Visa informacija apie „Akropolio“ teikiamas paslaugas – numeriu 1820

Publikuota: 2006 m. spalio 17 d. antradienis

AKROPOLIS, Ozo g. 25
Antradienį pradeda veikti prekybos ir pramogų centro „Akropolis“ klientų informavimo telefonu linija. Vilniuje ir Klaipėdoje esančių prekybos centrų klientai informaciją apie visas „Akropolyje“ teikiamas paslaugas galės sužinoti paskambinę trumpuoju numeriu 1820.

„Taupydami klientų laiką, siekiame, kad visą reikalingą informaciją apie prekybos ir pramogų centre teikiamas paslaugas ar vykstančias akcijas lankytojai gautų greitai, paprastai ir patogiausiu jiems būdu“, – sako bendrovės „Vilniaus Akropolis“ valdymo ir marketingo skyriaus vadovė Renata Jakubčionienė.

Iki šiol „Akropolio“ lankytojai, norėję sužinoti daugiau apie prekybos ir pramogų centre teikiamas paslaugas ar vykstančias akcijas galėdavo skambinti į „Akropolio“ informacijos tarnybą Vilniuje. Įvertinus, kad klientams visoje Lietuvoje būtų patogiau naudotis vienu trumpuoju telefono numeriu, buvo sukurtas „Akropolio“ informacijos numeris 1820.

Kaip pastebi R. Jakubčionienė, iki šiol dažniausiai skambinantieji teiraudavosi informacijos apie prekybos ir pramogų centre įsikūrusias parduotuves, prekybos centro darbo laiką. Itin daug klausimų informacijos tarnybos darbuotojai sulaukdavo apie kino teatrų repertuarus, „Apollo boulingo“ ir „Akropolio ledo“ kainas. Skambinančiuosius dažnai domino ir „Akropolyje“ vykdomos akcijos.

R. Jakubčionienės teigimu, vien praėjusiais metais „Akropolio“ informacijos tarnyba sulaukė 21 tūkst. skambučių. Per šių metų devynerius mėnesius informacijos ieškodami jau paskambino 12 tūkst. žmonių. Šie skaičiai rodo, kad paslaugų ir prekių spektrą nuolat plečiančiam „Akropoliui“ klientų aptarnavimo linija būtina.

Pirmadienį pradedantis veikti trumpasis klientų aptarnavimo linijos numeris 1820 galioja visiems telekomunikacijų operatorių abonentams. Skambutis bus apmokestinamas pagal įprastus kliento telekomunikacijų operatoriaus tarifus.

Klientų aptarnavimo linija veiks visomis dienomis, taip pat savaitgaliais ir per šventes, nuo 6 iki 24 valandos. Informacija teikiama lietuvių, rusų ir anglų kalbomis.

Šaltinis: „VRP | Hill & Knowlton“
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Medžiaga, kuri sukels perversmą sporto prekių ir medicinos pramonėse

Bingamtono Universiteto Niujorke mokslininkai sukūrė šią keistą tamprią medžiagą, kuri iš tikrųjų yra baterija. skaityti »

Vyras savadarbe raketa bandys įrodyti, kad Žemė plokščia

Mike'as Hughesas pasirengęs paleisti savo iš metalo laužo sukurtą raketą Mojave dykumoje ir įrodyti, kad Žemė yra plokščia. skaityti »

Ar galima sapnuoti nemiegant?

Mokslininkai iš Londono teigia atradę būdą kaip sutrikdyti žmogaus protą ir pakeisti jo supratimą apie tai, kas tikra. skaityti »

Biurų pastatai su treniruokliais ir masažuotojais – kaip milžiniškos kompanijos atrakina darbuotojų kūrybiškumą?

Įsivaizduokite įmonę, kuri iš visų savo darbuotojų ne prašo, bet reikalauja į užduotis žvelgti netradiciškai. skaityti »

„Panasonic“ pristatė permatomą televizorių

Neseniai Berlyne vykusioje parodoje „IFA 2017“ televizorių gamintoja „Panasonic“ pristatė televizorių su visiškai permatomu ekranu. skaityti »

Programuotojų diena

Rugsėjo 13 dieną minima Programuotojų diena. Kodėl būtent šiandien? skaityti »

Mokslininkai mano atradę būdą, kaip visam laikui atsikratyti žalingų įpročių

Mokslininkai atranda naujų būdų, kaip tiesiogiai veikiant smegenis atsikratyti žalingų įpročių ir iki minimumo sumažinti atkritimo tikimybę. skaityti »

Kad kelionė neprailgtų: intelektiniai žaidimai, kuriuos privalote turėti išmaniajame

Pažinimo džiaugsmas mus praturtina kaip niekas kitas, tačiau keliaudami mes dažnai daugybę laiko praleidžiame automobilyje ar lėktuve, valandų valandas pro langą veltui stebėdami plaukiančius debesis. skaityti »

Ką veikia biomechanikai?

Biomechanikai – tai inžinieriai, kurie mokosi iš gamtos... skaityti »

Lietuvos studentas sukūrė sportinį elektrinį triratį

Europoje dar nauja sporto šaka susidomėjęs studentas Rolandas Dockevičius iš Klaipėdos sukūrė elektrinį triratį drifterį. skaityti »