Šviesolaidinio tinklo „Penki“ darbuotojai ir klientai susitiko ėjimo varžybose

Publikuota: 2018 m. balandžio 23 d. pirmadienis

Balandžio 21 d. Vilniuje, Verkių regioniniame parke, jau trečius metus vyko „Walmark“ masinės ėjimo varžybos, kurias organizuoja sveiką gyvenseną propaguojanti lengvaatletė Vlada Musvydaitė. Renginiu siekiama įtraukti ir paskatinti žmones (ypač vyresnio amžiaus ir vaikus) stiprinti savo sveikatą. Šiose varžybose nugalėtojai buvo visi – tereikėjo įveikti vieną iš pasirinktų ėjimo trasų (5000, 10000 ar 15000 žingsnių), laikas neturėjo įtakos. Varžybos nemokamos, o kiekvienas trasą įveikęs dalyvis dar gavo ir medalį.

Varžybose jau nebe pirmus metus aktyviai dalyvavo ir įmonių grupė „Penki kontinentai“ kartu su savo klientais, šviesolaidinio  tinklo „Penki“ nariais. Jungtinė komanda pelnė masiškiausios įmonės komandos vardą.

„Prie mūsų darbuotojų grupės šiemet prisijungė beveik 60 klientų. Kai kurie atėjo vieni, kai kurie su kaimynais. Atėjo ir porų, šeimų su mažais vaikais. Džiaugiamės išjudinę įvairaus amžiaus žmones, paskatinę juos sveikesniam gyvenimo būdui“, – sakė varžybose dalyvavęs „Penki“ produkto vadovas Povilas Keburis.

Kiekvienam „Penki“ ėjimo komandos nariui dovanų buvo įteiktas paskatinimo rinkinukas: marškinėliai, kepuraitė nuo saulės, USB apyrankė, geriamo vandens atsigaivinti.

„Ėjimo varžybose dalyvavome pirmą kartą. Iš pradžių abejojau, ar verta, baiminausi, kad maži vaikai neįveiks trasos. Kelias buvo labai įvairus – lygus ir kalnuotas, vedantis per mišką ir pelkėtas vietoves. Tačiau būtent dėl to eiti buvo nenuobodu. Dukra džiaugėsi miške pamačiusi žibutes, o tvenkinio pakrantėje – gulbę. Įveikus pirmąjį etapą, 5000 žingsnių, vaikus pradžiugino žaidimų aikštelė. Džiaugiuosi, kad „Penki“ pranešė apie šį renginį ir paskatino prie jo prisijungti. Buvo smagu gauti ir dovanėlių, kurios artėjant vasaros sezonui tikrai pravers“, – pasakojo „Penki“ klientė Laura, ėjimo varžybose dalyvavusi visa šeima.

Šviesolaidinio tinklo „Penki“ darbuotojai ne tik patys noriai dalyvauja įvairioje sportinėje veikloje, bet ir siekia į ją įtraukti savo klientus. Jau ne vienerius metus dalyvaujame įvairiuose bėgimo ir dviračių maratonuose.



Vaizdo reportažas

Šaltinis: PENKI
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

„Penkių kontinentų“ grupė dalyvavo parodoje „EuroShop 2026“

Renginio metu „Modern Expo“ įteikė BS/2 apdovanojimą už naujos verslo veiklos atradimą ir pasiektus rezultatus. skaityti »

Įmonių grupė „Penki kontinentai“ surengė strateginę sesiją

2026 m. sausio 26–30 dienomis Vilniuje įmonių grupė „Penki kontinentai“ surengė strateginę sesiją. skaityti »

BS/2 gavo S&G apdovanojimą

Forumo „IBF 2025“ metu BS/2 drauge su partneriu „Sargent & Greenleaf“ (S&G) pristatė saugumo bei prieigos kontrolės technologijas. skaityti »

„Penkių kontinentų“ grupė dalyvavo tarptautiniame bankininkystės forume IBF 2025

Įmonių grupės atstovai forume demonstravo technologines naujoves ir pasidalijo profesinėmis įžvalgomis apie skaitmeninių paslaugų raidos kryptis bei didėjančią technologinių pokyčių svarbą regione. skaityti »

BS/2 su partneriais pristatė išmaniuosius prekybos sprendimus verslo popietėje Baku

2025 m. spalio 23 d. Baku trečią kartą vyko verslo popietė „Retail Business Brunch“. skaityti »

BS/2 ir „ASHBURN International“ atidarė Baku pirmą demonstracinį centrą „SUNMI Home“

„SUNMI Home“ - moderni demonstracinė erdvė, kurioje lankytojai gali ne tik apžiūrėti, bet ir išsibandyti naujausią SUNMI įrangą bei programinius sprendimus. skaityti »

Partnerystės su SUNMI stiprinimas parodoje GITEX GLOBAL 2025

Š. m. spalio 13–17 dienomis BS/2 ir „ASHBURN International“ dalyvavo viename didžiausių pasaulio technologijų renginių – GITEX GLOBAL 2025. skaityti »

BS/2 organizavo tarptautinį seminarą „Cash Expert Seminar 2025“

2025 m. rugsėjo 18 d. Taškente vyko tarptautinis seminaras „Cash Expert Seminar 2025“, skirtas modernioms grynųjų pinigų valdymo technologijoms aptarti. skaityti »

„Penkių kontinentų“ dviračių žygis sustiprino komandą ir suteikė istorinių žinių

„Penkių kontinentų“ darbuotojai dalyvavo dviračių žygyje–ekskursijoje po Vilnių. skaityti »

BS/2 įvertinta „Diebold Nixdorf“ bankininkystės partnerių suvažiavime

„Penkių kontinentų“ grupės įmonė BS/2 pelnė du apdovanojimus už sėkmingą partnerystę. skaityti »