„BankTech 2007“

Publikuota: 2007 m. gegužės 14 d. pirmadienis

BS/2 stendas parodoje „BankTech 2006“
Gegužės 29–birželio 1 dienomis Almaty (Kazachstanas) mieste vyks trečioji informacinių technologijų ir finansų industrijos krypčių Vidurio Azijos šalyse paroda – „BankTech 2007“.

Per parodą lankytojai ir dalyviai galės susipažinti su pačiomis pažangiausiomis bankinėmis technologijomis ir su jomis susijusia produkcija: įranga bankams ir kitoms finansinėms įstaigoms, programine įranga, skirta kasos centrams valdyti, saugos įranga, automatizuotomis bankų, elektroninių dokumentų srautų valdymo sistemomis, bankų biurų įranga ir kt. Be to, antrą kartą parodos metu vyks bankinių technologijų, įrangos ir paslaugų konferencija.

Technologijos iš Lietuvos 

BS/2 atstovai Vladas Lapinskas, Pavel Drobinov

Parodoje „BankTech 2006“ BS/2 atstovai Vladas Lapinskas, Pavel Drobinov

Parodoje „BankTech“ dalyvaus daugiausia didžiausios Kazach-stano ir Vidurio Azijos įmonės. Lietuvai (kartu ir Europai) atstovaus UAB „Penkių kontinentų“ bankinių technologijų (BS/2) specialistų komanda. Ši įmonė priklauso vienai didžiausių Lietuvoje informacinių technologijų įmonei „Penki kontinentai“.
Parodoje BS/2 demonstruos programinę įrangą, pripažintą daugiau nei 50-yje pasaulio valstybių.

BS/2 savitarnos zona

Efektyvi resursų panauda ir aukštos kokybės aptarnavimas bankuose įmanomas tik įdiegus savitarnos zonas. Pastarųjų privalumai akivaizdūs: paprasčiau atlikti finansines operacijas, klientai gali čia atvykti bet kuriuo paros metu, nereikia samdyti papildomų darbuotojų ir diegti papildomos įrangos.

Parodoje BS/2 pristatys keletą praktiškai naudojamų produktų, skirtų savitarnos zonoms. Įmonės specialistai rodys, kaip realiame pasaulyje įmanoma taikyti įvairias technologijas, taip pat konsultuos visus besidominčiuosius.

Bus pristatoma ir taikomoji programinė įranga, skirta bankomatams ir savitarnos terminalams „BS Payment Terminal“. Įranga taikoma atsiskaitant banko kortelėmis ar norint gauti informacijos: klientas gali sumokėti už komunalines, mobiliojo ryšio ir kitas paslaugas, įsigyti prekių, grąžinti paskolos dalį ar palūkanas ir kt.

Ne mažiau populiari ir mokėjimų informavimo paslauga „BS Payment Server“. Klientas per ją gali kontroliuoti savo sąskaitą, pervesti pinigus ir kt.

Įvairiems banko įrenginiams ir jų sąveikai su skirtingais informacijos kanalais valdyti yra naudojama „ProClas-sic/Enterprise“ (PC/E) programinė įranga.

Su programine įranga parodos svečiai galės susipažinti apžiūrėję „Wincor Nixdorf“ bankomatus ir informacinius terminalus. BS/2 yra šios vokiečių įmonės produkcijos tiekėja Rytų ir Centrinės Europos bei Azijos rinkoms.  

Į Kazachstaną Lietuvos įmonė nuvežė informacinį terminalą, per kurį galima atlikti ir banko sandorius, automatinį seifą ir bankomatą su grynųjų pinigų priėmimo funkcija, taip pat skirtą ir savitarnos zonoms.

ProPrint 2000
ProPrint 2000
Bankomatas „ProCash 3100xe“ yra skirtas ne tik priimti ir išduoti gry-nuosius pinigus (po-pierinius ir monetas), bet ir grynųjų pinigų apyvartai. Informacinis bei ban-ko sandorius vykdan-tis terminalas „Pro Print 2000“ taip pat geba duoti klientams išrašus, įvairiausias ataskaitas, priimti mokesčius už komu-nalines paslaugas ir kt. Automatinis seifas „ProCash 5100mini“ garantuoja pinigų saugumą įvairiose vartojimo srityse: fi-nansinėse institucijo-se, pašto poskyriuose ir kt.

Nuo modeliavimo iki stebėsenos

Bankininkystė ir finansai mėgsta tikslumą, todėl čia svarbi turimų resursų efektyvumo prognozė. BS/2 įmonės sukurta programinė įranga „Branch Optimizer“ yra skirta būtent šiai funkcijai vykdyti. Vartotojas įveda skirtingus duomenis ir gauna lyginamąją lentelę arba grafiką. Įrangos tikslumas garantuoja minimalią paklaidą. Per minutę „Branch Optimizer“ peržiūri apie šimtą galimų variantų.   

Dabar apie valdymą. „ATMiQ“ yra skirta bankomatams valdyti ir jų tinklo apskaitai. Sistema susideda iš kelių valdymo elementų, kontroliuojančių visą valdymo procesą, pateikiančių darbo ataskaitas.
 
Seifų tinklams valdyti ir kasininko darbui organizuoti BS/2 rekomenduoja „Smart Safe“ sistemą. Ši naujovė leidžia į vieną sistemą sujungti visus automatinius seifus bei stebėti jų darbą. Net dešimt kasininkų gali gauti prieigą ir naudotis vienu automatiniu seifu.

Drauge su visarege „ATMeye“ vaizdo stebėsenos sistema bankomatai ir informaciniai terminalai ne tik puikiai atlieka savo funkcijas, bet ir apsaugo nuo sukčių. Vandalizmo, sukčiavimo atvejai yra įrašomi į sistemos atmintį, prireikus šie duomenis gali būti palyginti su incidento metu vykdytomis finansinėmis operacijomis, kurių apskaita yra vedama elektroniniame žurnale.

Šaltinis: www.penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

„Skynet“ Kalėdų dovana – SHARP televizorius

Prieš pat Kalėdas „Skynet“ komanda nustebino vieną vilniečių šeimą, kuri užsisakė išmaniąją „Skynet“ televiziją ir laimėjo puikią dovaną – šiuolaikišką televizorių SHARP. skaityti »

„BS/2 Kazakhstan“ švenčia 7-ąjį gimtadienį

Gruodžio 23 dieną antrinė UAB „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) įmonė „BS/2 Kazakhstan“ švenčia 7 metų gimtadienį. skaityti »

„Loft Town“ gyventojus aplankė Kalėdų Senelis

Gyvenamųjų loftų kvartale „Loft Town“ prieš Kalėdas apsilankė Kalėdų Senelis, kuris padovanojo vaikams saldžių dovanėlių. skaityti »

Projektui „Loft Town“ – konkurso „Už darnią plėtrą“ apdovanojimas

Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacija (LNTPA) š. m. gruodžio 15 dieną kartu su Darnios plėtros akademija apdovanojo konkurso „Už darnią plėtrą“ nugalėtojus. Už geriausią konceptualią teritorijos konversiją apdovanojimą pelnė UAB „Penkių kontinentų“ investicijos įgyvendinamas gyvenamųjų loftų projektas „Loft Town“. skaityti »

Vilniaus Kalėdų eglutėje sekamų pasakų galima klausytis ir internetu

Įmonių grupė „Penki kontinentai“ Kalėdų eglutėje įrengė vieną moderniausių kilnojamųjų internetinės transliacijos studijų, valdomų nuotoliniu būdu, o transliacija vykdoma mobiliuoju „Tele2“ 4G internetu. Tai – bendrovių dovana visiems, nekantriai laukiantiems šv. Kalėdų. skaityti »

Džiaugsmingas švenčių laukimas su „Skynet“

Didžiausios metų šventės jau ne už kalnų. O kad laukimas neprailgtų ir būtų dar malonesnis, „Skynet“ komanda kviečia pasinaudoti išskirtiniais šventiniais pasiūlymais. skaityti »

BS/2 tęsia bendradarbiavimą su Kalėjimų departamentu

Nuo 2012 metų liepos 1 d. Lietuvoje veikiantis Probacijos įstatymas numato intensyvią probuojamų asmenų priežiūrą elektroninio stebėjimo priemonėmis. Jas Kalėjimų departamentui prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos daugiau nei trejus metus tiekė UAB „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2). skaityti »

„Loft Town“ dalyvauja konkurse „Už darnią plėtrą“

Vienas didžiausių Rytų Europoje loftų projektų „Loft Town“ dalyvauja Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos rengiamame konkurse „Už darnią plėtrą“. skaityti »

„BankIT 2015“: skaitmeninė transformacija ir ateities bankai

Praėjusią savaitę Baltarusijos sostinėje Minske vyko 12-asis tarptautinis bankinių technologijų forumas „BankIT 2015“. Viena iš pagrindinių šiųmečio renginio temų – finansinio sektoriaus skaitmenizavimas. Forume susirinkę bankų, kitų finansų institucijų, technologijų bendrovių atstovai diskutavo apie el. paslaugas ir jų plėtrą, mobiliuosius ir bekontakčius mokėjimus, virtualiąsias valiutas, saugumo iššūkius. skaityti »

„Skynet“ veidas Elita Citovičiūtė – apie šiuolaikines technologijas ir realų gyvenimą

Konkurse „Mis Lietuva 2013“ titulą „Mis publika“ pelniusi televizijos projektų dalyvė ir modelis Elita Citovičiūtė sako internetu besinaudojanti tiek darbe, tiek tvarkydama kasdienius reikalus. O štai neseniai mergina ir pati „tapo“ jo dalimi – Elita yra vilniečiams puikiai žinomo šviesolaidinio interneto „Skynet“ veidas. skaityti »