„BS/2 Georgia“ tapo oficialiu Sakartvelo fiskalinių duomenų operatoriumi

Publikuota: 2022 m. rugpjūčio 3 d. trečiadienis

„Penki kontinentai“ grupės įmonės „BS/2 Georgia“  ir „ASHBURN International“ džiaugiasi bendru laimėjimu – „BS/2 Georgia“  įtraukta į Sakartvelo valstybinį mokesčių inspekcijos rejestrą kaip fiskalinių duomenų operatorius! 

Fiskalinių duomenų operatorius – tai organizacija, įgyvendinanti fiskalinių duomenų priėmimą, apdorojimą, saugojimą ir perdavimą šalies mokesčių inspekcijai. Jis privalo perduoti fiskalinius duomenis (t.y., duomenis apie atsiskaitymus grynaisiais arba mokėjimo kortelėmis) iš kasos aparato mokesčių inspekcijai ir užtikrinti jų konfidencialumą bei apsaugą.

Bendradarbiaudama su „ASHBURN International“, įmonė „BS/2 Georgia“  siūlo Sakartvelo rinkai mokėjimo kortelių skaitytuvus, kurie gali atlikti fiskalizavimo  funkciją ir atstoti kasos aparatus. Į Sakartvelo valstybinį mokesčių inspekcijos rejestrą įtrauktas šią funkciją atliekantis mokėjimo terminalas „Ingenico Move /2500“ su specialiu integruotu SAM moduliu. Jis operatyviai perduoda atsiskaitymo duomenis į mokesčių inspekcijos interneto svetainę.

Nuo šiol naudodamiesi šiuo terminalu, prekybininkai galės priimti atsiskaitymus ne tik mokėjimo kortelėmis, bet ir grynaisiais pinigais, nenaudodami kasos aparato. Tai ypač aktualu nedideliuose prekybos centruose, turguose, kur atsiskaitymas tebevyksta grynaisiais pinigais. Turėdami vieną mokėjimo terminalą, kuris gali atstoti kasos aparatą, prekybininkai  gali sutaupyti ir įrangos įsigijimo išlaidas, ir prekybinės erdvės plotą.  

„Fiskalinių duomenų operatoriaus statusas suteikia galimybę mums išeiti į platesnę rinką. Iki šiol dirbome tik su atsiskaitymais be grynųjų pinigų, o dabar siūlysime mokėjimo terminalus, kurie suteikia galimybę priimti ir atsiskaitymus grynaisiais pinigais. Bankai, su kuriais bendradarbiaujame, jau su nekantrumu laukia, kada galės pradėti siūlyti savo klientams terminalus su fiskalizacijos funkcija, – sako Techninės priežiūros skyriaus vadovas Nikoloz Kukujanov. – Mes įveikėme nelengvą kelią, kol pasiekėme savo tikslą. Ties tuo nesustosime. Būtinai sieksime sertifikuoti dar vieną mokėjimo terminalą su fiskalizacijos funkcija“. 

„BS/2 Georgia“ teikia mokėjimo terminalų diegimo ir jų veiklos užtikrinimo paslaugas nuo 2018 m. Šiuo metu įmonės specialistai įdiegė ir prižiūri daugiau nei 30 tūkst. atsiskaitymo įrenginių šios šalies bankų „Bank of Georgia“ ir „TBC Bank“ klientams – įvairiems prekių ir paslaugų teikėjams. Visų jų veiklą užtikrina „ASHBURN International“ programinis sprendimas „TransLink.iQ“.

Šaltinis: Ashburn.eu
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

komentarai

BLANK ATM CARD IP: 185.184.145.160
2022-09-06 22:52 (!)
I JUST GOT MY 5.2 BTC I AM THE HAPPIEST PERSON RIGHT NOW, THANKS TO DARK WEB CYBER HACKERS FOR SAVING MY LIFE, IF YOU ARE INTERESTED IN MAKING GOOD PROFIT IN BITCOIN MINING AND YOU ARE LOOKING FOR A GENUINE HACKERS TO EARN FOR YOU I WILL ADVISE YOU ALL TO CONTACT DARK WEB ON EMAIL: DARKWEBONLINEHACKERS@GMAIL.COM WHATSAPP +18033921735 THEY ARE GENUINE AND LEGIT THEY HAVE PUT SMILE ON MY FACE
Christy Walton IP: 185.184.145.160
2022-09-03 03:54 (!)
Sveiki, ar ieškote skolų konsolidavimo paskolos, paskolų be užstato, paskolų verslui, hipotekos paskolos, paskolos automobiliui, paskolos studentams, asmeninės paskolos, rizikos kapitalo ir kt! Esu privatus skolintojas, suteikiu paskolas įmonėms ir asmenims su mažomis ir pagrįstomis 2% palūkanų normomis. El. paštu: christywalton355@gmail.com

susiję straipsniai

„Penkių kontinentų“ grupė trečius metus dalyvavo „DUOday“

Vieną dieną „Penkių kontinentų“ biure svečiavosi ir dirbo Kęstutis. skaityti »

BS/2 atstovai dalyvavo Lietuvos-Azerbaidžano verslo forume

2023 m. gegužės 22 d. Vilniuje vyko Lietuvos-Azerbaidžano verslo forumas. skaityti »

Bėgimo į „Europą“ iššūkį įveikė 20-imt „Penki kontinentai“ grupės darbuotojų!

„Penki kontinentai“ darbuotojų komanda trečius metus pelnė Gausiausios komandos vardą. skaityti »

Pirmasis Lietuvoje „Baltic Payment Forum“: kas nustebino ir įkvėpė

„Penkių kontinentų“ grupės įmonė rėmė tarptautinį forumą „Baltic Payment Forum“. skaityti »

Lietuviai kavinėse ir restoranuose išleidžia vis daugiau, didėja ir arbatpinigių sumos 

Iki šių metų pirmojo ketvirčio pabaigos prie „MyTips“ prisijungė beveik 1 tūkst. Lietuvos padavėjų ir barmenų. skaityti »

„Penkių kontinentų“ grupė Sakartvele įgyvendina naują nestandartinį mokėjimų sprendimą

„BS/2 Georgia“ ir „ASHBURN International“ kartu su vienu didžiausių Sakartvelo bankų „TBC Bank“ sukūrė naują nestandartinį mokėjimo sprendimą kavos kapsulių gamintojai „Meama“. skaityti »

Sakartvelo bankai vertina lietuvišką mokėjimo terminalų valdymo sprendimą

Dar vieno Sakartvelo banko mokėjimo kortelių skaitytuvų veiklą padeda užtikrinti „ASHBURN International“ programinis sprendimas „TransLink.iQ“. skaityti »

Įmonių grupės „Penki kontinentai“ istorija – autoritetingame žurnale „Newsweek“ 

Aštuoniose šalyse veikianti „Penkių kontinentų“ įmonių grupė atkreipė vieno įtakingiausių ir labiausiai gerbiamų pasaulyje verslo leidinių „Newsweek“ dėmesį. skaityti »

„ASHBURN International“ įdiegė Sakartvelo bankui atsiskaitymą QR kodu

Sakartvelo TBC bankas pirmasis šalyje siūlo savo klientams tokias šiuolaikiškas paslaugas. skaityti »