Tėvai gina Jacksoną

Publikuota: 2003 m. lapkričio 24 d. pirmadienis
Maiklas Džeksonas
Maiklas Džeksonas
Popmuzikos karaliaus Michaelo Jacksono, kurį policija suėmė dėl seksualinio priekabiavimo prie vaikų ir jų tvirkinimo, motina mano, jog areštas įvykdytas ne be rasistinių motyvų. Vokietijos žurnalas „Bunte“ cituoja Catherine Jackson, kuri sako, kad JAV įstatymai interpretuojami dvejopai: „Vienaip, jei teisiamas baltasis, kitaip — jei juodaodis“. Motina mano, jog Jacksoną „pakišo“. „Gal kas nors paspendė jam spąstus ir sūnaus namuose paslėpė sufabrikuotų įkalčių?“ — spėliojo ji. Dainininko motina sako, kad Jacksonas jaučiasi gerai ir nusiteikęs optimistiškai. „Jis nesijaudina, nes yra nekaltas. Mano sūnus labai stiprus žmogus, — sakė ji ir pridūrė: — Man tai didelis smūgis, juk aš motina“. Jacksonas ketvirtadienį pasidavė policijai, ši pateikė jam kaltinimus seksualiniu priekabiavimu prie vaikų ir jų tvirkinimu. Jei 45 metų dainininkas bus pripažintas kaltas, ilgiems metams sės į kalėjimą. Popmuzikos legenda jam mestus kaltinimus pavadino „dideliu melu“, vėliau buvo paleistas už 3 milijonų dolerių užstatą ir nedelsdamas išskrido atgal į Las Vegasą, ten vėl susitiko su trimis mažamečiais savo vaikais. Dainininkas pažadėjo savo nekaltumą įrodyti teisme. „Bunte“ tinklalapyje cituojamas ir Jacksono tėvas Joe Jacksonas. Jis pareiškė, jog tai „kvailystė“, kad tą pačią dieną, kai turėjo pasirodyti nauja atlikėjo daina, policija apieškojo jo rančą. „Jis stiprus vaikinas. Nepamirškite, jis — mano sūnus“, — išdidžiai teigė dainininko tėvas. Jo manymu, šie įvykiai neturės lemtingos įtakos sūnaus muzikinei karjerai, nes pasaulyje jis turi pernelyg daug draugų ir gerbėjų.
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

70 metų be maisto ir vandens?!

82-ejų metų Indijos gyventojas Prahadas Džanis daugiau nei 70 metų nevalgo jokio maisto ir visai negeria vandens. skaityti »

JAV gimė mažiausias pasaulyje arkliukas

Vos 2,7 kg sveriantis 35,5 cm ūgio mažylis, vardu Einšteinas, pretenduoja patekti į Gineso rekordų knygą. skaityti »

Moteris, įveikusi 14 aukščiausių pasaulio viršukalnių

Oh Eun-Sun iš Pietų Korėjos tapo pirmąja moterimi, įkopusia į visas 14 aukščiausių pasaulio viršukalnių. skaityti »

Guminių viščiukų mėtymo rekordas

JAV Masačiusetso gyventojai pasiekė pasaulio Gineso rekordą. skaityti »

Brazilijoje surengta pirmoji šunų madų savaitė

Brazilijoje, San Paulo mieste, surengta pirmoji šunų madų savaitė. skaityti »

Alkoholis atbukina humoro jausmą

Žmonės, ilgą laiką piktnaudžiavę alkoholiu, po truputi praranda humoro jausmą, nebesugeba suprasti daugelio pokštų ir net visai nelaiko jų juokingais. skaityti »

Avinų kautynių čempionatas Nigerijoje

Nigerijoje Lagos stadione vyko 13-asis nacionalinis avinų kautynių čempionatas. skaityti »

Mažieji loriai – nykstanti rūšis

Teksase Galvestono miesto zoologijos sode kovo 22 dieną gimė du retų mažųjų lorių jaunikliai – patinėlis ir patelė. skaityti »

Augintinis – prabangos ženklas

Įsigyti tokį kailiniuotį Kinijoje – reiškia didžiuotis savo turtu. Tokių liūtų, kaip Tibeto mastifų, populiarumas pastaruoju metu labai išaugo. skaityti »

Internete – vestuvių realybės šou

Internete esantis „Didysis Vestuvių katalogas“ rengia Lietuvoje analogų neturintį konkursą „Vestuvių blogas 2010“, kuriame būsimieji jaunavedžiai iki pat savo vestuvių su skaitytojais dalijasi savo vestuvių idėjomis, planais bei iškylančiais sunkumais. skaityti »