„BS/2 Georgia“ tapo oficialiu Sakartvelo fiskalinių duomenų operatoriumi

Publikuota: 2022 m. rugpjūčio 3 d. trečiadienis

„Penki kontinentai“ grupės įmonės „BS/2 Georgia“  ir „ASHBURN International“ džiaugiasi bendru laimėjimu – „BS/2 Georgia“  įtraukta į Sakartvelo valstybinį mokesčių inspekcijos rejestrą kaip fiskalinių duomenų operatorius! 

Fiskalinių duomenų operatorius – tai organizacija, įgyvendinanti fiskalinių duomenų priėmimą, apdorojimą, saugojimą ir perdavimą šalies mokesčių inspekcijai. Jis privalo perduoti fiskalinius duomenis (t.y., duomenis apie atsiskaitymus grynaisiais arba mokėjimo kortelėmis) iš kasos aparato mokesčių inspekcijai ir užtikrinti jų konfidencialumą bei apsaugą.

Bendradarbiaudama su „ASHBURN International“, įmonė „BS/2 Georgia“  siūlo Sakartvelo rinkai mokėjimo kortelių skaitytuvus, kurie gali atlikti fiskalizavimo  funkciją ir atstoti kasos aparatus. Į Sakartvelo valstybinį mokesčių inspekcijos rejestrą įtrauktas šią funkciją atliekantis mokėjimo terminalas „Ingenico Move /2500“ su specialiu integruotu SAM moduliu. Jis operatyviai perduoda atsiskaitymo duomenis į mokesčių inspekcijos interneto svetainę.

Nuo šiol naudodamiesi šiuo terminalu, prekybininkai galės priimti atsiskaitymus ne tik mokėjimo kortelėmis, bet ir grynaisiais pinigais, nenaudodami kasos aparato. Tai ypač aktualu nedideliuose prekybos centruose, turguose, kur atsiskaitymas tebevyksta grynaisiais pinigais. Turėdami vieną mokėjimo terminalą, kuris gali atstoti kasos aparatą, prekybininkai  gali sutaupyti ir įrangos įsigijimo išlaidas, ir prekybinės erdvės plotą.  

„Fiskalinių duomenų operatoriaus statusas suteikia galimybę mums išeiti į platesnę rinką. Iki šiol dirbome tik su atsiskaitymais be grynųjų pinigų, o dabar siūlysime mokėjimo terminalus, kurie suteikia galimybę priimti ir atsiskaitymus grynaisiais pinigais. Bankai, su kuriais bendradarbiaujame, jau su nekantrumu laukia, kada galės pradėti siūlyti savo klientams terminalus su fiskalizacijos funkcija, – sako Techninės priežiūros skyriaus vadovas Nikoloz Kukujanov. – Mes įveikėme nelengvą kelią, kol pasiekėme savo tikslą. Ties tuo nesustosime. Būtinai sieksime sertifikuoti dar vieną mokėjimo terminalą su fiskalizacijos funkcija“. 

„BS/2 Georgia“ teikia mokėjimo terminalų diegimo ir jų veiklos užtikrinimo paslaugas nuo 2018 m. Šiuo metu įmonės specialistai įdiegė ir prižiūri daugiau nei 30 tūkst. atsiskaitymo įrenginių šios šalies bankų „Bank of Georgia“ ir „TBC Bank“ klientams – įvairiems prekių ir paslaugų teikėjams. Visų jų veiklą užtikrina „ASHBURN International“ programinis sprendimas „TransLink.iQ“.

Šaltinis: Ashburn.eu
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

komentarai

BLANK ATM CARD IP: 185.184.145.160
2022-09-06 22:52 (!)
I JUST GOT MY 5.2 BTC I AM THE HAPPIEST PERSON RIGHT NOW, THANKS TO DARK WEB CYBER HACKERS FOR SAVING MY LIFE, IF YOU ARE INTERESTED IN MAKING GOOD PROFIT IN BITCOIN MINING AND YOU ARE LOOKING FOR A GENUINE HACKERS TO EARN FOR YOU I WILL ADVISE YOU ALL TO CONTACT DARK WEB ON EMAIL: DARKWEBONLINEHACKERS@GMAIL.COM WHATSAPP +18033921735 THEY ARE GENUINE AND LEGIT THEY HAVE PUT SMILE ON MY FACE
Christy Walton IP: 185.184.145.160
2022-09-03 03:54 (!)
Sveiki, ar ieškote skolų konsolidavimo paskolos, paskolų be užstato, paskolų verslui, hipotekos paskolos, paskolos automobiliui, paskolos studentams, asmeninės paskolos, rizikos kapitalo ir kt! Esu privatus skolintojas, suteikiu paskolas įmonėms ir asmenims su mažomis ir pagrįstomis 2% palūkanų normomis. El. paštu: christywalton355@gmail.com

susiję straipsniai

VI-ojo bankininkystės forumo Baku atgarsiai

2022 m. lapkričio 24-25 d. Baku vyko VI-asis tarptautinis bankininkystės forumas „Saugi, patikima ir stabili bankininkystė“. „Penkių kontinentų“ grupės įmonė BS/2 buvo renginio „Premium“ rėmėja. skaityti »

PENKI – Agnės Kuzmickaitės kolekcijos informacinis rėmėjas

2022 m. lapkričio 17 d. viena žymiausių Lietuvos drabužių dizainerių Agnė Kuzmickaitė pristatė jubiliejinę kolekciją. skaityti »

BS/2 rėmė tarptautinį bankinį forumą

2022 m. spalio 26-27 dienomis Kazachstane, Almatoje, vyko Rytų Europos ir Centrinės Azijos finansų sektoriaus ekspertų susitikimas. skaityti »

Duok penkis PENKI gimtadienio proga!

2022 m. spalio 28 d. „Penki kontinentai“ grupės įmonė „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ pasitiks savo 24-ąjį gimtadienį. skaityti »

PENKI – nuo šiol ne tik privatiems, bet ir verslo klientams (1)

UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ (PKKC) savo verslo paslaugas, iki šiol vadintas ProfIT, keičia į Penki Verslui. skaityti »

Naujovė Lietuvos rinkoje: palikite arbatpinigius pačiame kortelių skaitytuve (1)

Nuo šiol užtenka vieno mosto mokėjimo kortele kortelių skaitytuvo link, kad apmokėtumėte sąskaitą ir kartu paliktumėt padavėjui arbatpinigių, kurie pervedami į jo sąskaitą. skaityti »

„Diebold Nixdorf“ partnerių suvažiavimas skirtas aktualioms finansų pramonės tendencijoms aptarti (1)

2022 m. rugsėjo 20-22 d. Bankoke vyks pasaulinės bankininkystės ir mažmeninės prekybos įrangos rinkos lyderės „Diebold Nixdorf“ partnerių suvažiavimas. skaityti »

„Kavos galia“ sušildė ir sugrąžino šypsenas (1)

„Penkių kontinentų“ kiemelyje jau antrą kartą šiais metais lankėsi Vilniaus Verkių mokyklos-daugiafunkcinio centro jaunuoliai. skaityti »

IT parko atidaryme „Penkių kontinentų“ grupės valdybos pirmininkas susitiko su Uzbekistano ministrais

2022 m. rugpjūčio 27 d. Uzbekistane, Taškente, vyko IT parko atidarymas, kuriame dalyvavo ir įmonių grupės „Penki kontinentai“ valdybos pirmininkas Idrakas Dadašovas. skaityti »