PENKI: Akys spindi, kai svajonės pildosi

Publikuota: 2022 m. gruodžio 8 d. ketvirtadienis

UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“, pažįstama kaip PENKI interneto ir IPTV tiekėja, ruošia kalėdines staigmenas nuo pirmos žiemos dienos!

Pasirinkę mūsų pasiūlymą, artėjant 2023-iesiems Kiškio metams vienu šūviu nušausite du ar net tris kiškius: namie turėsite spartų patikimą internetą, įtraukiančią išmaniąją televiziją ir gausite papildomą dovaną!  Ar akys jau spindi nekantrumu?

Tiems, kurie ketina prie mūsų prisijungti

Ieškai kokybiško interneto? Svajoji po Kalėdų eglute rasti ausines? O gal planšetę ar netgi išmanųjį telefoną? PENKI Kalėdų senelis tavo norą išgirdo! Visi, gruodžio mėnesį įsigyjantys PENKI internetą, gaus dovaną ar papildomą staigmeną tik už 1 Eur:

Įsigiję 100 Mb/s greičio internetą (10,9 Eur/mėn.)   – „Sony“ belaides ausines (WF-C500 Truly Wireless Headphones) dovanų.

500 Mb/s greičio internetą  (14,9 Eur/mėn.) – „Lenovo“ planšetę (IdeaTab M10 HD (2nd Gen) X306F) tik už 1 Eur.

1 Gb/s greičio internetą  (18,9 Eur/mėn.)  – „Samsung Galaxy“ telefoną (A23 5G 64 GB Black) tik už 1 Eur.

Pasiūlymas galioja 2022 m. gruodžio 1-31 dienomis, pasirašant 24 mėn. sutartį, tuose namuose, kur jau sudarytos PENKI interneto įvedimo techninės galimybės.

Laukiame jūsų laiškų el. paštu info@penki.lt, skambučių tel. +3705266455 arba užsukite į PENKI klientų aptarnavimo centrą Vilniuje, Kareivių g. 2 (dirbame pirmadieniais 8:00-20:00 val.; antradieniais–penktadieniais 8:00-18:00 val.).

Tiems, kas jau su mumis

Visus esamus PENKI interneto klientus, dar neišbandžiusius naujos kartos televizijos „Flexi TV“, kviečiame atsiimti savo dovaną –  trijų mėnesių „Flexi TV“ peržiūrą. Nepraleiskite progos per šventes peržiūrėti iki 100 kanalų (jums bus prieinami visi šios televizijos siūlomi kanalai), kad vėliau galėtumėt atsirinkti pačius įdomiausius ir sukurti savo SUSIDĖLIOK rinkinį taip pritaikydami Flexi TV savo poreikiams. Dėl šios dovanos kreipkitės į mus el. paštu, telefonu ar užsukę į mūsų klientų aptarnavimo centrą.

Visiems esamiems PENKI išmaniosios televizijos klientams švenčių proga 3 mėnesiams dovanojame SUSIDĖLIOK rinkinį, belieka tik susidėlioti 6 mėgstamus kanalus iš papildomų kanalų sąrašo.

Nerūpestingo švenčių laukimo, jaukių Kūčių, linksmų šv. Kalėdų ir sėkmingų Naujųjų Metų!

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

komentarai

petr buzek IP: 172.28.193.100
2022-12-20 12:16 (!)
Ar tau reikia paskolos???? Asmeninės paskolos ar verslo paskolos???? Pasikalbėk su manimi apie tai. KONTAKTŲ PAVADINIMAS: Ponas Petras Buzekas, jei susidomėjote, susisiekite su mumis adresu::::::petrbuzekloanfirm@gmail.com Whatsapp dabar: +639451256230

susiję straipsniai

„ASHBURN International“ įdiegė Sakartvelo bankui atsiskaitymą QR kodu

Sakartvelo TBC bankas pirmasis šalyje siūlo savo klientams tokias šiuolaikiškas paslaugas. skaityti »

PENKI – Šeimos kortelės partneris (1)

Šeimos kortelės turėtojai galės naudotis ir ypatingomis nuolaidomis PENKI internetui ir „Flexi TV“. skaityti »

Žmogaus teisių dienos proga – mūsų dovana tiems, kurių teises riboja galimybės (1)

„Penki kontinentai“ tęsia bendradarbiavimą su Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Viltis“. skaityti »

PENKI: Akys spindi, kai svajonės pildosi (1)

PENKI ruošia kalėdines staigmenas nuo pirmos žiemos dienos! skaityti »

VI-ojo bankininkystės forumo Baku atgarsiai

2022 m. lapkričio 24-25 d. Baku vyko VI-asis tarptautinis bankininkystės forumas „Saugi, patikima ir stabili bankininkystė“. „Penkių kontinentų“ grupės įmonė BS/2 buvo renginio „Premium“ rėmėja. skaityti »

PENKI – Agnės Kuzmickaitės kolekcijos informacinis rėmėjas

2022 m. lapkričio 17 d. viena žymiausių Lietuvos drabužių dizainerių Agnė Kuzmickaitė pristatė jubiliejinę kolekciją. skaityti »

BS/2 rėmė tarptautinį bankinį forumą

2022 m. spalio 26-27 dienomis Kazachstane, Almatoje, vyko Rytų Europos ir Centrinės Azijos finansų sektoriaus ekspertų susitikimas. skaityti »

Duok penkis PENKI gimtadienio proga!

2022 m. spalio 28 d. „Penki kontinentai“ grupės įmonė „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ pasitiks savo 24-ąjį gimtadienį. skaityti »

PENKI – nuo šiol ne tik privatiems, bet ir verslo klientams (1)

UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ (PKKC) savo verslo paslaugas, iki šiol vadintas ProfIT, keičia į Penki Verslui. skaityti »