KTU studentai vyks į Silicio slėnį JAV

Publikuota: 2012 m. balandžio 21 d. šeštadienis

Praeitą savaitę Vilniuje vykusioje tarptautinėje verslo kūrimo ir ugdymo konferencijoje „Startup Monthly“ KTU informatikų Manto Radvilo ir Manto Kavaliausko komanda „Tropic Mind“ užėmė antrą vietą ir kartu su laimėtojais bei trečios vietos nugalėtojais pelnė pagrindinį prizą – devynių savaičių trukmės mokymus Silicio slėnyje.

„Startup Monthly“ dalyvavo dar ir kiti komandos „Tropic Mind“ nariai: Modestas Povilaitis, Miglė Šaulytė ir Arvydas Burdulis.

Trijų dienų renginyje „Startup Monthly“ jauni, idėjų ir sugebėjimų kupini asmenys būrėsi į komandas, dalinosi idėjomis, patirtimi, atliko organizatorių skirtas užduotis ir kūrė įvairius programinius produktus.

Beje, KTU Inovacijų ir verslo centro Jaunojo verslo vystymo skyriaus „Startup Space“ organizuotame panašiame renginyje kovo pradžioje „Startup Sauna“ šios vaikinų komandos sukurtas produktas „Tropic Mind“ buvo pripažintas vienu inovatyviausių.

Tai studentų sukurtas interaktyvus edukacinis žaidimas 7–9 metų vaikams. Beje, tai ištisas virtualus pasaulis, kuriame mažyliai gali žaisti, kurti ir bendrauti tarpusavyje, o kad nekiltų problemų, jis yra kiek apribotas ir nuolat stebimas.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

6 gyvenimo pamokos, kurių išmokstama po paskaitų

Nors gyvenimo aprašyme skiltis „kita veikla“ yra paskutinė ir atrodo nereikšminga, būtent ji suteikia darbdaviui informacijos apie tai, koks žmogus siekia prisijungti prie komandos. Neretai būtent šios, asmeninės savybės, nulemia sprendimą – atsivers ar užsitrenks svajonių karjeros durys. skaityti »

Stereotipai lūžta: programavimas – moterims vis patrauklesnė sritis

Tik ~30 proc. visų IT srityje dirbančių specialistų pasaulyje yra moterys. skaityti »

Kokių specialistų reikės ateities mados versle?

Mados verslas neatpažįstamai keičiasi, todėl keičiasi ir reikalavimai čia dirbantiems specialistams. skaityti »

Lietuvos inovacijų progresui skatinti – 2,5 mln. eurų

Inovatyvios įmonės, bendradarbiaujančios ar norinčios bendradarbiauti su mokslininkais, vėl gali teikti paraiškas gauti inovacinių čekių. skaityti »

Mokyklose siūloma išjungti skambutį

Aktorius, kuriantis praktikas mokykloje, mokytojas Paulius Tamolė sako – išjunkite mokyklose skambutį. skaityti »

Rašytojai Rutai Sepetys įteikta garbinga Jungtinės Karalystės literatūros premija

Birželio 19 d. Londone lietuvių kilmės rašytojai Rutai Sepetys įteiktas garbingiausias, 80-metį minintis Jungtinės Karalystės apdovanojimas už literatūrą vaikams ir jaunimui – Carnegie medalis. skaityti »

Vis daugiau studentų Lietuvos universitetuose nori studijuoti anglų kalba

Sunku įsivaizduoti sėkmingą verslininką, nekalbantį anglų kalba. Netolimoje ateityje anglų kalba taps privaloma visų profesijų atstovams. skaityti »

Informacinių technologijų egzaminą laiko rekordinis skaičius abiturientų

Specialistai teigia, kad po 10 – 15 metų visos verslo įmonės bus susijusios su informacinėmis technologijomis, taigi nebestebina tai, jog savo ateitį su šia sritimi sieja vis daugiau jaunuolių. skaityti »

Bibliotekos meta skaitymo iššūkį savo skaitytojams

Birželio 15 d. šalies bibliotekos pakvies knygų mėgėjus priimti skaitymo iššūkį ir leistis į vasaros nuotykį. skaityti »

VU rektorius Artūras Žukauskas susitikime su LEU bendruomene: „LEU turi stiprių dalyko didaktikos mokslininkų“

Lietuvos edukologijos universitete (LEU) vyko susitikimas dėl aukštųjų mokyklų tinklo pertvarkos. Diskusijoje dalyvavo LEU bendruomenės nariai, kurie galėjo užduoti jiems rūpimus klausimus Vilniaus universiteto (VU) rektoriui prof. Artūrui Žukauskui. skaityti »