Bendrovei BS/2 suteiktas ISO 27001 sertifikatas

Publikuota: 2012 m. lapkričio 21 d. trečiadienis

Spalio pabaigoje kompanijos „Bureau Veritas“ tarptautinė komanda bendrovėje BS/2 sėkmingai atliko auditą ir patvirtino, kad įmonės informacijos apsaugos valdymo sistemos atitinka tarptautinio standarto ISO 27001 reikalavimus.

Minėto standarto reikalavimai apima šias įmonės sritis:

  • programinės įrangos kūrimą ir diegimą;
  • IT paslaugų užsakomąsias paslaugas (angl. outsourcing);
  • aparatinės bei programinės įrangos pardavimą;
  • aparatinės ir programinės įrangos priežiūrą ir techninį palaikymą.

Suteiktas ISO 27001 sertifikatas ne tik padeda užtikrinti informacijos saugumą įmonės viduje, bet ir įrodo, kad BS/2 – patikima kompanija, o tai ypač svarbu bendrovės partneriams.

Įmonių grupei „Penki kontinentai“ priklausanti bendrovė BS/2 savo veikloje nuolat diegia naujausius tarptautinius standartus. Jau kelerius metus iš eilės įmonėje sėkmingai taikomas kokybės standartas ISO 20000, nustatantis kokybišką ir efektyvų paslaugų teikimą klientams.

Plačiau apie BS/2 – www.bs2.lt.

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

„Kavos galia“ sušildė ir sugrąžino šypsenas (3)

„Penkių kontinentų“ kiemelyje jau antrą kartą šiais metais lankėsi Vilniaus Verkių mokyklos-daugiafunkcinio centro jaunuoliai. skaityti »

IT parko atidaryme „Penkių kontinentų“ grupės valdybos pirmininkas susitiko su Uzbekistano ministrais

2022 m. rugpjūčio 27 d. Uzbekistane, Taškente, vyko IT parko atidarymas, kuriame dalyvavo ir įmonių grupės „Penki kontinentai“ valdybos pirmininkas Idrakas Dadašovas. skaityti »

Interviu su bankininku: Umid Chodžibekov karjeros „Ipak Yuli“ banke paslaptys

BS/2 Marketingo departamento vadovas pakalbino „Ipak Yuli“ Mažmeninės bankininkystės departamento vadovą. skaityti »

Azerbaidžano bankas ABB renkasi „Vynamic View“ (4)

BB bankomatuose bus įdiegta programinė įranga „Vynamic View“, skirta savitarnos įrenginių veiklai stebėti ir IT paslaugoms valdyti. skaityti »

„BS/2 Georgia“ tapo oficialiu Sakartvelo fiskalinių duomenų operatoriumi (2)

„BS/2 Georgia“ siūlo Sakartvelo rinkai mokėjimo kortelių skaitytuvus, kurie gali atlikti fiskalizavimo funkciją ir atstoti kasos aparatus. skaityti »

„Penki kontinentai“ meno galerijose – jaunimo socialinė akcija (2)

„Penkių kontinentų“ meno galerijose vyko jaunimo socialinė akcija „Protas, grožis, sveikata – mūsų ateities pradžia“. skaityti »

BS/2 tęsia bendradarbiavimą su „Halyk Bank“ (3)

BS/2 jau ne vienerius metus bendradarbiauja su stambiausiu Kazachstano banku „Halyk Bank“. skaityti »

„ASHBURN International“ įžengia į Vakarų Europą (9)

„Penkių kontinentų“ grupės įmonė „ASHBURN International“ pasirašė partnerystės sutartį su tarptautine įmone DECTA. skaityti »

Uzbekistane vyko mokymai „Ipak Yuli“ banko darbuotojams (4)

BS/2 Kompetencijos centro specialistai reguliariai organizuoja mokymus finansų įstaigų inžinieriams, prižiūrintiems bankomatų tinklus. skaityti »

„Victoriabank“ bankomatų tinklą papildė šiuolaikiški „DN-series“ bankomatai (62)

„DAAC System Integrator“, bendradarbiaudama su BS/2 pristatė „Victoriabank“ 100 naujų bankomatų. skaityti »