Svaiginantis gyvenimo tempas

Publikuota: 2003 m. rugsėjo 11 d. ketvirtadienis
Karlas Lagerfeldas su japonų manekene Devon Aoki
Karlas Lagerfeldas su japonų manekene Devon Aoki.
„Aš toks išpuikęs, kad manau, jog mano geriausia ir įtakingiausia kolekcija dar ateityje“, – prieš pat 60 metų gimtadienį kalbėjo Karlas Lagerfeldas. Vakar garsusis mados dizaineris šventė 65 metų jubiliejų. Jis sako, kad jo gyvenimas verda kaip niekada. Prieš dvejus metus pradėjęs laikytis dietos ir gerokai sublogęs Lagerfeldas bendrauja su tokiomis jaunomis žvaigždėmis kaip „Dior“ dizaineris Hedi Slimane'as ir mados žurnalistas Stephenas Ganas. Su jais šokantį jaunatviškai džinsais apsitempusį Lagerfeldą galima pamatyti šiuolaikiniuose šokių muzikos klubuose. „Atsikračiau draugų, kuriems toks gyvenimo tempas buvo per greitas“, – teigė dizaineris. Gegužės mėnesį iš savo namų Lagerfeldas išmetė visus dekoratyvinius baldus ir nuo tada pradėjo pirkti tik šiuolaikiškus, vienetinius, pagamintus geriausių jaunų dizainerių. Pirmą mados konkursą iš Hamburgo aukštesniosios klasės šeimos kilęs Lagerfeldas laimėjo 16 metų. 1983-iaisiais tapęs „Chanel“ direktoriumi atnaujino šiuos mados namus kaip tik tada, kai po įžymiosios Coco Chanel mirties jų šlovė pradėjo blėsti. Visada baltus plaukus susirišęs į uodegėlę, su juodais akiniais bei vėduokle Lagerfeldas pristato kolekcijas su „Lagerfeld Gallery“ prekiniu ženklu bei kuria kailių ir odos madų dizainą prabangiems Italijos „Fendi“ namams. Be to, jis sukūrė interjero, porceliano dizainą, pristatė savo vardo kvepalus, išleido iliustruotų knygų.
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Sukurta nauja kompiuterio valdymo gestais technologija

Kompanija „Leap Motion“ teigia, kad netrukus galėsime atsisveikinti su pelėmis, klaviatūromis ir liečiamais ekranais – kompiuteris bus valdomas judesiu. skaityti »

A. Zuokas: „Sostinė pasiruošusi išduoti leidimus „Google“ automobiliams filmuoti Vilnių“

Vilniaus meras Artūras Zuokas išsiuntė miesto poziciją kompanijai „Google“ pranešdamas, kad sostinė yra pasiruošusi nedelsiant išduoti savivaldybės leidimą kompanijos atstovams vykdyti filmavimus Vilniuje. skaityti »

Apie Steve'ą Jobsą bus kuriami filmai

„Sony Pictures Entertainment“ oficialiai pažadėjo, kad „Oskarą“ už filmą „Socialinis tinklas“ laimėjęs scenaristas užsiims ir Steve'o Jobso biografijos ekranizacija. Tuo pat metu apie jį bus kuriamas dar vienas filmas. skaityti »

Kinijoje pasirodė robotai policininkai

Kunmino miesto Kinijoje gatvėse pastatyti keli dvimetriniai robotai, prijungti prie artimiausios policijos nuovados stebėjimo sistemos. skaityti »

„Apple“ duomenų centrai naudos „žaliąją“ elektros energiją

Iki šių metų pabaigos „Apple" ketina prie savo duomenų centrų pastatyti dvi saulės elektrines, kurių bendra galia sieks 86 mln. kWh per metus. skaityti »

„Anonymous“ atakavo JAV teisingumo ministeriją

Programišiai iš grupuotės „Anonymous“ įsilaužė į JAV teisingumo ministerijos svetainę ir pagrobė 1,7 GB duomenų. skaityti »

Steve‘as Jobsas norėjo sukurti „iCar“

Steve'as Jobsas mąstė, kaip būtų galima sukurti automobilį, kuris taptų komerciniu modeliu. skaityti »

Ministras prašo atšaukti „Google Maps Street View“ draudimą

Susisiekimo ministras Eligijus Masiulis prašo Valstybinę duomenų apsaugos inspekciją peržiūrėti sprendimą uždrausti Lietuvoje vykdyti „Google Maps Street View“ projektą. skaityti »

„Facebook“ įkūrėjas vedė

Socialinio tinklo „Facebook“ įkūrėjas ir direktorių tarybos vadovas Мarkas Zuckerbergas gegužės 19 d. vedė savo ilgametę draugę Prisilą Čan (Priscilla Chan). skaityti »

USB atmintinė – aksesuaras

Šiandien technologijos pralenkia laiką, viskas taip greitai tobulėja, jog sunku suspėti. Dizainerių komanda „Art Lebedev Sturio“ kuria daiktus, kurie būtų ne tik naudingi, bet ir gražus, tiksliau, galėtų tapti žaviu aksesuaru ar interjero detale. skaityti »