Lietuvos edukologijos universitetas parodoje „Studijos 2014“

Publikuota: 2014 m. vasario 6 d. ketvirtadienis

Vasario 6–8 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vyks XII tarptautinė žinių ir išsilavinimo paroda „Studijos 2014“. Ji skirta abiturientams, kurie kasmet svarsto ir kuria ateities planus, ieškodami tinkamiausio sprendimo, kur mokytis. Parodoje dalyvaus 193 mokymo organizacijos iš 13 šalių. Šiemet šioje parodoje veiks du Lietuvos edukologijos universiteto stendai. Vienas – studijų, kuriame abiturientai galės konsultuotis apie universitetą ir studijų programas, o kitas – mokslo inovacijų ir technologijų.

„Aukštojo mokslo pasiekimų, inovacijų ir technologijų“ salėje, LEU stende, visas tris dienas bus demonstruojami LEU laboratorijose sukurti rotoriniai, linijiniai, inerciniai varikliai, skysčių išpurškimo ir levitacijos sistemos, medžiagų (medžio, plastiko ir kt.) pjovimo įrenginiai, veikiantys dėl ultragarsinių virpesių. Šiame stende LEU parengė daugybę įdomių pristatymų ir veiklų. Moksleiviai patys galės kurti muziką su Smart interaktyvia lenta.

Vasario 6 d. 10 val. parodos dalyviai bus kviečiami išbandyti interaktyvią animacinę multimedijos priemonę SaulyTUČIAI. Filmukai-pasakėlės įtrauks į 20–30 minučių trunkančią, įdomiai struktūrizuotą interaktyvią veiklą. Patraukliais vaikams siužetais bus pateikta ugdomoji medžiaga. Parodoje dalyvaus vaikai iš Vilniaus lopšelio-darželio „Viltenė“.

Vasario 7 d. 12–14val. bus pristatyta viena iš netradicinių istorijos edukacijos formų kuriant naujas muziejines ekspozicijas. Bus pristatomas istorijos edukacijos ir populiarinimo inovacijos pavyzdys, t. y. Žaislų muziejus, kuris  yra savotiškas įrankis, kaip patraukliai galima pristatyti istoriją.

„Energija iš vaisių ir daržovių“ ir „Kodėl lapai žalios spalvos?“ bus pademonstruoti parodoje. LEU GMTF demonstruos originalios metodikos taikymus tyrimais grįstame gamtos mokslų mokyme. Tema – „SPARK'as – tyrimais grįsta gamtos mokslų sistema“. „Daugialypis diplėjaus tipas, galingi grafinio ir ekstensyvios/gilios analizės įrankiai padarys jūsų pamoką šiuolaikišką ir  įgyvendins jūsų ir jūsų mokinių siekius“, – sako pristatymo rengėjai.

Bus demonstruojami su „Baltų lankų leidykla“ bendradarbiaujant sukurti interaktyvūs mokymosi objektai, skirti integruotam pradinio ugdymo vadovėliui „Vaivorykštė“, ir priešmokykliniam mokymuisi skirta skaitmeninio mokymosi platforma. Vasario 6 d. (ketvirtadienis) 14.30–15.30 val. (1.1 salė) galėsite dalyvauti LEU rengiamoje paskaitoje „Studijų ekspresas – bakalauras, magistrantūra, doktorantūra“, kurioje turėsite galimybę sužinoti apie studijas LEU ir karjeros galimybes.

Lietuvos edukologijos universitetas paruošė dar vieną paskaitą – „Švietėjas besimokančioje visuomenėje: misionierius ir verslininkas?“, kurioje savo patirtimis dalinsis LEU absolventai, savo sričių profesionalai. Sporto srities – krepšinio treneris Rūtenis Paulauskas, kultūros srities – Radijo stoties „M-1“ programų direktorius Mindaugas Stasiulis, švietimo srities – mokytojas ir dėstytojas Mindaugas Nefas. Paskaita vyks vasario 7 d. (penktadienis) 16.20–17.20 val. (5.3 konferencijų salė).

Moksleiviai, prieš pabaigdami mokyklą, savo žinias demonstruoja laikydami brandos egzaminus. Čia moksleiviai apsikeis vaidmenimis. Parodos 5-oje salėje vasario 8 d. (šeštadienis) 13.00–13.45 val. veiks 3K zona. Žaismingą egzaminą laikys Lietuvos edukologijos universitetas. Akademinių reikalų direkcijos specialistė Brigita Vainorytė pristatys universitetą tema „LEU: įgyk ne tik išsilavinimą, bet ir profesiją!“ Vėliau moksleiviai neformaliai galės pabendrauti su aukštosios mokyklos atstovais.

Paroda „Studijos 2014“ lankytojų lauks ketvirtadienį ir penktadienį 10.00–18.00 val., o šeštadienį (vasario 8 dieną) – 10.00–17.00 val. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO (Laisvės pr. 5, Vilnius). 

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Kiekvienoje Vilniaus mokykloje – atviros mikrokompiuterių erdvės

Kovo 20 d. sostinės savivaldybės Jaunimo informacijos centre „Genio“ progimnazijos penktokai mikrokompiuteriais matavo patalpos temperatūrą, kūrė šviesoforo algoritmą ir eksperimentavo. skaityti »

Ateitis priklausys miestuose gyvenantiems kūrybingiems žmonėms

Pasak R. Dargio, į darbo rinką jau ateina naujos kartos darbuotojai, kurių prioritetai skiriasi nuo rinkos senbuvių. skaityti »

Skelbiamas 2017 metų Kalbos premijos konkursas

Seimo Lituanistikos tradicijų ir paveldo įprasminimo komisija, vadovaudamasi 2016 m. gruodžio 22 d. Seimo nutarimu Nr. XI-186, skelbia 2017 metų Kalbos premijos konkursą. skaityti »

Švietimo ir mokslo komitetas nagrinėjo tarptautinių švietimo tyrimų rezultatus

Švietimo ir mokslo komitetas kovo 15 d. posėdyje išklausė Švietimo ir mokslo ministerijos pranešimą apie 2015 metų tarptautinių švietimo tyrimų – Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos PISA ir Švietimo pasiekimų vertinimo tarptautinės asociacijos TIMSS rezultatus. skaityti »

Ar buhalteriai išnyks kaip dinozaurai?

Sparčiai vystantis technologijoms, vis dažniau viešojoje erdvėje pasigirsta nuogąstavimų, kad buhalteriai yra viena iš tų profesijų, kurios poreikis artimiausiu dešimtmečiu smarkiai sumažės. skaityti »

Lietuviškas vadovėlis – geriausia mokymosi priemonė pasaulyje

Ekonomikos vadovėlis „Ekonomika per 31 valandą”, kurį parengė ir išleido Lietuvos laisvosios rinkos institutas paskelbtas geriausia edukacine priemone pasaulyje. skaityti »

Ateities IT: programavimo įgūdžių nebepakaks

Ateities IT specialistams, kurie tikisi ne tik atlikti paskirtas užduotis, bet ir kurti IT sprendimus, reikės papildomų kompetencijų. skaityti »

Bibliotekomis naudojasi daugiau nei milijonas Lietuvos gyventojų

Lietuvos bibliotekų durys 2016 m. buvo atvertos 22,8 milijono kartų. skaityti »

Ar IT specialistui būtinas diplomas?

Bendraujant su moksleiviais ar žmonėmis, ieškančiais naujo karjeros kelio, dažnai tenka išgirsti abejonę, kam tas universitetas, jei galima iš karto pradėti savo verslą. skaityti »

VU komunikacijos kampanija „Belaukiant Nobelio” – geriausia Baltijos šalyse

Vilniaus universiteto komunikacijos kampanija „Belaukiant Nobelio”, kurios metu buvo pristatyta VU Gyvybės mokslų centro profesoriaus Virginijaus Šikšnio atrasta genomo redagavimo technologija CRISPR-Cas9 – „DNR žirklės” – buvo įvertinta kaip geriausia viešojo sektoriaus įvaizdinė kampanija Baltijos šalyse konkurse „Mi:t&links. Baltic Communication Awards 2017”. skaityti »