Virtuali meilužė – žmona?!

Publikuota: 2001 m. liepos 20 d. penktadienis
Visą mėnesį vienas Pekino gyventojas linksminosi fliruodamas specialioje pokalbių norintiems susipažinti svetainėje „Green Schoolyard“ su moterimi, pasivadinusia „IwantYou“, galvodamas, kad ilsisi nuo savo žmonos, kol galų gale paaiškėjo, kad jo pokalbių partnerė buvo… jo paties žmona! Apie abiejų bandymą sulaužyti ištikimybę sutuoktiniai sužinojo tuomet, kai susitarė susitikti – virtualūs meilužiai pasimatymo vietoje pamatė vienas kitą. Bendraudami internete jie sutarė, kad atpažins vienas kitą iš to, jog laikys rankose tam tikrą laikraštį. Tai ir išdavė, jog ne atsitiktinai abu atsirado toje pačioje vietoje, nes paprastai tokiais leidiniais nesidomi. „Atradimas“ buvo karštas, ir sutuoktinių, iš virtualių taip ir netapusių tikrais meilužiais, aistras teko malšinti policininkams, nes pora ėmė peštis tiesiog gatvėje. Tuomet kažkas iš praeivių ir paskambino į policiją, kad ji išspręstų pikto likimo pokšto dėka įsiplieskusį šeimyninį konfliktą. Remiantis tikimybių teorija, net ir turint galvoje Kinijos gyventojų skaičių, reikia pripažinti, jog tokio susitikimo galimybė yra stebėtinai maža. Tad įvykis iš tiesų neeilinis. Kita vertus, gal atslūgus aistroms pora gyvens sutardama daug geriau, negu iki tol – juk jeigu jiems buvo įdomu bendrauti interneto pokalbių svetainėje, vadinasi, daug kas juos sieja ne tik virtualiame, bet ir tikrame pasaulyje.
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

„Vikipedija“ pradės siuntinėti nemokamas SMS žinutes

Netrukus didžiausios pasaulyje internetinės enciklopedijos „Vikipedija“ kūrėjai ketina realizuoti naują nemokamų SMS žinučių siuntimo funkciją. skaityti »

„Google“ ketina paleisti naują muzikinę paslaugą

Kompanija „Google“ planuoja netolimoje ateityje paleisti naują muzikinę paslaugą. Pranešama, kad šiuo metu kompanijos atstovai aktyviai derasi su didžiausiomis viso pasaulio įrašų studijomis. skaityti »

Romos popiežiaus mikrotinklaraštis bus uždarytas vasario 28 dieną

Vatikano atstovai paskelbė, kad Romos popiežiaus Benedikto XVI „Twitter“ mikrotinklaraštis bus uždarytas vasario 28 dieną. skaityti »

1893 m. užpatentuotas dyzelinis variklis

1893 m. vasario 23 d. Rudolfas Dyzelis užpatentavo dyzelinį variklį. skaityti »

1455 m. išspausdinta pirmoji knyga

1455 m. vasario 23 d. Johanas Gutenbergas atspausdino pirmąją knygą. skaityti »

„Canon“ papildytos realybės akiniai įvertinti 125 tūkst. dolerių

Kompanija „Canon“ vasario 21 d. Niujorke pristatė vaizdo akinius MREAL. Įrenginį prisitvirtinęs prie galvos vartotojas gali matyti virtualius objektus kartu su realiais. skaityti »

„Google“ pademonstravo daugiau akinių „Glass“ galimybių

Interneto bendrovė „Google“ pateikė daugiau informacijos apie papildytosios realybės akinius. skaityti »

Naujieji akiniai gali pagelbėti nuo daltonizmo

Amerikiečių kompanija „2AI Labs“ sukūrė ir išleido unikalius akinius „Oxy-Iso“. Jie padeda daltonikams atskirti jiems problemiškiausias spalvas – raudoną ir žalią. skaityti »

„Canon“ sveikina geriausios metų pasaulio spaudos fotografijos laimėtoją

„Canon Europe“ sveikina švedų fotografą Paulą Hanseną, laimėjusį Pasaulio spaudos fotografijos konkurso „World Press Photo“ 2012 m. geriausios nuotraukos apdovanojimą. skaityti »

„50 pilkų atspalvių“ – populiariausia el. knyga Lietuvoje

Erotinis E L James romanas „50 pilkų atspalvių“ elektroniniu formatu per dvi savaites nuo pardavimo pradžios tapo perkamiausia el. knyga Lietuvoje. Knygos pardavimas šiuo periodu sudarė beveik 40 proc. visų didmenos el. knygų pardavimų. skaityti »