„Penkių kontinentų“ grupė trečius metus dalyvavo „DUOday“

Publikuota: 2023 m. gegužės 25 d. ketvirtadienis

„Penkių kontinentų“ įmonių grupė jau trečius metus prisijungė prie socialinės įdarbinimo agentūros SOPA iniciatyvos „DUOday“. Jos tikslas – sudaryti sąlygas negalią turintiems žmonėms integruotis į visuomenę, išbandyti įvairius darbus. Vieną darbo dieną žmogus su negalia ir jį priėmusios įmonės darbuotojas praleidžia kartu, sudarydami duetą (DUO), susipažįsta su įmonių veikla, išbando įvairias užduotis.

Šiemet pas mus atvyko Kęstutis, nevengiantis įvairaus darbo. „DUOday“ iniciatyvoje jis dalyvavo pirmą kartą.

Kęstutis pasižvalgė po „Penkių kontinentų“ biurą, susipažino su plačia įmonių grupės veikla, o vėliau liko padėti dirbti Ūkio skyriaus vadovui Mariui. Jiedu kartu tvarkė aplinką šalia biuro, apgenėjo krūmus.

Apsilankęs „Penkių kontinentų“ laisvalaikio erdvėse ir bibliotekoje, Kęstutis prasitarė, kad mėgsta skaityti istorines bei religines knygas, klausytis muzikos.

Nors „DUOday“ kasmet trunka tik vieną dieną, tokia iniciatyva gali sukurti nevienadienį poveikį. Žmonės su negalia gali išmėginti savo svajonių profesiją, o mes turime progą geriau pažinti jų gebėjimus. Ši diena ne tik atneša teigiamus pokyčius į šimtų žmonių su negalia gyvenimą, bet ir keičia mūsų visų požiūrį į žmonių įvairovę darbo rinkoje.

Šiemet prie „DUOday“ iniciatyvos prisijungė daugiau nei pusė šimto įmonių iš 18-ikos Lietuvos miestų. „Penkių kontinentų“ įmonių grupė džiaugiasi galėdama būti viena iš jų. Įmonių grupė siekia kuo dažniau prisidėti prie neįgalių asmenų integracijos į visuomenę  – nuolat remia Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių bendriją „Viltis“, kartu dalyvauja renginiuose, palaiko „Kavos galios“ darbo patirties iniciatyvą, kurios metu specialiųjų poreikių jaunuoliai verda kavą ir ja vaišina mūsų darbuotojus. Grupės įmonė BS/2 yra sukūrusi programinį sprendimą, pritaikantį bankomatus aklųjų ir silpnaregių poreikiams.

Nuotraukoje iš kairės į dešinę: „Penki kontinentai“ Ūkio skyriaus vadovas Marius T., komunikacijos vadybininkė Loreta Klebonaitė-Šeibak, „DUOday“ dalyvis Kęstutis Rudzinskas, BS/2 Personalo vadovė Viktorija Mironova ir administratorė Darja Chaniutko, „Unikalus gyvenimas“ komunikacijos vadovė Ieva Jazavitienė.


Šaltinis: Penki kontinentai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

susiję straipsniai

Vilniuje 15-ąjį kartą vyko „Vilties“ šventė

Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Vilties“ šventę rėmė BS/2 skaityti »

Mūsų dovana giriai – 500 medelių!

UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ darbuotojai prisijungė prie Lietuvos nacionalinio miškasodžio „Kad giria žaliuotų“. skaityti »

Įmonių grupės „Penki kontinentai“ strateginės sesija: keitimasis patirtimi ir plėtros planai

2024 m. sausio 22-26 dienomis Vilniuje vyko kasmetinė įmonių grupės „Penki kontinentai“ strateginė sesija. skaityti »

BS/2 remiama Karina iškovojo Lietuvai 1-ąją vietą Pasaulio rungtynių šokių čempionate!

Penkiolikmetė Karina Gasanova kartu su dvylikamete Arina Šiukštaite iškovojo pirmąją vietą jaunių duetų varžybose Japonijoje. skaityti »

„ASHBURN International“ ir „Rietumu banka“ drauge skatins el. mokėjimų plėtrą Baltijos šalyse bei Europos Sąjungoje

Planuojama, kad „ASHBURN International“ teiks „Rietumu banka“ platų atsiskaitymo įrenginių asortimentą ir jų veiklos užtikrinimo paslaugas. skaityti »

PENKI rėmė Agnės Kuzmickaitės kolekcijos transliaciją

Lapkričio 23 d. garsi Lietuvos dizainerė Agnė Kuzmickaitė pristatė savo kolekciją. skaityti »

PENKI kelionę laimėjo lojali klientė Valentina

Savo 25-ojo gimtadienio proga UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ (PKKC) vienam iš savo PENKI interneto klientų padovanojo kelionę! skaityti »

PENKI gavo Šeimos kortelės partnerio apdovanojimą

Per metus bendrovė suteikė nuolaidas PENKI šviesolaidiniam internetui daugiau kaip 100-ui Šeimos kortelę turinčių šeimų Vilniaus mieste ir nuolaidas išmaniajai televizijai beveik 50 šeimų visoje Lietuvoje. skaityti »

PENKI paslaugas teikiančios įmonės atsakingumą patvirtina sertifikatas ISO 14001

UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ įsidiegė sertifikatą ISO 14001. skaityti »

BS/2 10-ą kartą rėmė teniso turnyrą „BFI Cup 2023“

„Penkių kontinentų“ grupė turnyre turėjo ir savo komandą. skaityti »