„Diebold Nixdorf“ partnerių suvažiavimas skirtas aktualioms finansų pramonės tendencijoms aptarti

Publikuota: 2022 m. rugsėjo 20 d. antradienis

2022 m. rugsėjo 20-22 d. Bankoke vyks pasaulinės bankininkystės ir mažmeninės prekybos įrangos rinkos lyderės „Diebold Nixdorf“ partnerių suvažiavimas.

„Diebold Nixdorf Banking Eurasia Partner Summit“ – tai kasmetinis didelio masto renginys, kuriame aptariami „Diebold Nixdorf“ ir jos partnerių praėjusių metų rezultatai bei strateginiai planai.

Kuo renginys reikšmingas dalyviams:

  • tai puiki proga sužinoti apie bankininkystės technologijų srities pasiekimus;
  • galimybė pasisemti idėjų naujoms strategijoms įgyvendinti;
  • galimybė dalyvauti apvaliojo stalo diskusijose, kartu aptariant finansų pramonės ateitį.
  • suvažiavimo metu įvertinami partnerių metų pasiekimai, įteikiant apdovanojimus „Diebold Nixdorf Partner Awards“ .

Į „Diebold Nixdorf Banking Eurasia Partner Summit 2022“ suvažiavimą pakviestos delegacijos iš Europos, Azijos, Artimųjų Rytų ir Afrikos šalių.

Renginyje dalyvaus ir didelė įmonių grupės „Penki kontinentai“ delegacija: įmonių grupės valdybos pirmininkas bei BS/2 gen. direktorius Idrakas Dadašovas, BS/2 gen. direktoriaus pavaduotojai Tomas Augucevičius ir Kirill Ovsiannikov, BS/2 Pardavimų departamento vadovas Kornelijus Šišla, taip pat kitų antrinių grupės įmonių atstovai iš Latvijos, Estijos, Azerbaidžano, Kazachstano, Kirgizijos ir Uzbekistano.

Kartu su BS/2 suvažiavime dalyvaus ir partneriai iš Moldovos bei Armėnijos – įmonių DAAC ir „Technoline“ atstovai.

Renginys vyks viešbutyje „Pullman King Power Hotel“, o tradicinę apdovanojimų ceremoniją „Diebold Nixdorf Partner Awards“ planuojama organizuoti Nai Lert parke esančiame komplekse „Nai Lert Glasshouse“.

Šaltinis: BS2.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

komentarai

Larry Fox IP: 185.184.145.160
2022-10-04 21:54 (!)
Mes siūlome visų rūšių paskolas su maža 3% palūkanų norma. Galite skolintis bet kokiam terminui nuo 1 iki 25 metų ir bet kokiai sumai nuo 2 000 iki 50 000 000,00 GBP bet kokiam tikslui. Galite kreiptis per whatsapp: +14092051142 arba el. paštu: larryfox2017@hotmail.com

susiję straipsniai

VI-ojo bankininkystės forumo Baku atgarsiai

2022 m. lapkričio 24-25 d. Baku vyko VI-asis tarptautinis bankininkystės forumas „Saugi, patikima ir stabili bankininkystė“. „Penkių kontinentų“ grupės įmonė BS/2 buvo renginio „Premium“ rėmėja. skaityti »

PENKI – Agnės Kuzmickaitės kolekcijos informacinis rėmėjas

2022 m. lapkričio 17 d. viena žymiausių Lietuvos drabužių dizainerių Agnė Kuzmickaitė pristatė jubiliejinę kolekciją. skaityti »

BS/2 rėmė tarptautinį bankinį forumą

2022 m. spalio 26-27 dienomis Kazachstane, Almatoje, vyko Rytų Europos ir Centrinės Azijos finansų sektoriaus ekspertų susitikimas. skaityti »

Duok penkis PENKI gimtadienio proga!

2022 m. spalio 28 d. „Penki kontinentai“ grupės įmonė „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ pasitiks savo 24-ąjį gimtadienį. skaityti »

PENKI – nuo šiol ne tik privatiems, bet ir verslo klientams (1)

UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ (PKKC) savo verslo paslaugas, iki šiol vadintas ProfIT, keičia į Penki Verslui. skaityti »

Naujovė Lietuvos rinkoje: palikite arbatpinigius pačiame kortelių skaitytuve (1)

Nuo šiol užtenka vieno mosto mokėjimo kortele kortelių skaitytuvo link, kad apmokėtumėte sąskaitą ir kartu paliktumėt padavėjui arbatpinigių, kurie pervedami į jo sąskaitą. skaityti »

„Diebold Nixdorf“ partnerių suvažiavimas skirtas aktualioms finansų pramonės tendencijoms aptarti (1)

2022 m. rugsėjo 20-22 d. Bankoke vyks pasaulinės bankininkystės ir mažmeninės prekybos įrangos rinkos lyderės „Diebold Nixdorf“ partnerių suvažiavimas. skaityti »

„Kavos galia“ sušildė ir sugrąžino šypsenas (1)

„Penkių kontinentų“ kiemelyje jau antrą kartą šiais metais lankėsi Vilniaus Verkių mokyklos-daugiafunkcinio centro jaunuoliai. skaityti »

IT parko atidaryme „Penkių kontinentų“ grupės valdybos pirmininkas susitiko su Uzbekistano ministrais

2022 m. rugpjūčio 27 d. Uzbekistane, Taškente, vyko IT parko atidarymas, kuriame dalyvavo ir įmonių grupės „Penki kontinentai“ valdybos pirmininkas Idrakas Dadašovas. skaityti »