Stano dingęs be žinios

Publikuota: 2007 m. vasario 21 d. trečiadienis

Grupės „Delfinai“ vokalistas Stano
Grupės „Delfinai“ vokalistas Stano

Dar prieš kelias savaites visoje Lietuvos spaudoje garsiai nuskambėjo žinia apie Delfinų grupės nario Stano turistinę išvyką į legendomis apipintą Afriką. 7000 km maršrutas, kuris driekiasi per vakarinę šio egzotiško žemyno pakrantę nestokojo pavojų dar tada, kai buvo planuojama kelionė. Ne gana to, prieš pat išvyką naujienų tarnybos pranešė, jog iš miestelio Burkina Faso kalėjimo pabėgo net 200 kalinių. Nors kelionės maršrutas driekiasi vos per keliasdešimt kilometrų nuo šios vietos, bet Stano tai neatbaidė nuo kelionės. Dėl pastarųjų priežasčių, prieš išvykstant, nuotykių ieškotojas prisižadėjo per savaitę bent kelis kartus parašyti laišką ar paskambinti, bet jau beveik dvi savaitės kaip nieko negirdėti. Susirūpinę Stano giminaičiai visų pirma kreipėsi į grupės „Delfinai” prodiuserį Vilių Survilą, bet gavo lygiai tokį patį nieko gero nežadantį atsakymą:

„Stano jau antrą savaitę man nieko nerašo. Žinau tik tiek, kad per tą laiką turėjo pasiekti net du didmiesčius, kuriuose tikrai buvo susisiekimo su Lietuva galimybės. Kol kas nepanikuoju, bet jaučiu didelį nerimą”,- neguodžiančiu tonu šnekėjo Vilius.

Vilius Survila apie paieškos skelbimą su atlikėjo giminaičiais dar nesvarstė, bet neatmeta galimybės, kad teks. Nelaimę žadanti tyla gali būti akimirksniu išsklaidyta atsiradus pirmai galimybei paskambinti ar parašyti laišką , tad kol kas tenka kantriai laukti gerų žinių iš Afrikos džiunglių.

Šaltinis: www.intervid.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Sukurtas specialus dėklas „iPhone“

Šiandien sunku įsivaizduoti savo gyvenimą be išmaniojo telefono su lietimuisi jautriu ekranu. Tačiau dizaineris Moon Myounghak siūlo grįžti atgal... skaityti »

Išmanioji perėja padės išvengti skaudžių eismo įvykių

Kaip išvengti skaudžių eismo įvykių? Riboti greitį, atsakingai elgtis kelyje, laikytis taisyklių, saugoti vieniems kitus ir... įrengti išmanias perėjas pėstiesiems. skaityti »

Mokomieji žaidimai išmoko klysti

Seniai įrodyta, kad naudojant žaidimus švietimo sistemoje, varginantį mokymosi procesą galima padaryti įdomų ir naudingą. Neseniai atrasta ir pagrįsta nauja idėja, kuri akcentuojama vaizdo žaidimuose: „nieko blogo patirti nesėkmę“ (angl. „it’s okay to fail“). skaityti »

„Microsoft“ susidomėjo papildytos realybės akiniais

Kompanija „Microsoft“ į JAV patentų biurą (USPTO) padavė paraišką, kurioje aprašomi papildytos realybės akiniai – įrenginys, gebantis prie realaus pasaulio vaizdų pridėti virtualių objektų. skaityti »

Japonai pristatė vienvietį elektrinį sraigtasparnį

Japonijos kompanija „Hirobo“ pranešė apie savo planus išleisti vienvietį elektrinį sraigtasparnį „HX-1“. skaityti »

Robotas-Skeneris per minutę nuskenuoja 250 puslapių

Inžinieriai iš Japonijos, Tokijo universiteto, pademonstravo veikiantį Roboto-Skenerio prototipą, kuris sugeba per minutę nuskenuoti net 250 knygos puslapių. skaityti »

Išmaniojo dviračio pavaras perjunginės išmanusis telefonas

Markas Wilsonas, bendradarbiaudamas su kolegomis iš „Cambridge Consultants Limited“ (CCL), sukūrė automatinę dviračių pavarą, perjungiamą elektriniu būdu. skaityti »

JAV pastatytas „televizinis kambarys“

Amerikos specialistai pastatė neįprastą 10х5,8х3 m dydžio „televizinį kambarį“ „Reality Deck“, kurį sudaro tik aukštos kokybės ekranai, iš viso – 1,5 mlrd. pikselių. skaityti »

Jutikliniai ekranai atskirs prisilietimą pirštu ir nagu

JAV bendrovė „Qeexo“ išmokė įrenginius jutikliniu ekranu skirti, kaip vartotojas prisiliečia prie ekrano. skaityti »

Vienas inovatyviausių fotoaparatų tapo dar protingesnis

Inovatyvios kameros „Lytro“ kūrėjai pasiūlė naudotojams naujų funkcijų – „Perspective Shift“ ir „Living Filters“. skaityti »