Vyras savadarbe raketa bandys įrodyti, kad Žemė plokščia

Publikuota: 2017 m. lapkričio 24 d. penktadienis

Mike'as Hughesas pasirengęs šeštadienį (lapkričio 25 d.) paleisti savo iš metalo laužo sukurtą raketą Mojave dykumoje. Jos pirmasis skrydis – dalis pastangų įrodyti, kad Žemė yra plokščia.

Plokščiažemininkai tiki, kad mūsų planeta yra plokščia, o ne rutulio formos. Nors jau ir antikos laikais ši teorija nebuvo itin populiari, šiuolaikinius plokščiažemininkus įkvepia įvairios sąmokslo teorijos. Jie dažnai siekia įrodyti savo įsitikinimų teisumą abejotinais eksperimentais. Tokio eksperimento pavyzdys galėtų būti siekis įrodyti plokštumą gulsčiuko, skrendant lėktuvu. Naujausią šios teorijos bandymą rengiasi atlikti tikintis Žemės plokštumu Mike'as Hughesas. Kalifornijos gyventojas kieme pasigamino raketą iš metalo lauže rastų detalių ir planuoja, pakilęs į 549 metrų aukštį, užfiksuoti Žemės plokštumo įrodymus.

Raketą planuojama paleisti Mojave dykumoje ir tai bus tik pirmasis iš kelių planuojamų paleidimų, kuriais bus renkami įrodymai, kartą ir visiems laikams turėsiantys patvirtinti, kad Žemė plokščia.

Hughesas tikisi pirmuoju skrydžiu padaryti fotografiją, įrodysiančią, kad Žemė iš tiesų yra plokščias diskas. „Tada pagaliau baigsis visos kalbos apie kamuolinę Žemę“, – sakė Hughesas interviu metu.

Vėliau Hughesas aptaria įprastas Plokščios Žemės teorijas, tarp kurių ir laisvųjų masonų kontroliuojama NASA ir netikros Elono Musko raketos. Vienoje scenoje Hughesas sako, „Johnas Glennas ir Neilas Armstrongas yra laisvieji masonai. Kai suprasite tai, suprasite ir šios apgaulės ištakas.“ Galiausiai jis laidos vedėjui papasakoja apie rengiamą paleidimui savo raketą.

„Reikias asmens, kurio vyriausybė nebūtų sugadinusi, – laidos vedėjas sakė Hughesui. – Ir jūs galite būti tuo žmogumi.“ Vedėjas paragino klausytojus paremti Mikeso projektą. Plokščiažemių pateikiamas, jų nuomone, tikrasis Žemės sandaros modelis nėra vieningas, labai išsamus ar nuoseklus. Viena iš populiariausių teoriją – Žemė yra diskas, supamas ledynų, kurie sulaiko vandenyną viduje.

Hughesas seniai užsiima mėgėjiška inžinerija, jam priklauso 2002 metų ilgiausio šuolio limuzinu rekordas. Kita jo didžioji raketa kils nuo, kaip jis sako, mobilaus raketų paleidiklio. Perdarytas sunkvežimis iš jo namų nuvažiuos į dykumą paleidimui. Raketą iš dalies finansavo kiti plokščiažemininkai per sutelktinio finansavimo puslapius. Paleidimas planuojamas ateinantį šeštadienį. Hughesas modifikuos savo raketą iki pat paleidimo ir laiko bandymams prieš didžiąją dieną nebus. Žiniasklaidai internete jis sakė apie raketų statymą daug neišmanantis.

„Aš netikiu mokslu, – sakė Hughesas. – Žinau apie aerodinamiką ir skysčių dinamiką ir kaip objektai juda ore, apie raketų degiklių dydį ir trauką. Bet tai nėra mokslas, tai tiesiog formulės. Nėra skirtumo tarp mokslo ir mokslo fantastikos.“

Šaltinis: Technologijos.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Medžiaga, kuri sukels perversmą sporto prekių ir medicinos pramonėse

Bingamtono Universiteto Niujorke mokslininkai sukūrė šią keistą tamprią medžiagą, kuri iš tikrųjų yra baterija. skaityti »

Vyras savadarbe raketa bandys įrodyti, kad Žemė plokščia

Mike'as Hughesas pasirengęs paleisti savo iš metalo laužo sukurtą raketą Mojave dykumoje ir įrodyti, kad Žemė yra plokščia. skaityti »

Ar galima sapnuoti nemiegant?

Mokslininkai iš Londono teigia atradę būdą kaip sutrikdyti žmogaus protą ir pakeisti jo supratimą apie tai, kas tikra. skaityti »

Biurų pastatai su treniruokliais ir masažuotojais – kaip milžiniškos kompanijos atrakina darbuotojų kūrybiškumą?

Įsivaizduokite įmonę, kuri iš visų savo darbuotojų ne prašo, bet reikalauja į užduotis žvelgti netradiciškai. skaityti »

„Panasonic“ pristatė permatomą televizorių

Neseniai Berlyne vykusioje parodoje „IFA 2017“ televizorių gamintoja „Panasonic“ pristatė televizorių su visiškai permatomu ekranu. skaityti »

Programuotojų diena

Rugsėjo 13 dieną minima Programuotojų diena. Kodėl būtent šiandien? skaityti »

Mokslininkai mano atradę būdą, kaip visam laikui atsikratyti žalingų įpročių

Mokslininkai atranda naujų būdų, kaip tiesiogiai veikiant smegenis atsikratyti žalingų įpročių ir iki minimumo sumažinti atkritimo tikimybę. skaityti »

Kad kelionė neprailgtų: intelektiniai žaidimai, kuriuos privalote turėti išmaniajame

Pažinimo džiaugsmas mus praturtina kaip niekas kitas, tačiau keliaudami mes dažnai daugybę laiko praleidžiame automobilyje ar lėktuve, valandų valandas pro langą veltui stebėdami plaukiančius debesis. skaityti »

Ką veikia biomechanikai?

Biomechanikai – tai inžinieriai, kurie mokosi iš gamtos... skaityti »

Lietuvos studentas sukūrė sportinį elektrinį triratį

Europoje dar nauja sporto šaka susidomėjęs studentas Rolandas Dockevičius iš Klaipėdos sukūrė elektrinį triratį drifterį. skaityti »