Svaiginantis gyvenimo tempas

Publikuota: 2003 m. rugsėjo 11 d. ketvirtadienis
Karlas Lagerfeldas su japonų manekene Devon Aoki
Karlas Lagerfeldas su japonų manekene Devon Aoki.
„Aš toks išpuikęs, kad manau, jog mano geriausia ir įtakingiausia kolekcija dar ateityje“, – prieš pat 60 metų gimtadienį kalbėjo Karlas Lagerfeldas. Vakar garsusis mados dizaineris šventė 65 metų jubiliejų. Jis sako, kad jo gyvenimas verda kaip niekada. Prieš dvejus metus pradėjęs laikytis dietos ir gerokai sublogęs Lagerfeldas bendrauja su tokiomis jaunomis žvaigždėmis kaip „Dior“ dizaineris Hedi Slimane'as ir mados žurnalistas Stephenas Ganas. Su jais šokantį jaunatviškai džinsais apsitempusį Lagerfeldą galima pamatyti šiuolaikiniuose šokių muzikos klubuose. „Atsikračiau draugų, kuriems toks gyvenimo tempas buvo per greitas“, – teigė dizaineris. Gegužės mėnesį iš savo namų Lagerfeldas išmetė visus dekoratyvinius baldus ir nuo tada pradėjo pirkti tik šiuolaikiškus, vienetinius, pagamintus geriausių jaunų dizainerių. Pirmą mados konkursą iš Hamburgo aukštesniosios klasės šeimos kilęs Lagerfeldas laimėjo 16 metų. 1983-iaisiais tapęs „Chanel“ direktoriumi atnaujino šiuos mados namus kaip tik tada, kai po įžymiosios Coco Chanel mirties jų šlovė pradėjo blėsti. Visada baltus plaukus susirišęs į uodegėlę, su juodais akiniais bei vėduokle Lagerfeldas pristato kolekcijas su „Lagerfeld Gallery“ prekiniu ženklu bei kuria kailių ir odos madų dizainą prabangiems Italijos „Fendi“ namams. Be to, jis sukūrė interjero, porceliano dizainą, pristatė savo vardo kvepalus, išleido iliustruotų knygų.
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

„Google“ afrikiečiams pasiūlė laiškus skaityti pasitelkus SMS

Bendrovė „Google“ pristatė naują paslaugą, leidžiančią „Gmail“ vartotojams siųsti ir gauti elektroninius laiškus kaip SMS pranešimus. skaityti »

„McDonalds“ darbuotojai sulaužė „Google Glasses“ prototipo kūrėjo akinius

„McDonalds“ užkandinės Paryžiuje darbuotojai sulaužė eksperimentinius papildytos realybės akinius, bandydami juos nuimti nuo inžinieriaus Steve‘o Manno galvos. skaityti »

Atvejai, kai į žmones iš giedro dangaus trenkė... meteoritas

Dažniausiai meteoritai žemės nepasiekia, nes sudega atmosferoje. Iš septynių pasiekiančių planetos paviršių šeši nukrenta į vandenynus ar kitus vandens telkinius. Vis dėlto kartais meteoritai pataiko ir į žmones. skaityti »

Aiškėja „Baltijos NSO“ paslaptis

Baltijos dugne rastą NSO formos objektą tyrinėjanti švedų narų grupė „Ocean Explorer“ po naujausių objekto žvalgytuvių ir buvusio Švedijos jūrų karinių pajėgų eksperto konsultacijos paskelbė, kad aiškėja tikroji disko pavidalo objekto paskirtis. skaityti »

Seimas yra pasirengęs dalyvauti daugiakalbėse vaizdo konferencijose

Šiuolaikinėje aukštų technologijų aplinkoje niekam nėra naujiena vaizdo konferencijos, kurios iki šiol sėkmingai naudotos ir Lietuvos Respublikos Seime. skaityti »

„Angry birds“ saldainiai – jau parduotuvių lentynose

Lietuvos parduotuvių lentynas pasiekė neįtikėtino populiarumo sulaukusio žaidimo „Angry birds“ saldainiai, sukurti bendradarbiaujant „Fazer“ ir „Rovio entertainment“. skaityti »

Kas trečias lietuvis nepamena savo mobiliojo telefono numerio

Net 31 proc. lietuvių neprisimena savo mobiliojo telefono numerio. Dažniausiai jo mintinai negali įvardinti pensinio amžiaus žmonės bei didesnes pajamas gaunantys didmiesčių gyventojai. skaityti »

Išmanusis antkaklis

Dauguma mūsų namuose laiko naminius gyvūnus. Kaip žinia, populiariausi yra katės bei šunys. Dizaineris Jaehwa Lee siūlo išmanųjį antkaklį „Pet‘s View“ jūsų augintiniui. skaityti »

Ausinių dėklas – „ančiuko snapas“

Kompanija „Knock of Neverland“ kuria tikrai neįprastus dalykus. Įkvėpimo semdamiesi iš gamtos šį kartą jie siūlo į ančiuko snapą panašų ausinių dėklą „iDUCK“. skaityti »

Ateities braižymo lenta

Ko gero ne vienas architektas svajoja apie prietaisą, kurio pagalba galėtų kurti „gyvus“ projektus. Galbūt ši svajonė vieną dieną virs realybe, nes dizaineris Daniel Stephan Kussmaul sukūrė neįprastą konceptą. skaityti »