Bankinių technologijų lyderiams – konferencija „Retail Fraud“

Publikuota: 2007 m. gegužės 3 d. ketvirtadienis

BS/2 projektų vadovas Karolis Mačionis skaito pranešimą

Gegužės 2 d. Londone (D. Britanija) vyko bankinių technologijų konferencija „Retail Fraud“. Konferencijos dalyviai – didžiausi Anglijos bankai, bankinių technologijų srities įmonės.

„Penkių kontinentų“ bankinės technologijos (BS/2) taip pat dalyvavo parodoje, kurioje stendą dalijosi su savo partnere, informacinių technologijų įmone „Imago group“.

BS/2 atstovai aptarė verslo ir bendradarbiavimo klausi-mus su britų bankais, viešųjų ryšių agentūra „Bankers Almanac“. Buvo organizuota tiesioginė telekonferencija su regioniniais „Imago group“ biurais, aptartos BS/2 gamybos „ATMeye“ sistemų tiekimo sąlygos į D. Britaniją ir Prancūziją.

Parodoje pristatyti Lietuvos įmonės produktai ir sprendi-mai – „ATMeye“, „ATMIQ“, IPTV, VACC ir kt. – sulaukė didelio dalyvių ir specialistų susidomėjimo. Pasak BS/2 projektų vadovo Karolio Mačionio, praėjusi konferencija – svarbus žingsnis visai įmonei plečiant savo veiklą Vakarų Europoje ir prisidedant prie informacinės visuomenės kūrimo Lietuvoje.

Artimiausiu metu vyks BS/2 susitikimas su asociacijos „ATMIA“ partneriais. Bus nagrinėjamos bendradarbiavi-mo Vakarų Europoje perspektyvos.

BS/2 projektų vadovas Karolis Mačionis skaito pranešimą „Bankomatų vaizdo apsauga“

Šaltinis: www.penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

„Penkių kontinentų“ grupė dalyvavo parodoje „EuroShop 2026“

Renginio metu „Modern Expo“ įteikė BS/2 apdovanojimą už naujos verslo veiklos atradimą ir pasiektus rezultatus. skaityti »

Įmonių grupė „Penki kontinentai“ surengė strateginę sesiją

2026 m. sausio 26–30 dienomis Vilniuje įmonių grupė „Penki kontinentai“ surengė strateginę sesiją. skaityti »

BS/2 gavo S&G apdovanojimą

Forumo „IBF 2025“ metu BS/2 drauge su partneriu „Sargent & Greenleaf“ (S&G) pristatė saugumo bei prieigos kontrolės technologijas. skaityti »

„Penkių kontinentų“ grupė dalyvavo tarptautiniame bankininkystės forume IBF 2025

Įmonių grupės atstovai forume demonstravo technologines naujoves ir pasidalijo profesinėmis įžvalgomis apie skaitmeninių paslaugų raidos kryptis bei didėjančią technologinių pokyčių svarbą regione. skaityti »

BS/2 su partneriais pristatė išmaniuosius prekybos sprendimus verslo popietėje Baku

2025 m. spalio 23 d. Baku trečią kartą vyko verslo popietė „Retail Business Brunch“. skaityti »

BS/2 ir „ASHBURN International“ atidarė Baku pirmą demonstracinį centrą „SUNMI Home“

„SUNMI Home“ - moderni demonstracinė erdvė, kurioje lankytojai gali ne tik apžiūrėti, bet ir išsibandyti naujausią SUNMI įrangą bei programinius sprendimus. skaityti »

Partnerystės su SUNMI stiprinimas parodoje GITEX GLOBAL 2025

Š. m. spalio 13–17 dienomis BS/2 ir „ASHBURN International“ dalyvavo viename didžiausių pasaulio technologijų renginių – GITEX GLOBAL 2025. skaityti »

BS/2 organizavo tarptautinį seminarą „Cash Expert Seminar 2025“

2025 m. rugsėjo 18 d. Taškente vyko tarptautinis seminaras „Cash Expert Seminar 2025“, skirtas modernioms grynųjų pinigų valdymo technologijoms aptarti. skaityti »

„Penkių kontinentų“ dviračių žygis sustiprino komandą ir suteikė istorinių žinių

„Penkių kontinentų“ darbuotojai dalyvavo dviračių žygyje–ekskursijoje po Vilnių. skaityti »

BS/2 įvertinta „Diebold Nixdorf“ bankininkystės partnerių suvažiavime

„Penkių kontinentų“ grupės įmonė BS/2 pelnė du apdovanojimus už sėkmingą partnerystę. skaityti »