Įmonių grupės „Penki kontinentai“ strateginės sesija: keitimasis patirtimi ir plėtros planai

Publikuota: 2024 m. vasario 9 d. penktadienis

2024 m. sausio 22-26 dienomis Vilniuje  vyko kasmetinė įmonių grupės „Penki kontinentai“ strateginė sesija. Joje dalyvavo ne tik pagrindinio, Lietuvoje įsikūrusio biuro įmonės UAB „Penkių kontinentų bankinės technologijos (BS/2), „ASHBURN International“, UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“, bet ir BS/2 antrinių įmonių vadovai bei specialistai iš Latvijos, Estijos, Sakartvelo, Azerbaidžano, Kazachstano, Kirgizijos ir Uzbekistano.

Sesijos metu vyko pristatymai, seminarai ir diskusijos profesinėmis temomis. Buvo pristatyta daugiau nei 20 pranešimų apie įvairius įmonių grupės veiklos aspektus.

Organizatoriai daug dėmesio skyrė temoms, susijusioms su grupės specialistų kuriama programine įranga, skirta bankiniam sektoriui. Renginio metu vyko ir specialūs praktiniai seminarai techninės srities specialistams. Jų dalyviai gavo sertifikatus.

Konferencijoje Vilniuje dalyvavo daugiau nei 80 įmonių grupės darbuotojų. Dar apie 250 žmonių kasdien jungėsi prie jos tiesioginės vaizdo transliacijos.

„Šiais metais į strateginę sesiją susirinko net tik vadovai, bet ir specialistai, įnešę savo indėlį į grupės plėtrą. Jie pasidalijo vertinga savo patirtimi. Džiaugiuosi, kad diskusijos vyko laisvu formatu, kiekvienas galėjo išreikšti savo nuomonę apie projektus, procesus, teikti rekomendacijas. Noriu padėkoti renginio pranešėjams, nes visi pranešimai buvo labai įdomūs“, - dėkojo dalyviams „Penki kontinentai“ įmonių grupės valdybos pirmininkas Idrakas Dadašovas.

„Tai savotiška savidiagnostika. Aktyvių diskusijų metu sužinojome, kuo gyvena mūsų antrinės įmonės, ko siekia, kaip mato save ateityje. Kolegos susibūrė į kelias grupes. Latviai bendravo su azerbaidžaniečiais apie grynųjų pinigų rūšiavimo įrenginius. Kolegos iš Sakartvelo dalijosi mokėjimo terminalų paslaugų patirtimi su specialistais iš Kazachstano. Be to, turime daug naujų žmonių, kurie prie mūsų prisijungė dar visai neseniai. Sesija buvo puiki proga juos pristatyti ir paspartinti jų įsitraukimą“,- sakė BS/2 gen. direktoriaus pavaduotojas strateginių krypčių plėtrai Kirill Ovsiannikov.

Šaltinis: 5ci.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

susiję straipsniai

Įmonių grupės „Penki kontinentai“ strateginės sesija: keitimasis patirtimi ir plėtros planai

2024 m. sausio 22-26 dienomis Vilniuje vyko kasmetinė įmonių grupės „Penki kontinentai“ strateginė sesija. skaityti »

BS/2 remiama Karina iškovojo Lietuvai 1-ąją vietą Pasaulio rungtynių šokių čempionate!

Penkiolikmetė Karina Gasanova kartu su dvylikamete Arina Šiukštaite iškovojo pirmąją vietą jaunių duetų varžybose Japonijoje. skaityti »

„ASHBURN International“ ir „Rietumu banka“ drauge skatins el. mokėjimų plėtrą Baltijos šalyse bei Europos Sąjungoje

Planuojama, kad „ASHBURN International“ teiks „Rietumu banka“ platų atsiskaitymo įrenginių asortimentą ir jų veiklos užtikrinimo paslaugas. skaityti »

PENKI rėmė Agnės Kuzmickaitės kolekcijos transliaciją

Lapkričio 23 d. garsi Lietuvos dizainerė Agnė Kuzmickaitė pristatė savo kolekciją. skaityti »

PENKI kelionę laimėjo lojali klientė Valentina

Savo 25-ojo gimtadienio proga UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ (PKKC) vienam iš savo PENKI interneto klientų padovanojo kelionę! skaityti »

PENKI gavo Šeimos kortelės partnerio apdovanojimą

Per metus bendrovė suteikė nuolaidas PENKI šviesolaidiniam internetui daugiau kaip 100-ui Šeimos kortelę turinčių šeimų Vilniaus mieste ir nuolaidas išmaniajai televizijai beveik 50 šeimų visoje Lietuvoje. skaityti »

PENKI paslaugas teikiančios įmonės atsakingumą patvirtina sertifikatas ISO 14001

UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ įsidiegė sertifikatą ISO 14001. skaityti »

BS/2 10-ą kartą rėmė teniso turnyrą „BFI Cup 2023“

„Penkių kontinentų“ grupė turnyre turėjo ir savo komandą. skaityti »

BS/2 gavo du „Diebold Nixdorf“ apdovanojimus už puikius rezultatus

BS/2 dalyvavo kasmetiniame „Diebold Nixdorf“ bankininkystės partnerių suvažiavime. skaityti »

BS/2 padėjo išsipildyti ukrainietės svajonei

Tarp Europos rungtynių šokių čempionių – penkiolikmetė mergina iš Ukrainos. skaityti »