Straw privertė Rice miegoti ant grindų

Publikuota: 2006 m. balandžio 4 d. antradienis

Miegas, miegelis...

Didžiosios Britanijos užsienio reikalų sekretorius Jackas Straw  antradienį buvo puolamas dėl nedžentelmeniško elgesio, kai, laikraščių teigimu, oficialiame JAV lėktuve užėmė JAV valstybės sekretorės Condoleezzos Rice asmeninę kajutę. 

Bent keli Britanijos laikraščiai rašo, kad C.Rice lėktuve „Boeing 757“ savo kolegai J.Straw maloniai pasiūlė savo kajutę su lova ir jis šį pasiūlymą priėmė, palikdamas valstybės sekretorę miegoti ant grindų.

Tai, ką vienas laikraštis pavadino „Bedgeitu“, įvyko savaitgalį politikams skrendant į Kuveitą, iš kurio jau kariniu lėktuvu jie išskrido į Bagdadą.

C.Rice su atsakomuoju vizitu lankėsi J.Straw namuose Šiaurės vakarų Anglijos apygardoje Blakberne, o J.Straw praėjusiais metais aplankė jos gimtąją Alabamą.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse, interneto tinklalapiuose, platinti mobiliaisiais visuomenės informavimo kanalais be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Šaltinis: BNS
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Naujasis „Ford Focus“ debiutavo Mobiliojo pasaulio kongrese

Barselonos Mobiliojo pasaulio kongrese (MWC) šiandien įvyko neįprastas debiutas. Debiutantas – emocingos ir drąsios išvaizdos, puikiai pagamintas, prikimštas naujausių technologijų, taupus ir, žinoma, išmanus. skaityti »

Pirmąkart e. knygos autorius dalija e. autografus

Vilniaus knygų mugės dienomis Metų knygos apdovanojimui nominuotos elektroninės knygos „Stebėtojo užrašai“ autorius Dainius Dirgėla dalija elektroninius autografus skaityti »

Kaip XXI amžiaus technika pakeis gyvenimą? Nuo robotų iki išmaniųjų kontaktinių lęšių

Naujos technologinės idėjos ir per paskutiniuosius 20 metų atsiradę išradimai artina žmonių gyvenimą link fantastiniuose filmuose matytos realybės. skaityti »

VGTU studentai sukūrė nuotoliniu būdu valdomą robotinę ranką

Jaunieji Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) inžinieriai pristatė nuotoliniu būdu valdomą robotinę ranką. skaityti »

Geriausios „X“ klasės savybės ir veidrodiniams fotoaparatams būdingas „Fujifilm X-T1” valdymas

„Fujifilm“ pristato naują sisteminį „X“ klasės fotoaparatą „X-T1“. Aukščiausios klasės fotoaparatas „X-T1“ pasižymi „X“ klasei būdingu kompaktiškumu, mobilumu, greitu veikimu, SLR tipo fotoaparatams būdingu patogiu rankiniu valdymu, mechaniniais režimų ratukais ir atsparumu oro sąlygoms. skaityti »

Prestižinis „If design awards 2014“ apdovanojimas – Lietuvos bendrovei

Lietuvių kompanija „ACME Europe“ jau antrus metus iš eilės apdovanota prestižiniame “iF design awards 2014“ konkurse. Šiais metais laimėjimas atiteko net dviem produktams: kompiuterio krepšiui-kuprinei PEAK ir ausinėms MOON. skaityti »

„Huawei“ ir futbolo klubas „Arsenal“ tapo partneriais

Informacijos ir ryšio technologijų sprendimų tiekėja „Huawei” ir Anglijos futbolo klubas „Arsenal” paskelbė apie naują partnerystę. skaityti »

Į verslo dovanų rinką veržiasi saulės energija ir išmaniosios technologijos

Verslo dovanų ir suvenyrų rinkoje šviežiausias madas ima diktuoti saulės energija ir išmaniosios technologijos. skaityti »

Konkurse „Rašom!“ gydytojai rašys dailyraščiu

Prasidėjo jau ketvirtus metus iš eilės organizuojamas dailyraščio konkursas „Rašom!“. Kaip ir kiekvienais metais skirtingose amžiaus grupėse bus išrinkti ir apdovanoti dailiausiai rašantys. skaityti »

Dėl padidėjusio saulės aktyvumo „LituanicaSAT-1“ į kosmosą šiandien nekyla

Dėl saulės žybsnio ir padidėjusio aktyvumo JAV kosmoso agentūra NASA paskelbė atšaukianti raketos nešėjos „Antares“ planuotą paleidimą šiandien vakare 20:32 val. skaityti »