„Penkių kontinentų“ įmonių grupei priklausantis Mokymo centras gruodžio mėnesį pradėjo naują mokymų sezoną.
„Penkių kontinentų“ įmonių grupei priklausantis Mokymo centras gruodžio mėnesį pradėjo naują mokymų sezoną.
Norėdami suteikti pačią aukščiausią mokymų kokybę, „Penki kontinentai“ atnaujino šešių darbo vietų salę. Buvo nupirkta nauja programinė ir kompiuterinė įranga, įrengtos patogios sėdimos vietos. Atnaujinimui išleista beveik 100 tūkst. litų.
Šį sezoną Mokymo centre ypač gausu įvairių naujų kursų. Didžiausia naujovė – mokymų ciklas norintiems išmokti dirbti su populiariomis grafikos kūrimo ir redagavimo programomis: Adobe Photoshop CS3, Adobe Flash CS3 ir Corel Draw X3.
Jau dabar pastebimas didelis susidomėjimas po Naujųjų prasidėsiančiais kursais fotografams. Juos ves profesionali fotomenininkė Inga Jankauskaitė, populiariausių lietuviškų internetinių fotobendruomenių nariams žinoma kaip Inga Žalia Rankovė.
Mokymo centras siūlo mokytis ir grupėmis, ir individualiai, priklausomai nuo pasirinkto kurso programos. Grupes sudaro 3–9 asmenys. Pratybų laikas nustatomas ir paskelbiamas iš anksto.
Pasirinkus individų mokymą, kurso programa ir pratybų laikas gali būti derinami atsižvelgiant į kliento poreikius. Jei į pratybas užsirašo žmonių grupė (pvz., įmonė užsako mokymus savo darbuotojams, į kursus eina visa šeima, keletas draugų ir pan.), mokymai gali būti rengiami atskirai tik šiai grupei.
Be to, įmonės gali išsinuomoti bet kurią iš Mokymo cento salių ir čia darbuotojams vesti seminarus bei įvairius kursus.