BS/2 gavo „Diebold Nixdorf“ apdovanojimus už Baltijos šalyse, Moldavijoje ir Uzbekistane įgyvendintus projektus

Publikuota: 2022 m. rugsėjo 28 d. trečiadienis

Rugsėjo 20–22 d. Bankoke vyko „Diebold Nixdorf“ partnerių suvažiavimas – kasmetinis renginys, kurio metu aptariami praėjusių metų rezultatai ir naujausi strateginiai planai.

Renginio dalyviai susipažįsta su naujausiais bankininkystės technologijų pasiekimais, kartu diskutuoja apie finansų sektoriaus ateitį.

„Diebold Nixdorf“ partnerių suvažiavime dalyvavo ir didelė įmonių grupės „Penki kontinentai“, (BS/2 ir jos antrinių įmonių iš kitų šalių)delegacija.

Nuotraukoje iš kairės į dešinę: Kirill Ovsiannikov (BS/2), Anastasija Serenkova ir Anna Pankraz (Diebold Nixdorf), Idrakas Dadašovas (Penki kontinentai Group), Susan Sturrock Malcolm (Diebold Nixdorf), Jaivinder Gill (Diebold Nixdorf), Tomas Augucevičius ir Kornelijus Šišla (BS/2), Marat Gatiiatov (BS/2 Tashkent).

BS/2 gen. direktoriaus pavaduotojas strateginių krypčių plėtrai Kirilas Ovsiannikovas renginyje dalyvavo ir kaip pranešėjas. Jis papasakojo apie bankinės savitarnos tendencijas Centrinėje Azijoje bei sėkmingą „Diebold Nixdorf“  ir BS/2 bankinių sprendimų naudojimą bankuose „Halyk Bank“ ir „Ipak Yuli Bank“.

  • „Vynamic Marketing“ – programinis sprendimas, naudojamas individualizuotai reklamai bankomatuose demonstruoti, rinkodaros kampanijoms vykdyti ir skaitmeniniu būdu gauti grįžtamąjį ryšį apie klientų sąveiką su įrenginiu.
  • „Payments.iQ“ – sprendimas, skirtas bankiniuose įrenginiuose organizuoti įvairių mokėjimų priėmimą, visų tipų elektroninių paslaugų pardavimą ir padedantis automatizuoti mažmeninę bankininkystę.
  • „Vynamic View“ – sistema, padedanti stebėti bankinių įrenginių techninę būklę, diegti ir konfigūruoti programinę įrangą, gauti išsamią informaciją apie atliktas mokėjimo operacijas ir gedimus.
  • „FCX.iQ“ – programinė įranga, sudaranti galimybę bankomate pasikeisti valiutą ir išplėsti savitarnos įrenginių funkcijas.
  • „ATMeye.iQ“ – bankomatų, automatinių seifų ir mokėjimo terminalų vaizdo stebėjimo sprendimas, užkertantis kelią sukčiavimui ir padedantis greitai spręsti ginčus.

Renginio metu vyko ir tradicinė „Diebold Nixdorf“ partnerių apdovanojimų ceremonija. BS/2 gavo net tris apdovanojimus už partnerystės projektus:

  1. Bankinės strategijos laimėjimą (angl. „Banking Strategic Win“) – už projektą, įgyvendintą Baltijos šalyse.
  2. Geriausios konkurentinės skvarbos laimėjimą  (angl. „Best Penetration Deal on Competitor Account“) – už projektą Uzbekistane, įgyvendintą kartu su BS/2 antrine įmone Uzbekistane.
  3. Geriausio diegimo partnerio nominaciją (angl. „Best Implementation Partner“) – už projektą Moldovoje, įgyvendintą kartu su BS/2 partneriu „DAAC System Integrator“. BS/2 įgyvendinti projektai padeda Baltijos šalių, Moldovos ir Uzbekistano bankams gerinti klientų aptarnavimą, teikiant naujo lygio paslaugas.

„Diebold Nixdorf“ naujos serijos „DN Series“ bankomatuose, pristatytuose Moldovos bankui „Victoriabank“, įdiegtas visas kompleksas programinių sprendimų („ProFlex4“, „ATMeye.iQ“ ir „Vynamic View“), kurie padeda kurti ilgalaikę savitarnos įrenginių tinklo strategiją, unikalias naudotojų sąsajas ir užkirsti kelią sukčiavimui.

Nauji „Diebold Nixdorf“ daugiafunkciai įrenginiai, pastatyti Uzbekistano ir Baltijos šalių miestuose, suteikia galimybę teikti klientams visas bankines paslaugas savitarnos būdu, taikant naujausias bankines technologijas. Jie taip pat padeda bankams sumažinti bankomatų tinklo išlaikymo sąnaudas.

Pasaulinė bankininkystės technologijų srities lyderė „Diebold Nixdorf“ yra strateginė BS/2 partnerė nuo 1995 m. BS/2 yra oficiali „Diebold Nixdorf“ atstovė Rytų Europoje, Centrinėje Azijoje ir Užkaukazėje.

Šaltinis: BS2.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

susiję straipsniai

Įmonių grupės „Penki kontinentai“ strateginės sesija: keitimasis patirtimi ir plėtros planai

2024 m. sausio 22-26 dienomis Vilniuje vyko kasmetinė įmonių grupės „Penki kontinentai“ strateginė sesija. skaityti »

BS/2 remiama Karina iškovojo Lietuvai 1-ąją vietą Pasaulio rungtynių šokių čempionate!

Penkiolikmetė Karina Gasanova kartu su dvylikamete Arina Šiukštaite iškovojo pirmąją vietą jaunių duetų varžybose Japonijoje. skaityti »

„ASHBURN International“ ir „Rietumu banka“ drauge skatins el. mokėjimų plėtrą Baltijos šalyse bei Europos Sąjungoje

Planuojama, kad „ASHBURN International“ teiks „Rietumu banka“ platų atsiskaitymo įrenginių asortimentą ir jų veiklos užtikrinimo paslaugas. skaityti »

PENKI rėmė Agnės Kuzmickaitės kolekcijos transliaciją

Lapkričio 23 d. garsi Lietuvos dizainerė Agnė Kuzmickaitė pristatė savo kolekciją. skaityti »

PENKI kelionę laimėjo lojali klientė Valentina

Savo 25-ojo gimtadienio proga UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ (PKKC) vienam iš savo PENKI interneto klientų padovanojo kelionę! skaityti »

PENKI gavo Šeimos kortelės partnerio apdovanojimą

Per metus bendrovė suteikė nuolaidas PENKI šviesolaidiniam internetui daugiau kaip 100-ui Šeimos kortelę turinčių šeimų Vilniaus mieste ir nuolaidas išmaniajai televizijai beveik 50 šeimų visoje Lietuvoje. skaityti »

PENKI paslaugas teikiančios įmonės atsakingumą patvirtina sertifikatas ISO 14001

UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ įsidiegė sertifikatą ISO 14001. skaityti »

BS/2 10-ą kartą rėmė teniso turnyrą „BFI Cup 2023“

„Penkių kontinentų“ grupė turnyre turėjo ir savo komandą. skaityti »

BS/2 gavo du „Diebold Nixdorf“ apdovanojimus už puikius rezultatus

BS/2 dalyvavo kasmetiniame „Diebold Nixdorf“ bankininkystės partnerių suvažiavime. skaityti »

BS/2 padėjo išsipildyti ukrainietės svajonei

Tarp Europos rungtynių šokių čempionių – penkiolikmetė mergina iš Ukrainos. skaityti »