Išskirtinis kompanijos „Penki kontinentai“ bruožas – kurti ir pateikti sprendimus, reikalingus ir naudingus kiekvienam vartotojui nepriklausomai nuo to, kokioje šalyje jis gyvena.
Kovo 10-ąją, antrąją parodos „CeBIT 2006“ dieną, jungtiniame „Penkių kontinentų“ įmonių grupės stende apsilankė kompanijos „Wincor Nixdorf“ atstovai – pardavimo direktorius Rytų Europoje Eduardas Vaigauskas ir finansinių paslaugų rinkodaros direktorius Uvė Krauzė (Uwe Krause).
„Penkių kontinentų“ įmonių grupės stendas iš esmės skiriasi nuo kitų parodoje dalyvaujančių kompanijų stendų: jūsų bendrovė, skirtingai negu kitos kompanijos, lankytojams pristato ne tik produktus, bet ir sprendimus, kurie sėkmingai diegiami ir Lietuvos, ir užsienio rinkoje“, – teigė U. Krauzė.
E. Vaigauskas akcentavo, kad išskirtinis kompanijos „Penki kontinentai“ bruožas – kurti ir pateikti sprendimus, reikalingus ir naudingus kiekvienam vartotojui nepriklausomai nuo to, kokioje šalyje jis gyvena.
Stende apsilankę „Wincor Nixdorf“ atstovai ypatingą dėmesį atkreipė į savitarnos terminalo „ProConsult 2000“ teikiamą naudą. Šiame kompanijos „Wincor Nixdorf“ sukurtame įrenginyje įdiegta bendra UAB „Penkių kontinentų“ bankinės technologijos ir UAB „BS/4“ programinė įranga, skirta elektroniniams mokėjimams atlikti: apmokėti sąskaitas už komunalinius mokesčius, kabelinės televizijos, interneto tiekėjo paslaugas, išankstinio telefono mokėjimo sąskaitai pasipildyti ir kt.
Kompanijos „Wincor Nixdorf“ atstovai sakė neabejojantys, jog kitomis dienomis „CeBIT“ parodoje apsilankys dar daugiau žmonių. Tikėtina, kad, kaip ir šiandien, jie bene ilgiausiai užtruks būtent „Penkių kontinentų“ įmonių grupės stende.