„ASHBURN International“ ir „Rietumu banka“ drauge skatins el. mokėjimų plėtrą Baltijos šalyse bei Europos Sąjungoje

Publikuota: 2023 m. gruodžio 4 d. pirmadienis

Pirmaujanti mokėjimo technologijų įmonė „ASHBURN International“ (priklauso Penki kontinentai įmonių grupei) paskelbė apie partnerystę su Latvijos banku „Rietumu banka“. Šiuo žingsniu siekiama plėsti mokėjimo kortelių skaitytuvų (EFTPOS) tinklą ir siūlyti  naujus bankininkystės bei mažmeninės prekybos sprendimus Europos Sąjungos šalyse.

Planuojama, kad „ASHBURN International“ teiks „Rietumu banka“ platų atsiskaitymo įrenginių asortimentą ir jų veiklos užtikrinimo paslaugas. Bus siūlomi standartiniai mygtukiniai mokėjimo kortelių skaitytuvai ir šiuolaikiniai naujos kartos įrenginiai, veikiantys operacinės sistemos „Android OS“ pagrindu.

Modernūs mokėjimo terminalai su specializuota programine įranga padeda optimizuoti atsiskaitymo procesus, užtikrina patogų atsiskaitymą galutiniams vartotojams ir patogų lėšų surinkimą prekybininkams.

„Mūsų partnerystė su „Rietumu banka“ turėtų tapti paskata kitiems bankams priimti naujus iššūkius ir kurti inovatyvius sprendimus, – teigia „ASHBURN International“ pardavimų vadovas Sigitas Šniukas. – Esame pasirengę tolimesniam bendradarbiavimui, turime didelę mokėjimo terminalų tinklų plėtojimo patirtį ir tikime, kad aktyvūs šios rinkos žaidėjai taps tolimesnės elektroninių mokėjimų plėtros varomąja jėga“.

„Rietumu banka“ – privatus komercinis bankas, įkurtas 1992 m. Daugybę metų jis buvo vienas iš pirmaujančių Latvijos bankų. Be to, šis bankas šalyje užima penktą vietą pagal turimą turtą. „Rietumu banka“ aktyviai veikia ir užsienio rinkose, nuo 2018 m. daugiausia dėmesio skiria veiklai Baltijos šalyse ir ES.

Šiuo metu pagrindinė banko veikla nukreipta į paslaugas įmonėms, įskaitant individualių kredito ir investicinių projektų įgyvendinimą. Bankas padeda Baltijos šalių įmonėms įžengti į naujas rinkas, finansuoja pramonės sektoriaus, komercinio ir gyvenamojo nekilnojamojo turto projektus, bendradarbiauja su „FinTech“ įmonėmis bei remia žaliąją ekonomiką.

„ASHBURN International“ ir „Rietumu banka“ įsitikinę, kad bendradarbiavimas ir naujų technologijų diegimas mokėjimų apdorojimo srityje bus sėkmingas.

Šaltinis: ashburn.eu
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Įmonių grupės „Penki kontinentai“ strateginės sesija: keitimasis patirtimi ir plėtros planai

2024 m. sausio 22-26 dienomis Vilniuje vyko kasmetinė įmonių grupės „Penki kontinentai“ strateginė sesija. skaityti »

BS/2 remiama Karina iškovojo Lietuvai 1-ąją vietą Pasaulio rungtynių šokių čempionate!

Penkiolikmetė Karina Gasanova kartu su dvylikamete Arina Šiukštaite iškovojo pirmąją vietą jaunių duetų varžybose Japonijoje. skaityti »

„ASHBURN International“ ir „Rietumu banka“ drauge skatins el. mokėjimų plėtrą Baltijos šalyse bei Europos Sąjungoje

Planuojama, kad „ASHBURN International“ teiks „Rietumu banka“ platų atsiskaitymo įrenginių asortimentą ir jų veiklos užtikrinimo paslaugas. skaityti »

PENKI rėmė Agnės Kuzmickaitės kolekcijos transliaciją

Lapkričio 23 d. garsi Lietuvos dizainerė Agnė Kuzmickaitė pristatė savo kolekciją. skaityti »

PENKI kelionę laimėjo lojali klientė Valentina

Savo 25-ojo gimtadienio proga UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ (PKKC) vienam iš savo PENKI interneto klientų padovanojo kelionę! skaityti »

PENKI gavo Šeimos kortelės partnerio apdovanojimą

Per metus bendrovė suteikė nuolaidas PENKI šviesolaidiniam internetui daugiau kaip 100-ui Šeimos kortelę turinčių šeimų Vilniaus mieste ir nuolaidas išmaniajai televizijai beveik 50 šeimų visoje Lietuvoje. skaityti »

PENKI paslaugas teikiančios įmonės atsakingumą patvirtina sertifikatas ISO 14001

UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ įsidiegė sertifikatą ISO 14001. skaityti »

BS/2 10-ą kartą rėmė teniso turnyrą „BFI Cup 2023“

„Penkių kontinentų“ grupė turnyre turėjo ir savo komandą. skaityti »

BS/2 gavo du „Diebold Nixdorf“ apdovanojimus už puikius rezultatus

BS/2 dalyvavo kasmetiniame „Diebold Nixdorf“ bankininkystės partnerių suvažiavime. skaityti »

BS/2 padėjo išsipildyti ukrainietės svajonei

Tarp Europos rungtynių šokių čempionių – penkiolikmetė mergina iš Ukrainos. skaityti »