Atidarytas virtualus knygynas „ISM Books“

Publikuota: 2011 m. spalio 15 d. šeštadienis

Šią savaitę virtualias duris atvėrė naujas interneto knygynas – „ISM Books“. ISM Vadybos ir ekonomikos universitetui priklausančiame knygyne bus parduodamos knygos, kurias atrinks ir rekomenduos universitete dirbantys įvairių sričių – vadybos, ekonomikos, politologijos, personalo, rinkodaros, finansų – ekspertai ir dėstytojai.  

„Pasaulyje leidžiama gausybė specializuotos, teminės literatūros ir atsirinkti tinkamiausią yra sudėtinga. Šiame visiems prieinamame elektroniniame knygyne bus siūlomos knygos ir publikacijos, kurias įvertino ir rekomenduoja mūsų universiteto dėstytojai. Kol kas daugiausia siūlysime užsienio šalyse išleistas knygas, o ateityje asortimentą pildysime ir lietuvių autorių kūriniais bei ISM mokslininkų išleistomis monografijomis“, – teigia ISM bibliotekos vadovė Jurgita Kunigiškytė.

ISM bibliotekos vadovės teigimu, valdomas knygynas yra unikalus verslo modelis ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.  „Kasdien matydami akademinės bendruomenės poreikius informacijai, galime kurti labai tikslingą pasiūlą. O išplėsdami bibliotekos veiklą iki virtualaus visiems prieinamo knygyno tampame dar atviresni ir naudingesni“, – pažymi J. Kunigiškytė.

Startavusiame knygyne galima rasti 100 knygų pavadinimų, per metus šį kiekį tikimasi išauginti dvigubai. Siūlomos knygos yra suskirstytos pagal kategorijas: ekonomika, finansai, vadyba, rinkodara, matematika, tyrimų metodai, kiti socialiniai mokslai (psichologija, komunikacija, politika). Virtualus knygynas turėtų patraukti įvairių universitetų studentų, dėstytojų, verslininkų, atitinkamų sričių specialistų dėmesį. Užsakytas knygas bus galima nemokamai atsiimti ISM bibliotekoje Vilniuje ir Kaune arba už papildomą 10 litų mokestį užsisakyti į namus.

Šaltinis: pranešimai spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Mokslo virusu vaikus užkrečia ne tik bandymai, bet ir šansas pademonstruoti išradimus viešai

Vienas iš būdų motyvuoti jaunuosius išradėjus kurti – didelio populiarumo JAV sulaukiančios išradimų mugės bei konkursai. Tokioje mokslo mugėje šių metų rugsėjį jaunimą kviečia sudalyvauti ir technologijų bei verslumo renginys #SWITCH! skaityti »

Mechatronikos ir robotikos specialistai – be jų neįsivaizduojama ateitis

Kompiuterio spausdintuvas, oro temperatūros termostatas, šaldytuvas su skaitmeniniu valdymu – visa tai yra mechatronikos įrenginiai. skaityti »

Šiemet – rekordinis skaičius stojančiųjų į pedagogikos krypties profesines studijas

Pedagogikos krypties profesinėms studijoms, sulaukusioms itin didelio aukštųjų mokyklų absolventų susidomėjimo, Švietimo ir mokslo ministerija papildomai skyrė 30 valstybės finansuojamų vietų. skaityti »

V. Sutkus: būsimų bedarbių rengimą stabdo rinka

Pristatome Lietuvos verslo konfederacijos prezidento Valdas Sutkaus mintis apie Lietuvos švietimo pertvarką. skaityti »

Tarptautiniai studentų mainai: investicija į save ir profesinę ateitį

Naujausi „Erasmus+“ poveikio tyrimo duomenys rodo, kad daugelyje šalių studentų mainų programos dalyviams po studijų baigimo įsidarbinti darbo rinkoje pavyksta net 14 proc. lengviau ir greičiau. skaityti »

Jaunimo susidomėjimas šalies aukštosiomis mokyklomis nemažėja

Stojančiųjų susidomėjimas Lietuvos aukštosiomis mokyklomis nemažėja. Kaip ir pernai, į universitetus ir kolegijas pretenduoja 68 proc. brandos atestatus turinčių bendrojo ugdymo mokyklų abiturientų. skaityti »

Trečdalis stojančiųjų į universitetus renkasi Vilniaus universitetą

5 230 visų stojančiųjų į Lietuvos universitetus pirmuoju prioritetu pageidavo studijuoti geriausiai tarptautiniuose reitinguose tarp Lietuvos aukštųjų mokyklų vertinamame Vilniaus universitete. skaityti »

„Baltoji žynė“ – įtraukianti maginė fantastika net ir tiems, kurie nemėgsta fantastikos

Australų kilmės rašytoją Trudi Canavan nuo pat mažumės domino senovės mitologija ir jos pritaikymas fantastikos pasaulyje. skaityti »

Švietimo ministrė: Lietuva turi visas sąlygas tapti informacinių technologijų centru

Europos komisijos teigimu, net 40% darbdavių Europoje neranda darbuotojų, kurių įgūdžiai įmonei leistų atsinaujinti ir sparčiai judėti į priekį. skaityti »

JTO dirbanti lietuvė: „Didžioji mano darbo dalis – įtikinti kitus, kad viskas yra įmanoma“

„Nelaikau savęs emigrante“, – šypsosi Ieva Lazarevičiūtė, jau 11 metų gyvenanti Brazilijoje. skaityti »