Lietuvos edukologijos universitetas parodoje „Studijos 2014“

Publikuota: 2014 m. vasario 6 d. ketvirtadienis

Vasario 6–8 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vyks XII tarptautinė žinių ir išsilavinimo paroda „Studijos 2014“. Ji skirta abiturientams, kurie kasmet svarsto ir kuria ateities planus, ieškodami tinkamiausio sprendimo, kur mokytis. Parodoje dalyvaus 193 mokymo organizacijos iš 13 šalių. Šiemet šioje parodoje veiks du Lietuvos edukologijos universiteto stendai. Vienas – studijų, kuriame abiturientai galės konsultuotis apie universitetą ir studijų programas, o kitas – mokslo inovacijų ir technologijų.

„Aukštojo mokslo pasiekimų, inovacijų ir technologijų“ salėje, LEU stende, visas tris dienas bus demonstruojami LEU laboratorijose sukurti rotoriniai, linijiniai, inerciniai varikliai, skysčių išpurškimo ir levitacijos sistemos, medžiagų (medžio, plastiko ir kt.) pjovimo įrenginiai, veikiantys dėl ultragarsinių virpesių. Šiame stende LEU parengė daugybę įdomių pristatymų ir veiklų. Moksleiviai patys galės kurti muziką su Smart interaktyvia lenta.

Vasario 6 d. 10 val. parodos dalyviai bus kviečiami išbandyti interaktyvią animacinę multimedijos priemonę SaulyTUČIAI. Filmukai-pasakėlės įtrauks į 20–30 minučių trunkančią, įdomiai struktūrizuotą interaktyvią veiklą. Patraukliais vaikams siužetais bus pateikta ugdomoji medžiaga. Parodoje dalyvaus vaikai iš Vilniaus lopšelio-darželio „Viltenė“.

Vasario 7 d. 12–14val. bus pristatyta viena iš netradicinių istorijos edukacijos formų kuriant naujas muziejines ekspozicijas. Bus pristatomas istorijos edukacijos ir populiarinimo inovacijos pavyzdys, t. y. Žaislų muziejus, kuris  yra savotiškas įrankis, kaip patraukliai galima pristatyti istoriją.

„Energija iš vaisių ir daržovių“ ir „Kodėl lapai žalios spalvos?“ bus pademonstruoti parodoje. LEU GMTF demonstruos originalios metodikos taikymus tyrimais grįstame gamtos mokslų mokyme. Tema – „SPARK'as – tyrimais grįsta gamtos mokslų sistema“. „Daugialypis diplėjaus tipas, galingi grafinio ir ekstensyvios/gilios analizės įrankiai padarys jūsų pamoką šiuolaikišką ir  įgyvendins jūsų ir jūsų mokinių siekius“, – sako pristatymo rengėjai.

Bus demonstruojami su „Baltų lankų leidykla“ bendradarbiaujant sukurti interaktyvūs mokymosi objektai, skirti integruotam pradinio ugdymo vadovėliui „Vaivorykštė“, ir priešmokykliniam mokymuisi skirta skaitmeninio mokymosi platforma. Vasario 6 d. (ketvirtadienis) 14.30–15.30 val. (1.1 salė) galėsite dalyvauti LEU rengiamoje paskaitoje „Studijų ekspresas – bakalauras, magistrantūra, doktorantūra“, kurioje turėsite galimybę sužinoti apie studijas LEU ir karjeros galimybes.

Lietuvos edukologijos universitetas paruošė dar vieną paskaitą – „Švietėjas besimokančioje visuomenėje: misionierius ir verslininkas?“, kurioje savo patirtimis dalinsis LEU absolventai, savo sričių profesionalai. Sporto srities – krepšinio treneris Rūtenis Paulauskas, kultūros srities – Radijo stoties „M-1“ programų direktorius Mindaugas Stasiulis, švietimo srities – mokytojas ir dėstytojas Mindaugas Nefas. Paskaita vyks vasario 7 d. (penktadienis) 16.20–17.20 val. (5.3 konferencijų salė).

Moksleiviai, prieš pabaigdami mokyklą, savo žinias demonstruoja laikydami brandos egzaminus. Čia moksleiviai apsikeis vaidmenimis. Parodos 5-oje salėje vasario 8 d. (šeštadienis) 13.00–13.45 val. veiks 3K zona. Žaismingą egzaminą laikys Lietuvos edukologijos universitetas. Akademinių reikalų direkcijos specialistė Brigita Vainorytė pristatys universitetą tema „LEU: įgyk ne tik išsilavinimą, bet ir profesiją!“ Vėliau moksleiviai neformaliai galės pabendrauti su aukštosios mokyklos atstovais.

Paroda „Studijos 2014“ lankytojų lauks ketvirtadienį ir penktadienį 10.00–18.00 val., o šeštadienį (vasario 8 dieną) – 10.00–17.00 val. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO (Laisvės pr. 5, Vilnius). 

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

VGTU studentai kels Vilnių į virtualią realybę

Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU) jau trečią kartą vieši Žilvinas Lilas – Kelno (Vokietija) medijų meno akademijos profesorius, vienas iš Paidia instituto Kelne įkūrėjų, ketverius metus dirbęs kompanijoje „Disney“, nuo 2004 m. dėstantis akademinei bendruomenei, verslo ir vyriausybinėms institucijoms daugiau nei dešimtyje šalių. skaityti »

7 patarimai abiturientams, kaip pasirinkti tinkamas studijas

Jau greitai Lietuvos abiturientai ne tik laikys brandos egzaminus, bet ir darys vieną svarbiausių sprendimų savo gyvenime – rinksis studijas ir kartu ir būsimą karjeros kelią. skaityti »

„LOGO“ olimpiada atskleidė tendenciją: vis daugiau merginų renkasi IT mokslus

Programavimą renkasi vis daugiau merginų. Tokią tendenciją išryškino šių metų „LOGO“ konkursas ir olimpiada, kurioje dalyvavo 106 antrų-aštuntų klasių mergaitės. skaityti »

Garsiniai skaitymai supažindins su geriausiomis 2016 m. knygomis vaikams

Pasakos prieš miegą – įprastas dalykas. O jei pasaka pradėtume rytą? skaityti »

Vaikų knygos dieną bus apdovanoti labiausiai nusipelnę vaikų literatūros kūrėjai

Nacionaliniame dramos teatre, iškilmingai bus apdovanoti 2016 m. labiausiai nusipelnę vaikų literatūros kūrėjai: rašytojai, iliustruotojai, vertėjai, taip pat skaitymo skatinimo specialistai ir tyrinėtojai. skaityti »

Tyrimas atskleidė, kaip pedagogai žada sudominti šiuolaikinį mokinį

Skaitmeninės technologijos skinasi kelią į mokyklas ir gali atverti daugiau galimybių tiek mokiniams, tiek mokytojams, rodo bendrovės „Samsung“ vykdyta mokytojų apklausa Vokietijoje. skaityti »

VDU bus įkurtas pirmasis Lietuvoje Kūrybinių ir kultūrinių inovacijų kompetencijos centras

Bendradarbiaujant su italų mokslininkais ir sekant Australijos, D. Britanijos ir kitų šalių pavyzdžiu, Lietuvoje bus steigiamas pirmasis Kūrybinių ir kultūrinių inovacijų kompetencijos centras – Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) laimėjo šio centro kūrimui skirtą Europos Komisijos (EK) remiamą projektą, finansuojamą pagal Europos tyrimų ir inovacijų programą „Horizon 2020“. skaityti »

VU profesorius – pirmasis Lietuvos mokslininkas, gavęs prestižinę Europos mokslo tarybos dotaciją

Vilniaus universiteto (VU) Gyvybės mokslų centro Biotechnologijos instituto profesoriui Sauliui Klimašauskui paskirta prestižinė, 2,5 mln. eurų siekianti Europos mokslo tarybos (EMT) dotacija patyrusiems mokslininkams (angl. European Research Council Advanced Grant). skaityti »

Vilniaus universitete gimsta tradicija teikti Atminties diplomus

„Grįžtanti atmintis – Recovering Memory“. Taip pavadintas Vilniaus universiteto (VU) projektas, kuriuo siekiama prisiminti ir pagerbti tuos bendruomenės narius, studentus ir darbuotojus, kurie dėl permainingos Lietuvos istorijos, totalitarinių režimų ar vietos žmonių kolaboravimo buvo pašalinti iš universiteto, neteko galimybės baigti studijas, įgyti išsilavinimą, tęsti mokslinius tyrimus, pedagoginę ar kitą su universitetu susijusią veiklą. skaityti »

Tautinių mažumų departamentas skelbia baigiamųjų mokslo darbų konkursą

Tautinių mažumų departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės skelbia baigiamųjų mokslo darbų Lietuvos tautinių mažumų tematika konkursą. skaityti »