BS/2 gavo du „Diebold Nixdorf“ apdovanojimus už puikius rezultatus

Publikuota: 2023 m. spalio 4 d. trečiadienis

„Penkių kontinentų“ grupės įmonė BS/2 dalyvavo kasmetiniame „Diebold Nixdorf“ bankininkystės partnerių suvažiavime Indonezijoje. Renginio metu įmonei buvo įteikti du prestižiniai apdovanojimai: „Best Performance 2022/2023“ už gerus bendradarbiavimo rezultatus ir „Brand Ambassador of the Year“ už „Diebold Nixdorf“ prekės ženklo populiarinimą.

„Diebold Nixdorf Annual Banking Partner Summit“ – tradicinis „Diebold Nixdorf“ partnerių renginys, kasmet organizuojamas vis skirtingose šalyse. Šiemet į jį susirinko daugiau nei 100 įmonių iš 44 šalių atstovai, kad drauge pasidalintų savo patirtimi ir idėjomis.

Suvažiavime buvo aptariamos pažangios bankinės įrangos ir programinių sprendimų technologijos bei šios srities paslaugos. Dalyviai diskutavo, kaip pasiekti, kad bankinės savitarnos paslaugos būtų kuo artimesnės ir patogesnės klientams. Pabrėžta, kad ypač svarbu suteikti klientams galimybę atlikti operacijas įvairiais kanalais: per savitarnos įrenginius, mobiliąsias programas, internetinę bankininkystę ir banko skyriuose.

BS/2 generalinio direktoriaus pavaduotojas strateginių krypčių plėtrai Kirill Ovsiannikov renginio metu pristatė bankinės savitarnos plėtros projektą, įgyvendintą vienam iš didžiausių Uzbekistano bankų – „Kapitalbank“. 2023 m. birželį Taškente vykusio PLUS forumo „FinTech, bankai ir mažmeninė prekyba“ metu BS/2 ir „KapitalBank“ pasirašė strateginės partnerystės memorandumą.

Neseniai „Kapitalbank“ pasirašė sutartį su BS/2 dėl 750 šiuolaikinių „Diebold Nixdorf“ savitarnos renginių įsigijimo. Šie šiuolaikiški bankomatai suteikia galimybę bet kuriuo paros metu įdėti ir išsiimti grynuosius pinigus, pasikeisti valiutą, susimokėti už įvairias paslaugas. Taigi įsigijęs juos bankas galės užtikrinti aukštą paslaugų prieinamumą savo klientams, kurių turi net 1,5 mln.

„Diebold Nixdorf“ – viena iš pasaulinių bankinės ir mažmeninės prekybos bei programinių sprendimų gaminimo lyderių. Įmonių grupė „Penki kontinentai“, kuriai priklauso BS/2, yra „Diebold Nixdorf“ strateginė partnerė Rytų Europos, Centrinės Azijos ir Kaukazo regionuose jau beveik 30 metų.

Nuotraukoje iš kairės į dešinę: Abas Abasov (BS/2 Azerbaijan dir.pavaduotojas), Anna Pankraz (DN bankininkystės partnerių vadovė), Joe Myers (DN pasaulinės bankininkystės  verslo vykdantysis viceprezidentas), Javinder Gill (DN viceprezidentas Azijos, viduriniųjų rytų ir Afrikos regionuose), Tomas Augucevičius ir Kirill Ovsiannikov (BS/2 gen. dir. pavaduotojai), Anastasia Serenkova (DN partnerių vadybininkė Rytų Europos bei Centrinės Azijos šalims), Ilgar Hasanov (BS/2 Azerbaijan direktorius), Jerome Amara (DN pasaulinės bankininkystės produktų viceprezidentas) , Anton Valinčius (BS/2 pardavimų vadovas).

Šaltinis: bs2.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Įmonių grupės „Penki kontinentai“ strateginės sesija: keitimasis patirtimi ir plėtros planai

2024 m. sausio 22-26 dienomis Vilniuje vyko kasmetinė įmonių grupės „Penki kontinentai“ strateginė sesija. skaityti »

BS/2 remiama Karina iškovojo Lietuvai 1-ąją vietą Pasaulio rungtynių šokių čempionate!

Penkiolikmetė Karina Gasanova kartu su dvylikamete Arina Šiukštaite iškovojo pirmąją vietą jaunių duetų varžybose Japonijoje. skaityti »

„ASHBURN International“ ir „Rietumu banka“ drauge skatins el. mokėjimų plėtrą Baltijos šalyse bei Europos Sąjungoje

Planuojama, kad „ASHBURN International“ teiks „Rietumu banka“ platų atsiskaitymo įrenginių asortimentą ir jų veiklos užtikrinimo paslaugas. skaityti »

PENKI rėmė Agnės Kuzmickaitės kolekcijos transliaciją

Lapkričio 23 d. garsi Lietuvos dizainerė Agnė Kuzmickaitė pristatė savo kolekciją. skaityti »

PENKI kelionę laimėjo lojali klientė Valentina

Savo 25-ojo gimtadienio proga UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ (PKKC) vienam iš savo PENKI interneto klientų padovanojo kelionę! skaityti »

PENKI gavo Šeimos kortelės partnerio apdovanojimą

Per metus bendrovė suteikė nuolaidas PENKI šviesolaidiniam internetui daugiau kaip 100-ui Šeimos kortelę turinčių šeimų Vilniaus mieste ir nuolaidas išmaniajai televizijai beveik 50 šeimų visoje Lietuvoje. skaityti »

PENKI paslaugas teikiančios įmonės atsakingumą patvirtina sertifikatas ISO 14001

UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ įsidiegė sertifikatą ISO 14001. skaityti »

BS/2 10-ą kartą rėmė teniso turnyrą „BFI Cup 2023“

„Penkių kontinentų“ grupė turnyre turėjo ir savo komandą. skaityti »

BS/2 gavo du „Diebold Nixdorf“ apdovanojimus už puikius rezultatus

BS/2 dalyvavo kasmetiniame „Diebold Nixdorf“ bankininkystės partnerių suvažiavime. skaityti »

BS/2 padėjo išsipildyti ukrainietės svajonei

Tarp Europos rungtynių šokių čempionių – penkiolikmetė mergina iš Ukrainos. skaityti »