaityti »

Ateities automobiliai atpažins vairuotojo nuotaiką

Ateityje automobiliai ne tik žinos, ko mes norime, bet ir kaip mes jaučiamės, galės ne tik pildyti mūsų komandas, bet ir mums atsakyti. skaityti »

Žinutes bus galima rašyti akimis

„Microsoft“ kartu su Vašingtono universiteto mokslininkais sukūrė programą „Eye-Gaze“, kuria naudojantis tekstą į telefono ekraną galima suvesti akimis. skaityti »

Virtualiosios realybės perspektyvos: nuo apsipirkinėjimo iki karybos

Virtuali realybė tarnauja ne tik išsiilgusiems pramogų ar naujų potyrių, bet ir tiesiog siekiant pagerinti mūsų kasdienį gyvenimą. skaityti »