Tėvai gina Jacksoną

Publikuota: 2003 m. lapkričio 24 d. pirmadienis
Maiklas Džeksonas
Maiklas Džeksonas
Popmuzikos karaliaus Michaelo Jacksono, kurį policija suėmė dėl seksualinio priekabiavimo prie vaikų ir jų tvirkinimo, motina mano, jog areštas įvykdytas ne be rasistinių motyvų. Vokietijos žurnalas „Bunte“ cituoja Catherine Jackson, kuri sako, kad JAV įstatymai interpretuojami dvejopai: „Vienaip, jei teisiamas baltasis, kitaip — jei juodaodis“. Motina mano, jog Jacksoną „pakišo“. „Gal kas nors paspendė jam spąstus ir sūnaus namuose paslėpė sufabrikuotų įkalčių?“ — spėliojo ji. Dainininko motina sako, kad Jacksonas jaučiasi gerai ir nusiteikęs optimistiškai. „Jis nesijaudina, nes yra nekaltas. Mano sūnus labai stiprus žmogus, — sakė ji ir pridūrė: — Man tai didelis smūgis, juk aš motina“. Jacksonas ketvirtadienį pasidavė policijai, ši pateikė jam kaltinimus seksualiniu priekabiavimu prie vaikų ir jų tvirkinimu. Jei 45 metų dainininkas bus pripažintas kaltas, ilgiems metams sės į kalėjimą. Popmuzikos legenda jam mestus kaltinimus pavadino „dideliu melu“, vėliau buvo paleistas už 3 milijonų dolerių užstatą ir nedelsdamas išskrido atgal į Las Vegasą, ten vėl susitiko su trimis mažamečiais savo vaikais. Dainininkas pažadėjo savo nekaltumą įrodyti teisme. „Bunte“ tinklalapyje cituojamas ir Jacksono tėvas Joe Jacksonas. Jis pareiškė, jog tai „kvailystė“, kad tą pačią dieną, kai turėjo pasirodyti nauja atlikėjo daina, policija apieškojo jo rančą. „Jis stiprus vaikinas. Nepamirškite, jis — mano sūnus“, — išdidžiai teigė dainininko tėvas. Jo manymu, šie įvykiai neturės lemtingos įtakos sūnaus muzikinei karjerai, nes pasaulyje jis turi pernelyg daug draugų ir gerbėjų.
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Mokslininkai kuria išmanųjį stiklą

Rusijos mokslininkai iš Maskvos valstybinio universiteto paskelbė kuriantys unikalų išmanųjį stiklą, kuris veikiamas elektros srovės geba keisti spalvas ir šviesos pralaidumą. skaityti »

Prietaisai ateities namuose: inovacijų pranašai

Mažoms erdvėms tinkančių prietaisų idėjos jau ne vienus metus gimsta tarptautinio koncepcinių buitinių prietaisų „Electrolux Design Lab“ dalyvių – dizaino studentų iš įvairių šalių – galvose. skaityti »

„Linux“ vartotojai jau gali naudotis užbaigta „Steam“ parduotuvės versija

Neseniai „duris“ atvėrė visų „Linux“ vartotojų laukta parduotuvė „Steam“, kuri pritaikyta išmaniesiems telefonams. skaityti »

Timas Cookas nenorėjo bylinėtis su „Samsung“

Dabartinis „Apple“ vadovas Timas Cookas buvo nusistatęs prieš tai, kad Pietų Korėjos kompanija „Samsung“ būtų paduota į teismą dėl „Apple“ produktų kopijavimo, tai šią savaitę paskelbė „Reuters“. skaityti »

Inovatyviausia įmone pasaulyje pripažinta „Nike“

Sportinių drabužių ir avalynės gamintoja „Nike“ išrinkta inovatyviausia 2013 metų pasaulio kompanija. Inovatyviausių pasaulio kompanijų sąrašą sudarė verslo leidinys „Fast Company". skaityti »

Japonai sukūrė spalvotą elektroninį popierių

Japonų kompanijos „Ricoh“ specialistai išplėtojo lanksčiųjų monochrominių ekranų, pramintų elektroniniu popieriumi, technologiją. Jų pademonstruotas 3,5 colio prototipas geba rodyti visaverčius spalvotus vaizdus. skaityti »

„Apple“ planuoja išleisti laikrodį

„Apple“ ketina išleisti laikrodžio pavidalo išmanųjį įrenginį. skaityti »

1996 m. kompiuteris „Deep Blue“ pirmą kartą nugalėjo Garį Kasparovą

1996 m. vasario 10 d. skelbiama technikos pergalė prieš žmogaus protą, kompiuteris „Deep Blue“ pirmą kartą nugalėjo Rusijos šachmatų didmeistris Garį Kasparovą. skaityti »

2009 m. Žemės orbitoje susidūrė dirbtiniai palydovai

2009 m. vasario 10 d. Žemės orbitoje susidūrė dirbtiniai palydovai „Iridium 33“ ir „Kosmos–2251“. skaityti »

Išmaniosios „iLumi“ LED lemputės veiks 20 metų

Pristatyta naujoji „iLumi“ energiją taupanti LED lemputė, kuri veiks 20 metų ir galės būti valdoma išmaniaisiais telefonais. skaityti »