Suimtas samurajus

Publikuota: 2001 m. spalio 23 d. antradienis
Sekmadienį tarptautiniame Bostono oro uoste suimtas žmogus, kuris turėjo tris samurajaus kardus. 23-ejų metų Raimondas Morisonas (Raymond Morrison) pasirodė prie vieno oro uosto terminalo su kaubojaus kepure ir trimis prisegtais prie diržo samurajaus kardais. Jis labai išgąsdino keleivius, kurie per akimirką išsilakstė į skirtingas puses. Pasak Bostono oro uosto policijos, samurajus nesirengė jokiems agresyviems veiksmams ir net nemanė kur nors skristi. Raimondas Morisonas buvo apkaltintas tik dėl to, kad pažeidė viešąją tvarką.
Šaltinis: „Vesti.ru“
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Revoliucingas naujos kartos dviratis

Metų pradžioje pasauliui pristatytas įmonės „Sanyo“ naujos kartos dviratis sulaukia vis didesnio susidomėjimo. skaityti »

Saulės energija varomas lėktuvas

Praėjusią savaitę pirmą kartą istorijoje į orą pakilo saulės energija varomas lėktuvas. skaityti »

Sudie, brangusis... įproti

Vargu, ar mes pagalvojame, kad dauguma mūsų įpročių – tai tik bejėgiškos pastangos apsisaugoti. skaityti »

Milijonai dolerių – už itin retą deimantą

Retas mėlynasis deimantas Honkonge vykusiame pavasariniame „Sotheby“ aukcione buvo parduotas už 6,4 milijono JAV dolerių. skaityti »

JAV menininkas Džeremis Dynas „įkinkė“ visureigį „Hummer H2“

Menininkas iš JAV Džeremis Dynas (Jeremy Dean) savo naujausiu darbu „Back to the Futurama“ bando palaikyti ekologinės pusiausvyros idėją. skaityti »

Nauja veikla – šokis su kūdikiais

Niekada nėra vėlu mokytis šokti. Tokijuje įsikūrusioje šokių klasėje sambos ir kitais žingsniais juda mamytės su savo atžalomis. skaityti »

Mada ir naujausios technologijos

Ar įsivaizduojate drabužį, kuris dieną atrodo vienaip, o vakaro tamsoje visai kitaip? skaityti »

Saldūs velykiniai džiaugsmai

Iki Velykų likus vos keletui dienų, šiuose belgiško šokolado namuose darbai įsisiūbuoja. skaityti »

JAV pražydo tūkstančiai vyšnių

Ilgai lauktas pavasaris pasiekė ir JAV sostinę. skaityti »

Teisininkas karjerą iškeitė į lego kubelius

Natano Savajos nusprendė mesti teisininko karjerą ir atsiduoti svajonei vieną dieną atidaryti nuosavą iš lego kubelių sukurtų skulptūrų parodą. skaityti »