Programuotojų šventė

Publikuota: 2006 m. rugsėjo 21 d. ketvirtadienis

 

Kaip kasmet, rugsėjo 13-osios vakarą „Penkių kontinentų“ įmonių grupės darbuotojai surengė įspūdingą vakarėlį 31-ąjame „Europos“ verslo centro aukšte. Žinoma, ne su kiekvienu, dalyvavusiu šventinį vakarą, programavimo kalba ar skaičiai ir jų pavadinimai kaip nors susiję, tačiau visi džiaugėsi, kad paprotys švęsti Programuotojų dieną gyvuoja.

Be to, kas gi nenori pasveikinti savo draugų, apie kuriuos sukurtas ne vienas anekdotas ar pasakojamos kuriozinės situacijos. Na, pavyzdžiui, juokas, jog programuotojai išsprendžia tokias problemas, kurių kiti net neįtaria turį.

Be abejo, problemos šventinį vakarą tarsi išnyko, nieks jų net nesiruošė ieškoti! Greičiau ieškoti programuotojai turėjo žodžių kišenėje kalbinami šmaikštaus vakaro vedėjo Jogailos Morkūno, kuris, beje, taikliai „šaudė“ susirinkusiųjų būryje  atpažindamas šios profesijos atstovus. Kaip? Ogi tiesiog remdamasis stereotipu: pirmiausia visi „programistai“ – rimčiausiai nusiteikę ir santūriausi žmonės su akiniais. O kas gi gali geriau išjudinti ir pralinksminti vakaro „kaltininkus“, jei ne žavios ir populiarios 69 danguje dainininkės! Kažkas šmaikštavo: „netikėtas faktas iš programuotojų gyvenimo – negi jie dar ir šokėjai?“.

Juokų, dovanų ir užduočių tą vakarą netrūko. Kelios šventės akimirkos: merginos iš Komunikacijų centro piešia šaržuotus kompiuterininkų portretus, na o programuotojus pasveikinti atvykęs įmonės vadovas Idrakas Dadašovas maloniai paprašomas išvardinti aštuonias programavimo kalbas....

Įspūdingas merginos su ugnimi šou visus sukviečia į 31-ojo aukšto lauko terasą, kur šokiai ir linksmybės tęsiasi – santūrius veidus papuošia santūrios arba plačios šypsenos...ir kaži, ar kas nors tuomet paklausia savęs, tai koks gi iš tikrųjų tas paslaptingas ir sudėtingas programuotojo pasaulis.... Turbūt svarbiausia, kad programavimo kalba susikalbantys programuotojai randa bendrą kalbą su tais, kurie darbuojasi šalia.

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

BS/2 remiama Karina iškovojo Lietuvai 1-ąją vietą Pasaulio rungtynių šokių čempionate!

Penkiolikmetė Karina Gasanova kartu su dvylikamete Arina Šiukštaite iškovojo pirmąją vietą jaunių duetų varžybose Japonijoje. skaityti »

„ASHBURN International“ ir „Rietumu banka“ drauge skatins el. mokėjimų plėtrą Baltijos šalyse bei Europos Sąjungoje

Planuojama, kad „ASHBURN International“ teiks „Rietumu banka“ platų atsiskaitymo įrenginių asortimentą ir jų veiklos užtikrinimo paslaugas. skaityti »

PENKI rėmė Agnės Kuzmickaitės kolekcijos transliaciją

Lapkričio 23 d. garsi Lietuvos dizainerė Agnė Kuzmickaitė pristatė savo kolekciją. skaityti »

PENKI kelionę laimėjo lojali klientė Valentina

Savo 25-ojo gimtadienio proga UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ (PKKC) vienam iš savo PENKI interneto klientų padovanojo kelionę! skaityti »

PENKI gavo Šeimos kortelės partnerio apdovanojimą

Per metus bendrovė suteikė nuolaidas PENKI šviesolaidiniam internetui daugiau kaip 100-ui Šeimos kortelę turinčių šeimų Vilniaus mieste ir nuolaidas išmaniajai televizijai beveik 50 šeimų visoje Lietuvoje. skaityti »

PENKI paslaugas teikiančios įmonės atsakingumą patvirtina sertifikatas ISO 14001

UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ įsidiegė sertifikatą ISO 14001. skaityti »

BS/2 10-ą kartą rėmė teniso turnyrą „BFI Cup 2023“

„Penkių kontinentų“ grupė turnyre turėjo ir savo komandą. skaityti »

BS/2 gavo du „Diebold Nixdorf“ apdovanojimus už puikius rezultatus

BS/2 dalyvavo kasmetiniame „Diebold Nixdorf“ bankininkystės partnerių suvažiavime. skaityti »

BS/2 padėjo išsipildyti ukrainietės svajonei

Tarp Europos rungtynių šokių čempionių – penkiolikmetė mergina iš Ukrainos. skaityti »

Lenkijos rinkai „ASHBURN International“ siūlo iškart du produktus

XI-ajame skaitmeninės eros be grynųjų pinigų kongrese Varšuvoje „ASHBURN International“ pristatė atsiskaitymo technologijų ir mokėjimo terminalų valdymo sprendimus. skaityti »