Šventinės nuolaidos

Publikuota: 1998 m. gruodžio 1 d. antradienis
"Penki kontinentai" artėjančių švenčių proga siūlo savo klientams daug nuolaidų:

- 5% nuolaida prekėms!
- nemokamas naudojimasis "Internetu" gruodžio 24, 25, 30 bei sausio 1 dienomis!

Galioja "Lietuvos telekomo" vietinio telefono naudojimosi tarifai.

Šaltinis: Penki Kontinentai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Savaitės pjūvis

Šios savaitės laidoje „Savaitės pjūvis“ apie būsimus Europos Parlamento rinkimus, taip pat reformuojamos bendrovės „Leo LT“ perspektyvas bei pasauliui nerimą keliantį įvykį – Šiaurės Korėjos militaristinius iššūkius tarptautinei bendruomenei. skaityti »

Virtuali vaizdo nuoma siūlo žiurėti

Organizacijos UNICEF inicijuotas kino projektas suvienijo 7 žinomus režisierius, kurie sutiko dirbti be jokio honoraro ir į kūrybinį procesą įtraukė savo vaikus. skaityti »

Penki.lt švenčia ketverių metų gimtadienį!

Šiandien, birželio 2 dieną vienas pirmųjų naujienų portalų Lietuvoje Penki.lt švenčia ketvirtąjį gimtadienį! skaityti »

Lietuvoje sukurti verslo sprendimai – pranašesni už vakarietiškus

Didžiosios Britanijos sostinėje Londone vykusioje Tarptautinės bankomatų pramonės asociacijos (ATMIA) konferencijoje „Europos bankomatai“ didelio susidomėjimo sulaukė banko „Snoras“ ir įmonės „Penkių kontinentų“ Bankinės technologijos (BS/2) pristatyta bankomatų tinklo valdymo ir optimizavimo sistema „ATMiQ“. skaityti »

Šeimos pinigai

Šioje „Šeimos pinigų“ laidoje pateikiame svarbiausius verslo savaitės įvykius ir akcijų rinkų apžvalgą. skaityti »

Tik faktai

Trumpai apie kai kuriuos svarbesnius Lietuvos įvykius (2009 m. gegužės 25–29 d.) skaityti »

„Penki TV“ mažiesiems: pažink pasaulį linksmai!

Interaktyvioji IP televizija didelį dėmesį skiria ne tik vaikams pritaikytoms televizijos programoms, bet ir priemonėms, kurios mažuosius žiūrovus saugo nuo jiems netinkamo TV turinio. skaityti »

Šeimos pinigai

Šios savaitės laidoje kalbinamas Saulius Lenauskas papasakos apie REPO sandorius bei šio investicinio produkto pliusus ir minusus. skaityti »

„Ashburn international“ Azijos rinkai pristatys POS terminalams skirtą sprendimą

Parodos „BankTech 2009“ metu įmonė „Ashburn international“ pristato POS terminalams skirtus sprendimus. skaityti »

Kazachijoje – BS/2 konferencija apie bankų išlaidų mažinimą

Šių metų gegužės 28 dieną Almatoje Lietuvos bendrovė „Penkių kontinentų“ Bankinės technologijos (BS/2) organizuoja konferenciją „Cost Saving Strategies Through Outsourcing Services“. skaityti »