A. Adamkienės fondas prisistato internete

Publikuota: 2003 m. rugsėjo 24 d. trečiadienis
Rugsėjo 24 d. 11 val. „Penkių kontinentų“ el. miesto informacijos tarnyboje su interneto kavine „Despina“ bus pristatyta Almos Adamkienės labdaros ir paramos fondo svetainė www.adamkiene-fondas.lt. Numatoma, kad svetainės pristatyme dalyvaus fondo steigėja p. A. Adamkienė, p. Valdas Adamkus, kiti garbūs svečiai. Interneto svetainę fondui sukūrė informacinių technologijų bendrovė „Penki kontinentai“, o dizainą jai kūrė „Lietaus dizainas“ kūrybinė grupė. Interneto svetainėje trimis kalbomis pristatoma fondo veikla, tikslai, akcijos. Į svetainę įdiegta automatinė turinio valdymo sistema „I-manager“, kuria naudojantis patogu operatyviai atnaujinti informaciją prisijungus per internetą bet kuriuo metu iš bet kurios vietos. Svetainėje taip pat įdiegtas interneto pokalbių kambarys, forumai, siekiant suaktyvinti fondo narių, rėmėjų ir ieškančiųjų pagalbos bendravimą per internetą. „Informacinės technologijos sparčiai žengia į priekį. Šiuolaikinės organizacijos prisistato internete. Matomi ir aiškūs norime būti ir mes, nes interneto svetainė – tai ne tik galimybė papasakoti apie savo darbus, siekius, akcijas ir projektus, bet ir tikimybė, kad pritariantys mūsų veiklai, prisidės prie Fondo tikslų įgyvendinimo. Džiaugiuosi, kad kiekvienas galės sužinoti apie Fondo pasiekimus ir ateities planus“, – sako ponia Alma Adamkienė. Pagrindinis Almos Adamkienės fondo tikslas – remti Lietuvos kaimo mokyklas, jose besimokančius vaikus ir vaikų globos namų auklėtinius. 1999-2003 metais fondas parėmė 35 kaimo mokyklas. Šiuo metu vienas iš aktyviai įgyvendinamų fondo projektų – „Visi į mokyklą“. Jo tikslas – į mokyklą pritraukti jos nelankančius vaikus. Bendrovė „Penki kontinentai“ ne tik sukūrė fondui interneto svetainę, bet ir įvedė fondui interneto ryšį ir rūpinasi jo priežiūra, skyrė knygų labdarą, konsultuoja įvairiais technikos klausimais. Be to, bendrovė kartu su fondu numato kartu įgyvendinti Elektroninį ugdymo įstaigų projektą. Į projektą bus įtrauktos kelios fondo remiamos mokyklos.
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

„Penkių kontinentų“ grupė dalyvavo parodoje „EuroShop 2026“

Renginio metu „Modern Expo“ įteikė BS/2 apdovanojimą už naujos verslo veiklos atradimą ir pasiektus rezultatus. skaityti »

Įmonių grupė „Penki kontinentai“ surengė strateginę sesiją

2026 m. sausio 26–30 dienomis Vilniuje įmonių grupė „Penki kontinentai“ surengė strateginę sesiją. skaityti »

BS/2 gavo S&G apdovanojimą

Forumo „IBF 2025“ metu BS/2 drauge su partneriu „Sargent & Greenleaf“ (S&G) pristatė saugumo bei prieigos kontrolės technologijas. skaityti »

„Penkių kontinentų“ grupė dalyvavo tarptautiniame bankininkystės forume IBF 2025

Įmonių grupės atstovai forume demonstravo technologines naujoves ir pasidalijo profesinėmis įžvalgomis apie skaitmeninių paslaugų raidos kryptis bei didėjančią technologinių pokyčių svarbą regione. skaityti »

BS/2 su partneriais pristatė išmaniuosius prekybos sprendimus verslo popietėje Baku

2025 m. spalio 23 d. Baku trečią kartą vyko verslo popietė „Retail Business Brunch“. skaityti »

BS/2 ir „ASHBURN International“ atidarė Baku pirmą demonstracinį centrą „SUNMI Home“

„SUNMI Home“ - moderni demonstracinė erdvė, kurioje lankytojai gali ne tik apžiūrėti, bet ir išsibandyti naujausią SUNMI įrangą bei programinius sprendimus. skaityti »

Partnerystės su SUNMI stiprinimas parodoje GITEX GLOBAL 2025

Š. m. spalio 13–17 dienomis BS/2 ir „ASHBURN International“ dalyvavo viename didžiausių pasaulio technologijų renginių – GITEX GLOBAL 2025. skaityti »

BS/2 organizavo tarptautinį seminarą „Cash Expert Seminar 2025“

2025 m. rugsėjo 18 d. Taškente vyko tarptautinis seminaras „Cash Expert Seminar 2025“, skirtas modernioms grynųjų pinigų valdymo technologijoms aptarti. skaityti »

„Penkių kontinentų“ dviračių žygis sustiprino komandą ir suteikė istorinių žinių

„Penkių kontinentų“ darbuotojai dalyvavo dviračių žygyje–ekskursijoje po Vilnių. skaityti »

BS/2 įvertinta „Diebold Nixdorf“ bankininkystės partnerių suvažiavime

„Penkių kontinentų“ grupės įmonė BS/2 pelnė du apdovanojimus už sėkmingą partnerystę. skaityti »