BS/2 rėmė tarptautinį bankinį forumą

Publikuota: 2022 m. lapkričio 15 d. antradienis

2022 m. spalio 26-27 dienomis Kazachstane, Almatoje, vyko Rytų Europos ir Centrinės Azijos finansų sektoriaus ekspertų susitikimas. Renginyje dalyvavo įmonių grupės „Penki kontinentai“ atstovai iš Lietuvos, Azerbaidžano, Sakartvelo, Kazachstano, Kirgizijos ir Uzbekistano. Grupės įmonė BS/2 buvo forumo generalinė rėmėja.

Siekdama suburti kvalifikuotus specialistus ir skatinti technologinę pažangą, bendrovė į renginį taip pat pakvietė ir daugiau nei 40 savo partnerių bei klientų.

Daugiausia dėmesio forume buvo skirta „FinTech“ ir bankininkystei. Diskusijų metu dalyviai aptarė dabartinę pasaulinės bankų įrangos rinkos situaciją,  nacionalinių bei tarptautinių mokėjimo sistemų plėtrą.

„Finansų organizacijos ieško optimalaus verslo modelio, kuris padėtų efektyviai dirbti su skirtingais tikslinės auditorijos segmentais. Skaitmeninė transformacija keičia savitarnos bankininkystės kanalų vaidmenį ir diktuoja naujus bankinės įrangos reikalavimus. Diegiant šiuolaikinius sprendimus, galima užtikrinti maksimalią paslaugų kokybę ir jų prieinamumą“, – savo patirtimi dalijosi BS/2 generalinio direktoriaus pavaduotojas strateginių krypčių plėtrai Kirill Ovsiannikov. Jis skaitė pranešimą „6 didelės, bet išsprendžiamos problemos, kuriant savitarnos bankininkystės ekosistemą“.

Forume taip pat buvo surengta bankams ir mažmenininkams skirtos specializuotos įrangos bei technologijų paroda.

BS/2 kartu su pasauline bankininkystės technologijų lydere, savo partnere „Diebold Nixdorf“, pristatė naujus „DN Series“ bankomatus ir programinės įrangos sprendimus:

Kitoje stendo dalyje lankytojai galėjo susipažinti su grynųjų pinigų tvarkymo įranga: banknotų sulygiavimo  įrenginiu „Tresmer TBS-1000“, kelių skyrių banknotų rūšiuokliu „CPS X Range X5500“, monetų rūšiuokliu „SmartTec CY-R8“ (8+1) ir vakuuminio pakavimo įrenginiu „HENKOVAC T3“.

Bendradarbiaudami su tinklo įrangos gamintoja „Teltonika Networks“, demonstravome maršrutizatorius ir kitą tinklo įrangą.

Atsižvelgdami į didelį forumo svečių susidomėjimą mokėjimo terminalų verslo plėtros klausimais, BS/2 ir mokėjimo terminalų valdymo sprendimų kūrėjos „ASHBURN International“ atstovai kartu su SUNMI atstovais surengė teminį seminarą. „FinTech“, mažmeninės prekybos ir bankų atstovai čia galėjo ne tik pasikeisti nuomonėmis, bet ir užmegzti naudingų kontaktų, rasti optimalių sprendimų savo verslo plėtrai.

Žiūrėkite vaizdo reportažą (rusų kalba) >>

Šaltinis: BS2.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

susiję straipsniai

Įmonių grupės „Penki kontinentai“ strateginės sesija: keitimasis patirtimi ir plėtros planai

2024 m. sausio 22-26 dienomis Vilniuje vyko kasmetinė įmonių grupės „Penki kontinentai“ strateginė sesija. skaityti »

BS/2 remiama Karina iškovojo Lietuvai 1-ąją vietą Pasaulio rungtynių šokių čempionate!

Penkiolikmetė Karina Gasanova kartu su dvylikamete Arina Šiukštaite iškovojo pirmąją vietą jaunių duetų varžybose Japonijoje. skaityti »

„ASHBURN International“ ir „Rietumu banka“ drauge skatins el. mokėjimų plėtrą Baltijos šalyse bei Europos Sąjungoje

Planuojama, kad „ASHBURN International“ teiks „Rietumu banka“ platų atsiskaitymo įrenginių asortimentą ir jų veiklos užtikrinimo paslaugas. skaityti »

PENKI rėmė Agnės Kuzmickaitės kolekcijos transliaciją

Lapkričio 23 d. garsi Lietuvos dizainerė Agnė Kuzmickaitė pristatė savo kolekciją. skaityti »

PENKI kelionę laimėjo lojali klientė Valentina

Savo 25-ojo gimtadienio proga UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ (PKKC) vienam iš savo PENKI interneto klientų padovanojo kelionę! skaityti »

PENKI gavo Šeimos kortelės partnerio apdovanojimą

Per metus bendrovė suteikė nuolaidas PENKI šviesolaidiniam internetui daugiau kaip 100-ui Šeimos kortelę turinčių šeimų Vilniaus mieste ir nuolaidas išmaniajai televizijai beveik 50 šeimų visoje Lietuvoje. skaityti »

PENKI paslaugas teikiančios įmonės atsakingumą patvirtina sertifikatas ISO 14001

UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ įsidiegė sertifikatą ISO 14001. skaityti »

BS/2 10-ą kartą rėmė teniso turnyrą „BFI Cup 2023“

„Penkių kontinentų“ grupė turnyre turėjo ir savo komandą. skaityti »

BS/2 gavo du „Diebold Nixdorf“ apdovanojimus už puikius rezultatus

BS/2 dalyvavo kasmetiniame „Diebold Nixdorf“ bankininkystės partnerių suvažiavime. skaityti »

BS/2 padėjo išsipildyti ukrainietės svajonei

Tarp Europos rungtynių šokių čempionių – penkiolikmetė mergina iš Ukrainos. skaityti »