Laidoje „Savaitės pjūvis“ – Sausio 13-osios ir Maidano įvykių liudininkas J. Dykijus

Publikuota: 2016 m. sausio 15 d. penktadienis

Ką tik paminėjome Sausio 13-ąją. Prisiminėme tądien žuvusius už mūsų nepriklausomybę ir tyliai pasidžiaugėme, kad išsikovojome teisę gyventi laisvoje Lietuvoje. Deja, tokiais džiaugsmais negali pasigirti Ukraina, kurioje tebesitęsia sunkios kovos už šalies nepriklausomybę.

Mūsų Sausio 13-oji ukrainiečiams panaši į įvykius Maidane. Kuo jie panašūs ir kuo skiriasi? Apie tai diskutuos laidos „Savaitės pjūvis“ svečias, Ukrainos savanorių būrio AIDAR vadas Jevgenijus Dykijus (žr. nuotraukoje). Lygiai prieš 25 metus, būdamas 17 metų studentas, jis su 32 draugais atvyko į Vilnių ginti Lietuvos laisvės ir telkėsi parlamento rūmuose. Jo teigimu, per kartą vienas nuo kito nutolę įvykiai turi vieną nepaneigiamą panašumą – tautų laisvę apgynė žmonės, stovėję gyvose barikadose.

Sausio 15 dienos laidoje taip pat išgirsite pokalbį su 1991 m. parlamento gynybos štabo viršininku, atsargos pulkininku Jonu Geču apie tai, kaip atrodė Aukščiausiosios Tarybos apsauga tomis neramiomis Sausio dienomis. Dar viena šio „Savaitės pjūvio“ tema – Vladimiro Putino interviu vokiečių leidiniui „Bild“.

Savaitinė kanalo „Penki TV“ laida „Savaitės pjūvis“ su politikos apžvalgininku Česlovu Iškausku skirta politikos, visuomenes, socialinėms aktualijoms. Laida rodoma „Penki TV“ eteryje, DELFI TV, portaluose www.penki.lt, www.alkas.lt, www.veidas.lt, www.lzinios.lt, „Penki TV“ kanalu „YouTube“, paskyroje „Facebook“ ir regionų televizijose.

 

 

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

BS/2 atstovai dalyvavo Lietuvos-Azerbaidžano verslo forume

2023 m. gegužės 22 d. Vilniuje vyko Lietuvos-Azerbaidžano verslo forumas. skaityti »

Bėgimo į „Europą“ iššūkį įveikė 20-imt „Penki kontinentai“ grupės darbuotojų!

„Penki kontinentai“ darbuotojų komanda trečius metus pelnė Gausiausios komandos vardą. skaityti »

Pirmasis Lietuvoje „Baltic Payment Forum“: kas nustebino ir įkvėpė

„Penkių kontinentų“ grupės įmonė rėmė tarptautinį forumą „Baltic Payment Forum“. skaityti »

Lietuviai kavinėse ir restoranuose išleidžia vis daugiau, didėja ir arbatpinigių sumos 

Iki šių metų pirmojo ketvirčio pabaigos prie „MyTips“ prisijungė beveik 1 tūkst. Lietuvos padavėjų ir barmenų. skaityti »

„Penkių kontinentų“ grupė Sakartvele įgyvendina naują nestandartinį mokėjimų sprendimą

„BS/2 Georgia“ ir „ASHBURN International“ kartu su vienu didžiausių Sakartvelo bankų „TBC Bank“ sukūrė naują nestandartinį mokėjimo sprendimą kavos kapsulių gamintojai „Meama“. skaityti »

Sakartvelo bankai vertina lietuvišką mokėjimo terminalų valdymo sprendimą

Dar vieno Sakartvelo banko mokėjimo kortelių skaitytuvų veiklą padeda užtikrinti „ASHBURN International“ programinis sprendimas „TransLink.iQ“. skaityti »

Įmonių grupės „Penki kontinentai“ istorija – autoritetingame žurnale „Newsweek“ 

Aštuoniose šalyse veikianti „Penkių kontinentų“ įmonių grupė atkreipė vieno įtakingiausių ir labiausiai gerbiamų pasaulyje verslo leidinių „Newsweek“ dėmesį. skaityti »

„ASHBURN International“ įdiegė Sakartvelo bankui atsiskaitymą QR kodu

Sakartvelo TBC bankas pirmasis šalyje siūlo savo klientams tokias šiuolaikiškas paslaugas. skaityti »

PENKI – Šeimos kortelės partneris (1)

Šeimos kortelės turėtojai galės naudotis ir ypatingomis nuolaidomis PENKI internetui ir „Flexi TV“. skaityti »