„BS/2 Georgia“ tapo oficialiu Sakartvelo fiskalinių duomenų operatoriumi

Publikuota: 2022 m. rugpjūčio 3 d. trečiadienis

„Penki kontinentai“ grupės įmonės „BS/2 Georgia“  ir „ASHBURN International“ džiaugiasi bendru laimėjimu – „BS/2 Georgia“  įtraukta į Sakartvelo valstybinį mokesčių inspekcijos rejestrą kaip fiskalinių duomenų operatorius! 

Fiskalinių duomenų operatorius – tai organizacija, įgyvendinanti fiskalinių duomenų priėmimą, apdorojimą, saugojimą ir perdavimą šalies mokesčių inspekcijai. Jis privalo perduoti fiskalinius duomenis (t.y., duomenis apie atsiskaitymus grynaisiais arba mokėjimo kortelėmis) iš kasos aparato mokesčių inspekcijai ir užtikrinti jų konfidencialumą bei apsaugą.

Bendradarbiaudama su „ASHBURN International“, įmonė „BS/2 Georgia“  siūlo Sakartvelo rinkai mokėjimo kortelių skaitytuvus, kurie gali atlikti fiskalizavimo  funkciją ir atstoti kasos aparatus. Į Sakartvelo valstybinį mokesčių inspekcijos rejestrą įtrauktas šią funkciją atliekantis mokėjimo terminalas „Ingenico Move /2500“ su specialiu integruotu SAM moduliu. Jis operatyviai perduoda atsiskaitymo duomenis į mokesčių inspekcijos interneto svetainę.

Nuo šiol naudodamiesi šiuo terminalu, prekybininkai galės priimti atsiskaitymus ne tik mokėjimo kortelėmis, bet ir grynaisiais pinigais, nenaudodami kasos aparato. Tai ypač aktualu nedideliuose prekybos centruose, turguose, kur atsiskaitymas tebevyksta grynaisiais pinigais. Turėdami vieną mokėjimo terminalą, kuris gali atstoti kasos aparatą, prekybininkai  gali sutaupyti ir įrangos įsigijimo išlaidas, ir prekybinės erdvės plotą.  

„Fiskalinių duomenų operatoriaus statusas suteikia galimybę mums išeiti į platesnę rinką. Iki šiol dirbome tik su atsiskaitymais be grynųjų pinigų, o dabar siūlysime mokėjimo terminalus, kurie suteikia galimybę priimti ir atsiskaitymus grynaisiais pinigais. Bankai, su kuriais bendradarbiaujame, jau su nekantrumu laukia, kada galės pradėti siūlyti savo klientams terminalus su fiskalizacijos funkcija, – sako Techninės priežiūros skyriaus vadovas Nikoloz Kukujanov. – Mes įveikėme nelengvą kelią, kol pasiekėme savo tikslą. Ties tuo nesustosime. Būtinai sieksime sertifikuoti dar vieną mokėjimo terminalą su fiskalizacijos funkcija“. 

„BS/2 Georgia“ teikia mokėjimo terminalų diegimo ir jų veiklos užtikrinimo paslaugas nuo 2018 m. Šiuo metu įmonės specialistai įdiegė ir prižiūri daugiau nei 30 tūkst. atsiskaitymo įrenginių šios šalies bankų „Bank of Georgia“ ir „TBC Bank“ klientams – įvairiems prekių ir paslaugų teikėjams. Visų jų veiklą užtikrina „ASHBURN International“ programinis sprendimas „TransLink.iQ“.

Šaltinis: Ashburn.eu
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

komentarai

BLANK ATM CARD IP: 185.184.145.160
2022-09-06 22:52 (!)
I JUST GOT MY 5.2 BTC I AM THE HAPPIEST PERSON RIGHT NOW, THANKS TO DARK WEB CYBER HACKERS FOR SAVING MY LIFE, IF YOU ARE INTERESTED IN MAKING GOOD PROFIT IN BITCOIN MINING AND YOU ARE LOOKING FOR A GENUINE HACKERS TO EARN FOR YOU I WILL ADVISE YOU ALL TO CONTACT DARK WEB ON EMAIL: DARKWEBONLINEHACKERS@GMAIL.COM WHATSAPP +18033921735 THEY ARE GENUINE AND LEGIT THEY HAVE PUT SMILE ON MY FACE
Christy Walton IP: 185.184.145.160
2022-09-03 03:54 (!)
Sveiki, ar ieškote skolų konsolidavimo paskolos, paskolų be užstato, paskolų verslui, hipotekos paskolos, paskolos automobiliui, paskolos studentams, asmeninės paskolos, rizikos kapitalo ir kt! Esu privatus skolintojas, suteikiu paskolas įmonėms ir asmenims su mažomis ir pagrįstomis 2% palūkanų normomis. El. paštu: christywalton355@gmail.com

susiję straipsniai

Įmonių grupės „Penki kontinentai“ strateginės sesija: keitimasis patirtimi ir plėtros planai

2024 m. sausio 22-26 dienomis Vilniuje vyko kasmetinė įmonių grupės „Penki kontinentai“ strateginė sesija. skaityti »

BS/2 remiama Karina iškovojo Lietuvai 1-ąją vietą Pasaulio rungtynių šokių čempionate!

Penkiolikmetė Karina Gasanova kartu su dvylikamete Arina Šiukštaite iškovojo pirmąją vietą jaunių duetų varžybose Japonijoje. skaityti »

„ASHBURN International“ ir „Rietumu banka“ drauge skatins el. mokėjimų plėtrą Baltijos šalyse bei Europos Sąjungoje

Planuojama, kad „ASHBURN International“ teiks „Rietumu banka“ platų atsiskaitymo įrenginių asortimentą ir jų veiklos užtikrinimo paslaugas. skaityti »

PENKI rėmė Agnės Kuzmickaitės kolekcijos transliaciją

Lapkričio 23 d. garsi Lietuvos dizainerė Agnė Kuzmickaitė pristatė savo kolekciją. skaityti »

PENKI kelionę laimėjo lojali klientė Valentina

Savo 25-ojo gimtadienio proga UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ (PKKC) vienam iš savo PENKI interneto klientų padovanojo kelionę! skaityti »

PENKI gavo Šeimos kortelės partnerio apdovanojimą

Per metus bendrovė suteikė nuolaidas PENKI šviesolaidiniam internetui daugiau kaip 100-ui Šeimos kortelę turinčių šeimų Vilniaus mieste ir nuolaidas išmaniajai televizijai beveik 50 šeimų visoje Lietuvoje. skaityti »

PENKI paslaugas teikiančios įmonės atsakingumą patvirtina sertifikatas ISO 14001

UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ įsidiegė sertifikatą ISO 14001. skaityti »

BS/2 10-ą kartą rėmė teniso turnyrą „BFI Cup 2023“

„Penkių kontinentų“ grupė turnyre turėjo ir savo komandą. skaityti »

BS/2 gavo du „Diebold Nixdorf“ apdovanojimus už puikius rezultatus

BS/2 dalyvavo kasmetiniame „Diebold Nixdorf“ bankininkystės partnerių suvažiavime. skaityti »

BS/2 padėjo išsipildyti ukrainietės svajonei

Tarp Europos rungtynių šokių čempionių – penkiolikmetė mergina iš Ukrainos. skaityti »