BS/2 gavo „Diebold Nixdorf“ apdovanojimus už Baltijos šalyse, Moldavijoje ir Uzbekistane įgyvendintus projektus

Publikuota: 2022 m. rugsėjo 28 d. trečiadienis

Rugsėjo 20–22 d. Bankoke vyko „Diebold Nixdorf“ partnerių suvažiavimas – kasmetinis renginys, kurio metu aptariami praėjusių metų rezultatai ir naujausi strateginiai planai.

Renginio dalyviai susipažįsta su naujausiais bankininkystės technologijų pasiekimais, kartu diskutuoja apie finansų sektoriaus ateitį.

„Diebold Nixdorf“ partnerių suvažiavime dalyvavo ir didelė įmonių grupės „Penki kontinentai“, (BS/2 ir jos antrinių įmonių iš kitų šalių)delegacija.

Nuotraukoje iš kairės į dešinę: Kirill Ovsiannikov (BS/2), Anastasija Serenkova ir Anna Pankraz (Diebold Nixdorf), Idrakas Dadašovas (Penki kontinentai Group), Susan Sturrock Malcolm (Diebold Nixdorf), Jaivinder Gill (Diebold Nixdorf), Tomas Augucevičius ir Kornelijus Šišla (BS/2), Marat Gatiiatov (BS/2 Tashkent).

BS/2 gen. direktoriaus pavaduotojas strateginių krypčių plėtrai Kirilas Ovsiannikovas renginyje dalyvavo ir kaip pranešėjas. Jis papasakojo apie bankinės savitarnos tendencijas Centrinėje Azijoje bei sėkmingą „Diebold Nixdorf“  ir BS/2 bankinių sprendimų naudojimą bankuose „Halyk Bank“ ir „Ipak Yuli Bank“.

  • „Vynamic Marketing“ – programinis sprendimas, naudojamas individualizuotai reklamai bankomatuose demonstruoti, rinkodaros kampanijoms vykdyti ir skaitmeniniu būdu gauti grįžtamąjį ryšį apie klientų sąveiką su įrenginiu.
  • „Payments.iQ“ – sprendimas, skirtas bankiniuose įrenginiuose organizuoti įvairių mokėjimų priėmimą, visų tipų elektroninių paslaugų pardavimą ir padedantis automatizuoti mažmeninę bankininkystę.
  • „Vynamic View“ – sistema, padedanti stebėti bankinių įrenginių techninę būklę, diegti ir konfigūruoti programinę įrangą, gauti išsamią informaciją apie atliktas mokėjimo operacijas ir gedimus.
  • „FCX.iQ“ – programinė įranga, sudaranti galimybę bankomate pasikeisti valiutą ir išplėsti savitarnos įrenginių funkcijas.
  • „ATMeye.iQ“ – bankomatų, automatinių seifų ir mokėjimo terminalų vaizdo stebėjimo sprendimas, užkertantis kelią sukčiavimui ir padedantis greitai spręsti ginčus.

Renginio metu vyko ir tradicinė „Diebold Nixdorf“ partnerių apdovanojimų ceremonija. BS/2 gavo net tris apdovanojimus už partnerystės projektus:

  1. Bankinės strategijos laimėjimą (angl. „Banking Strategic Win“) – už projektą, įgyvendintą Baltijos šalyse.
  2. Geriausios konkurentinės skvarbos laimėjimą  (angl. „Best Penetration Deal on Competitor Account“) – už projektą Uzbekistane, įgyvendintą kartu su BS/2 antrine įmone Uzbekistane.
  3. Geriausio diegimo partnerio nominaciją (angl. „Best Implementation Partner“) – už projektą Moldovoje, įgyvendintą kartu su BS/2 partneriu „DAAC System Integrator“. BS/2 įgyvendinti projektai padeda Baltijos šalių, Moldovos ir Uzbekistano bankams gerinti klientų aptarnavimą, teikiant naujo lygio paslaugas.

„Diebold Nixdorf“ naujos serijos „DN Series“ bankomatuose, pristatytuose Moldovos bankui „Victoriabank“, įdiegtas visas kompleksas programinių sprendimų („ProFlex4“, „ATMeye.iQ“ ir „Vynamic View“), kurie padeda kurti ilgalaikę savitarnos įrenginių tinklo strategiją, unikalias naudotojų sąsajas ir užkirsti kelią sukčiavimui.

Nauji „Diebold Nixdorf“ daugiafunkciai įrenginiai, pastatyti Uzbekistano ir Baltijos šalių miestuose, suteikia galimybę teikti klientams visas bankines paslaugas savitarnos būdu, taikant naujausias bankines technologijas. Jie taip pat padeda bankams sumažinti bankomatų tinklo išlaikymo sąnaudas.

Pasaulinė bankininkystės technologijų srities lyderė „Diebold Nixdorf“ yra strateginė BS/2 partnerė nuo 1995 m. BS/2 yra oficiali „Diebold Nixdorf“ atstovė Rytų Europoje, Centrinėje Azijoje ir Užkaukazėje.

Šaltinis: BS2.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

susiję straipsniai

VI-ojo bankininkystės forumo Baku atgarsiai

2022 m. lapkričio 24-25 d. Baku vyko VI-asis tarptautinis bankininkystės forumas „Saugi, patikima ir stabili bankininkystė“. „Penkių kontinentų“ grupės įmonė BS/2 buvo renginio „Premium“ rėmėja. skaityti »

PENKI – Agnės Kuzmickaitės kolekcijos informacinis rėmėjas

2022 m. lapkričio 17 d. viena žymiausių Lietuvos drabužių dizainerių Agnė Kuzmickaitė pristatė jubiliejinę kolekciją. skaityti »

BS/2 rėmė tarptautinį bankinį forumą

2022 m. spalio 26-27 dienomis Kazachstane, Almatoje, vyko Rytų Europos ir Centrinės Azijos finansų sektoriaus ekspertų susitikimas. skaityti »

Duok penkis PENKI gimtadienio proga!

2022 m. spalio 28 d. „Penki kontinentai“ grupės įmonė „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ pasitiks savo 24-ąjį gimtadienį. skaityti »

PENKI – nuo šiol ne tik privatiems, bet ir verslo klientams (1)

UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ (PKKC) savo verslo paslaugas, iki šiol vadintas ProfIT, keičia į Penki Verslui. skaityti »

Naujovė Lietuvos rinkoje: palikite arbatpinigius pačiame kortelių skaitytuve (1)

Nuo šiol užtenka vieno mosto mokėjimo kortele kortelių skaitytuvo link, kad apmokėtumėte sąskaitą ir kartu paliktumėt padavėjui arbatpinigių, kurie pervedami į jo sąskaitą. skaityti »

„Diebold Nixdorf“ partnerių suvažiavimas skirtas aktualioms finansų pramonės tendencijoms aptarti (1)

2022 m. rugsėjo 20-22 d. Bankoke vyks pasaulinės bankininkystės ir mažmeninės prekybos įrangos rinkos lyderės „Diebold Nixdorf“ partnerių suvažiavimas. skaityti »

„Kavos galia“ sušildė ir sugrąžino šypsenas (1)

„Penkių kontinentų“ kiemelyje jau antrą kartą šiais metais lankėsi Vilniaus Verkių mokyklos-daugiafunkcinio centro jaunuoliai. skaityti »

IT parko atidaryme „Penkių kontinentų“ grupės valdybos pirmininkas susitiko su Uzbekistano ministrais

2022 m. rugpjūčio 27 d. Uzbekistane, Taškente, vyko IT parko atidarymas, kuriame dalyvavo ir įmonių grupės „Penki kontinentai“ valdybos pirmininkas Idrakas Dadašovas. skaityti »