PENKI – Šeimos kortelės partneris

Publikuota: 2022 m. gruodžio 14 d. trečiadienis

Internetas ir išmanioji televizija – pagrindiniai šaltiniai, iš kurių sužinome naujienas, semiamės žinių ir be kurių nebeįsivaizduojame pramogų. LR Statistikos departamento duomenimis, 2021 m. internetu naudojosi 87 proc. 16–74 metų Lietuvos gyventojų. Šis rodiklis kasmet po truputį auga (2020 m. – 83 proc.).

„Siekdami, kad spartusis internetas ir išmanioji televizija būtų prieinami kuo daugiau šeimų, jungiamės prie LR Socialinių reikalų ir darbo ministerijos sukurtos Šeimos kortelės iniciatyvos partnerių. Šeimos kortelė nuo 2019 metų suteikiama Lietuvoje gyvenančioms daugiavaikėms ir negalią turinčius vaikus auginančioms šeimoms. Nuo šiol Šeimos kortelės turėtojai galės naudotis ir ypatingomis nuolaidomis PENKI internetui ir „Flexi TV“. Tikime, kad tokiu būdu prisidėsime prie šių šeimų kasdienybės paįvairinimo bei geresnių gyvenimo galimybių sukūrimo,“ – sako UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ direktorė Loreta Žeimytė-Dvareckienė.

Šeimos kortelė šiuo metu turi beveik 300 partnerių, kurie suteikia nuolaidų prekėms bei paslaugoms. Kortelės turėtojai gali pigiau įsigyti maisto produktų, buities prekių, technikos, naudotis sveikatos, teisės, pramogų, grožio srities paslaugomis. Prie partnerių jungiasi ne tik Lietuvos, bet ir Latvijos įmonės.

Šiuo metu šia kortele naudojasi daugiau nei 29 tūkstančiai Lietuvoje gyvenančių šeimų. Daugiau apie kortelę >>

Daugiau apie PENKI taikomas nuolaidas ir jomis pasinaudoti, galite teirautis el. paštu info@penki.lt arba telefonu +3705266455. Pasiteirauti apie nuolaidas ir užsisakyti paslaugas taip pat kviečiame PENKI klientų aptarnavimo centre Vilniuje, Kareivių g. 2.

Šaltinis: Penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

komentarai

petr buzek IP: 172.28.193.100
2022-12-20 12:14 (!)
Ar tau reikia paskolos???? Asmeninės paskolos ar verslo paskolos???? Pasikalbėk su manimi apie tai. KONTAKTŲ PAVADINIMAS: Ponas Petras Buzekas, jei susidomėjote, susisiekite su mumis adresu::::::petrbuzekloanfirm@gmail.com Whatsapp dabar: +639451256230

susiję straipsniai

Lietuviai kavinėse ir restoranuose išleidžia vis daugiau, didėja ir arbatpinigių sumos 

Iki šių metų pirmojo ketvirčio pabaigos prie „MyTips“ prisijungė beveik 1 tūkst. Lietuvos padavėjų ir barmenų. skaityti »

„Penkių kontinentų“ grupė Sakartvele įgyvendina naują nestandartinį mokėjimų sprendimą

„BS/2 Georgia“ ir „ASHBURN International“ kartu su vienu didžiausių Sakartvelo bankų „TBC Bank“ sukūrė naują nestandartinį mokėjimo sprendimą kavos kapsulių gamintojai „Meama“. skaityti »

Sakartvelo bankai vertina lietuvišką mokėjimo terminalų valdymo sprendimą

Dar vieno Sakartvelo banko mokėjimo kortelių skaitytuvų veiklą padeda užtikrinti „ASHBURN International“ programinis sprendimas „TransLink.iQ“. skaityti »

Įmonių grupės „Penki kontinentai“ istorija – autoritetingame žurnale „Newsweek“ 

Aštuoniose šalyse veikianti „Penkių kontinentų“ įmonių grupė atkreipė vieno įtakingiausių ir labiausiai gerbiamų pasaulyje verslo leidinių „Newsweek“ dėmesį. skaityti »

„ASHBURN International“ įdiegė Sakartvelo bankui atsiskaitymą QR kodu

Sakartvelo TBC bankas pirmasis šalyje siūlo savo klientams tokias šiuolaikiškas paslaugas. skaityti »

PENKI – Šeimos kortelės partneris (1)

Šeimos kortelės turėtojai galės naudotis ir ypatingomis nuolaidomis PENKI internetui ir „Flexi TV“. skaityti »

Žmogaus teisių dienos proga – mūsų dovana tiems, kurių teises riboja galimybės (2)

„Penki kontinentai“ tęsia bendradarbiavimą su Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Viltis“. skaityti »

PENKI: Akys spindi, kai svajonės pildosi (1)

PENKI ruošia kalėdines staigmenas nuo pirmos žiemos dienos! skaityti »

VI-ojo bankininkystės forumo Baku atgarsiai

2022 m. lapkričio 24-25 d. Baku vyko VI-asis tarptautinis bankininkystės forumas „Saugi, patikima ir stabili bankininkystė“. „Penkių kontinentų“ grupės įmonė BS/2 buvo renginio „Premium“ rėmėja. skaityti »