BS/2 gavo tris „Diebold Nixdorf“ apdovanojimus už sėkmingai įgyvendintus projektus

Publikuota: 2024 m. gegužės 24 d. penktadienis

„Diebold Nixdorf“ partnerių suvažiavime Madride „Penki kontinentai“ grupės įmonė BS/2 gavo tris „Diebold Nixdorf“ apdovanojimus! Du iš jų – „Best Strategic Win 2023/2024“ – už sėkmingus strateginius projektus, įgyvendintus Sakartvelo ir Uzbekistano bankams. Apdovanojimas „Best Performance 2023/2024“ buvo įteiktas visai BS/2 komandai už vertingą darbą ir  numatytų tikslų pasiekimą.

Iškilmingoje ceremonijoje BS/2 atstovus pasveikino „Diebold Nixdorf“ prezidentas ir generalinis direktorius Oktavio Marques, viceprezidentai Gill Jaivinder ir Jerome Amara, taip pat Azijos bei Ramiojo vandenyno regiono partnerių pardavimų plėtros direktorė Anna Pankraz.

Renginyje dalyvavo įmonių grupės „Penki kontinentai“ valdybos pirmininkas bei BS/2 gen. direktorius Idrakas Dadašovas, BS/2 gen. direktoriaus pavaduotojai Tomas Augucevičius ir Kirill Ovsiannikov, BS/2 Pardavimų komanda: Vladimir Alekseev, Andrius Araminas, Nazrin Aliyeva ir Nikolaj Zaleščuk.

Iš BS/2 antrinių įmonių į partnerių susitikimą atvyko „BS/2 Azerbaijan“ direktorius Ilgar Hasanov ir jo pavaduotojas Abas Abasov, „BS/2 Georgia“ direktorius Emilio Kiris ir technikos direktorius Nikoloz Kukujanov, „BS/2 Kazakhstan“ direktorius Azat Lyukhuzaev, technikos direktorius Viktor Tumanov, Klientų aptarnavimo skyriaus vadovas Mansur Edigenov, BS/2 rinkos vystymo Uzbekistane vadovas Nikolajs Želnins ir „BS/2 Tashkent“ direktorius Dmitry Kharchenko.

Iš viso į „Diebold Nixdorf“ suvažiavimą susirinko per 110 dalyvių iš daugiau nei 50-ies šalių. Renginio organizatoriai dalijosi su partneriais pasiektais rezultatais, pristatė naujus technologinius bei programinius sprendimus, įteikė apdovanojimus už aukštus pardavimų rodiklius ir naujų projektų įgyvendinimą.

„Diebold Nixdorf“ – viena stambiausių pasaulyje bankinės ir mažmeninės prekybos įrangos bei jai skirtų programinių sprendimų gamintoja. Įmonių grupė „Penki kontinentai“ jau 30 metų yra „Diebold Nixdorf“ (anksčiau  „Wincor Nixdorf“, dar anksčiau  „Siemens Nixdorf“ ) strateginė partnerė Rytų Europoje, Centrinėje Azijoje ir Kaukaze. Šia proga „Penki kontinentai“ valdybos pirmininkas Idrakas Dadašovas  įteikė „Diebold Nixdorf“ vadovams simbolinę skulptūrėlę iš natūralaus gintaro 30 Years Partnership Milestone. Liepsnos formos statulėlė, pagaminta iš vientiso natūralaus gintaro luito, simbolizuoja neblėstantį siekį toliau plėtoti bendrus projektus.

Šaltinis: 5ci.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

susiję straipsniai

BS/2 darbuotojos dukra pagerbta LR Seime

LRS vicepirmininkas Jonas Jarutis susitiko ir pagerbė Lietuvos rungtynių šokių sportininkes, pasiekusias išskirtinius rezultatus pasaulio čempionate Japonijoje. skaityti »

Įmonių grupė „Penki kontinentai“ atidarė biurą Ispanijoje

2024 m. gegužės 24 d. Alikantėje įregistruota PENKI KONTINENTAI ESPANA. skaityti »

BS/2 gavo tris „Diebold Nixdorf“ apdovanojimus už sėkmingai įgyvendintus projektus

„Penki kontinentai“ atstovai dalyvavo „Diebold Nixdorf“ partnerių suvažiavime. skaityti »

„Penki kontinentai“ – gausiausia Bėgimo į dangoraižį komanda!

Šiemet už „Penki kontinentai“ grupę bėgo 17 darbuotojų. skaityti »

Vilniuje 15-ąjį kartą vyko „Vilties“ šventė

Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Vilties“ šventę rėmė BS/2 skaityti »

Mūsų dovana giriai – 500 medelių!

UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ darbuotojai prisijungė prie Lietuvos nacionalinio miškasodžio „Kad giria žaliuotų“. skaityti »

Įmonių grupės „Penki kontinentai“ strateginės sesija: keitimasis patirtimi ir plėtros planai

2024 m. sausio 22-26 dienomis Vilniuje vyko kasmetinė įmonių grupės „Penki kontinentai“ strateginė sesija. skaityti »

BS/2 remiama Karina iškovojo Lietuvai 1-ąją vietą Pasaulio rungtynių šokių čempionate!

Penkiolikmetė Karina Gasanova kartu su dvylikamete Arina Šiukštaite iškovojo pirmąją vietą jaunių duetų varžybose Japonijoje. skaityti »

„ASHBURN International“ ir „Rietumu banka“ drauge skatins el. mokėjimų plėtrą Baltijos šalyse bei Europos Sąjungoje

Planuojama, kad „ASHBURN International“ teiks „Rietumu banka“ platų atsiskaitymo įrenginių asortimentą ir jų veiklos užtikrinimo paslaugas. skaityti »

PENKI rėmė Agnės Kuzmickaitės kolekcijos transliaciją

Lapkričio 23 d. garsi Lietuvos dizainerė Agnė Kuzmickaitė pristatė savo kolekciją. skaityti »