„ASHBURN International“ įdiegė Sakartvelo bankui atsiskaitymą QR kodu

Publikuota: 2023 m. sausio 24 d. antradienis

„Penkių kontinentų“ grupės įmonė „ASHBURN International“, bendradarbiaudama su Sakartvelo banku TBC, sukūrė ir įdiegė galimybę

atsiskaityti už prekes ir paslaugas neturint nei grynųjų, nei mokėjimo kortelių, o tiesiog nuskaitant QR kodą ir inicijuojant mokėjimą tarp sąskaitų. Šis inovatyvus atsiskaitymo būdas padeda verslams padidinti klientų ir užsakymų skaičių.

Sakartvelo TBC bankas, sekdamas pasaulines tendencijas, pirmasis šalyje siūlo savo klientams tokias šiuolaikiškas paslaugas. Papildomai „ASHBURN International“ su TBC banku įgyvendino ir kitokį pirkimo-pardavimo sandorio įforminimą  „Buy now, pay later“ (angl. Pirk dabar, mokėk vėliau). Pirkėjams jis labai patrauklus, nes galima įsigyti prekių išsimokėtinai. Šios dvi funkcijos realizuotos ir mygtukiniupse mokėjimo terminaluose, ir naujosios kartos „Android“ programinės įrangos pagrindu veikiančiuose terminaluose.

„Siekiame kuo labiau išplėsti įprastų atsiskaitymo įrenginių funkcijas, kad klientui jais būtų patogiau naudotis ir kad jis gautų kuo daugiau paslaugų. Kartu padedame finansų įstaigoms ir prekybininkams įgauti pranašumą prieš konkurentus, įgyti lojalių klientų ir papildomai užsidirbti“, – sako „ASHBURN International“ pardavimų vadovė Ramunė Ruzgytė.

Galimybę įgyvendinti minėtą naują mokėjimo terminalo funkciją suteikia „ASHBURN International“ programinis sprendimas „TransLink.iQ“. Ši programinė įranga gali būti lanksčiai papildoma naujomis funkciomis, išplečiančiomis atsiskaitymo įrenginių galimybes.

„ASHBURN International“ bendradarbiauja su TBC banku jau kelerius metus. Sakartvele atsiskaitymo įrenginių nuomos ir techninės priežiūros bei remonto paslaugas teikia kita „Penkių kontinentų“ grupės įmonė – „BS/2 Georgia“.

Šaltinis: ashburn.eu
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

susiję straipsniai

Lietuviai kavinėse ir restoranuose išleidžia vis daugiau, didėja ir arbatpinigių sumos 

Iki šių metų pirmojo ketvirčio pabaigos prie „MyTips“ prisijungė beveik 1 tūkst. Lietuvos padavėjų ir barmenų. skaityti »

„Penkių kontinentų“ grupė Sakartvele įgyvendina naują nestandartinį mokėjimų sprendimą

„BS/2 Georgia“ ir „ASHBURN International“ kartu su vienu didžiausių Sakartvelo bankų „TBC Bank“ sukūrė naują nestandartinį mokėjimo sprendimą kavos kapsulių gamintojai „Meama“. skaityti »

Sakartvelo bankai vertina lietuvišką mokėjimo terminalų valdymo sprendimą

Dar vieno Sakartvelo banko mokėjimo kortelių skaitytuvų veiklą padeda užtikrinti „ASHBURN International“ programinis sprendimas „TransLink.iQ“. skaityti »

Įmonių grupės „Penki kontinentai“ istorija – autoritetingame žurnale „Newsweek“ 

Aštuoniose šalyse veikianti „Penkių kontinentų“ įmonių grupė atkreipė vieno įtakingiausių ir labiausiai gerbiamų pasaulyje verslo leidinių „Newsweek“ dėmesį. skaityti »

„ASHBURN International“ įdiegė Sakartvelo bankui atsiskaitymą QR kodu

Sakartvelo TBC bankas pirmasis šalyje siūlo savo klientams tokias šiuolaikiškas paslaugas. skaityti »

PENKI – Šeimos kortelės partneris (1)

Šeimos kortelės turėtojai galės naudotis ir ypatingomis nuolaidomis PENKI internetui ir „Flexi TV“. skaityti »

Žmogaus teisių dienos proga – mūsų dovana tiems, kurių teises riboja galimybės (2)

„Penki kontinentai“ tęsia bendradarbiavimą su Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Viltis“. skaityti »

PENKI: Akys spindi, kai svajonės pildosi (1)

PENKI ruošia kalėdines staigmenas nuo pirmos žiemos dienos! skaityti »

VI-ojo bankininkystės forumo Baku atgarsiai

2022 m. lapkričio 24-25 d. Baku vyko VI-asis tarptautinis bankininkystės forumas „Saugi, patikima ir stabili bankininkystė“. „Penkių kontinentų“ grupės įmonė BS/2 buvo renginio „Premium“ rėmėja. skaityti »