„Žalias“ viešbutis

Publikuota: 2011 m. gruodžio 4 d. sekmadienis

Šiandien ekologija yra „ant bangos“. Žmonės išties susirūpino mus supančia aplinka ir siūlo vieni kitiems įvairiausių būdų, kaip tausoti gamtą neatsisakant mums įprasto gyvenimo būdo. Keturi dizaineriai suvienijo savo jėgas ir siūlo neįprastą „žalią“ viešbutį.

Saugus, modernus ir nekenksmingas aplinkai, būtent tokie apibūdinimai tinka išties neįprasto viešbučio koncepcijai. Dizaineriai siūlo pastatyti pastatą, kuris būtų mobilus ir lengvai perkeliamas iš vienos vietos į kitą. Viešbučio kambariuose būtų lova, dušas, televizorius, spintos ir pan. Tiesa, kambariai būtų nedideli, tačiau labai modernūs, išnaudojant kiekvieną laisvą centimetrą.

Vanduo ir energija būtų gaunami iš gamtos, t. y. panaudojant saulę ir lietų. Todėl mobiliam viešbučiui nereikėtų elektros laidų ar vandentiekio sistemos.

„Žalias“ viešbutis, dizainerių teigimu, būtų skirtas turistams. Kiekviename kambaryje svečias rastų dviratį, kuriuo galėtų apvažiuoti įžymias miesto vietas.


 

 

Šaltinis: penki.lt, yankodesign.com
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

„Mitsubishi“ elektromobilis – taupiausias

JAV aplinkos apsaugos agentūra išrinko „Mitsubishi“ elektromobilį mažiausiai degalų vartojančiu 2012 metų modeliu. skaityti »

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Banderasas juokais pareiškė, kad iš tikrųjų yra moteris

Antonio Banderasas šeštadienio vakarą pribloškė amerikiečius per tiesioginę televizijos transliaciją juokais pareikšdamas, kad iš tikrųjų yra ... moteris. skaityti »

Lenkijos gandrų gyvenimo paslaptis galima sužinoti internete

Jeigu norite sužinoti visas gandrų gyvenimo paslaptis, atsidarykite internete tinklalapius www.przygodzice.pl arba www.pwg.otop.org.pl, kuriuose galima stebėti vienos šeštadienį į Lenkiją parskridusios gandrų šeimynos kasdienybę, pranešė šalies naujienų agentūra PAP. skaityti »

Hatcher gali tapti daugiausia uždirbančia televizijos aktore

Teri Hatcher pareikalavo gauti dalį pelno nuo daugybės patrauklių produktų, susijusių su serialu „Nusivylusios namų šeimininkės“ (Desperate Housewives), ir dabar gali tapti daugiausia uždirbančia televizijos aktore. skaityti »

Šilutiškiai rengia ekskursija po potvynio apsemtas teritorijas

Potvynis gali būti ne tik stichijos ženklas, bet ir atrakcija. Šilutės rajonas naudojasi savo išskirtinumu – tai vienintelis Lietuvos regionas, galintis pasiūlyti ekskursijas po potvynio užlietas pievas. skaityti »

Daugiausiai Europoje baruose ir restoranuose išgeria britai

Duomenys apie alkoholio suvartojimą ne namuose rodo, kad britai viešose vietose tikriausiai pradeda gerti mažiau. skaityti »

Pagal galimybę naudotis internetu namuose Lietuva ES užima paskutinę vietą

Daugiau nei 60 proc. Lietuvos gyventojų niekada nėra naudojęsi internetu, o pagal galimybę naudotis internetu namuose Lietuva užima paskutinę vietą Europos Sąjungoje (ES).  skaityti »

Jolie ir Pitto atostogos Namibijoje sukėlė sąmyšį

Holivudo kino žvaigždės Angelina Jolie  ir Bradas Pittas  atostogauja Namibijoje, ketvirtadienį pranešė pareigūnai ir vietos laikraščiai, paskleidę gandus, kad kūdikio besilaukianti aktorė čia gali gimdyti. skaityti »

Klaipėdiečių pajamos gerokai viršija Lietuvos vidurkį

Vidutinės šeimos pajamos per mėnesį Klaipėdos mieste yra 1539 litai, o Lietuvoje šis rodiklis siekia 1244 litus, rodo viešosios nuomonės ir rinkos tyrimų bendrovės „TNS Gallup“ atliktas tyrimas.  skaityti »

Moss vėl pasirašė sutartį su Calvinu Kleinu

Tai reiškia, kad K. Moss grįžta pas dizainerį, kuris padėjo jai iškilti 10-ojo dešimtmečio pradžioje, kai ji buvo dar paauglė. skaityti »

Prieš miegą vaikučiai galės pasiklausyti Lietuvos politikų sekamų pasakų

Prieš miegą vaikai galės klausytis kompaktinėje plokštelėje įrašytų Lietuvos politikų sekamų pasakų. skaityti »