Visada pirmi!

Publikuota: 2006 m. lapkričio 13 d. pirmadienis


Šiemet Luksore (Egiptas) „Penkių kontinentų“ įmonių grupė ir vėl triumfavo kasmet vykstančiame tarptautiniame „Wincor Nixdorf“ – lyderiaujančios bankinių technologijų gamintojos – partnerių suvažiavime.

Šios vokiečių įmonės susitikime tarp 70-ies dalyvių iš Europos, Azijos, Afrikos ir Amerikos dalyvavo ir vienintelė Lietuvai atstovaujanti įmonė „Penkių kontinentų“ bankinės technologijos (BS/2) – įmonių grupės „Penki kontinentai“ narė. Nuo 1998 metų BS/2 iš savo parnerių gauna kasmetinį garbingą „Top Seller“ apdovanojimą kaip geriausia produkcijos platintoja. Tai jau aštunta „Top Seller“ statulėlė, atkeliavusi į Lietuvą. 2005–2006 fiskaliniais metais BS/2 pardavė net apie 4,5 tūkst. „Wincor Nixdorf“ bankomatų Rytų Europoje ir Azijoje.

Neseniai „Wincor Nixdorf“ prezidentas Karl-Heinz Stiller pavadino lietuvių įmonę „idealia partnere“ ir pasidžiaugė ilgalaikiais dalykiškais santykiais bei drauge atvertomis naujomis rinkomis Rytų Europoje bei Centrinėje Azijoje. Anot K. H. Stiller, ilgi bendradarbiavimo metai parodė, kad BS/2 su daugybe filialų šalyse – vertinga, stabili ir patikima partnerė, padedanti „Wincor Nixdorf“ savo kompetencija pardavimo srityje ir puikiais gebėjimais prisitaikyti ir integruotis kiekvienoje valstybėje.

Per iškilmingą ceremoniją buvo išdalinti apdovanojimai. „Penkių kontinentų“ bankinės technologijos, be kasmet laimimos „Top Seller“ nominacijos, savo kolekcijoje turi ir šiuos „Wincor Nixdorf“ „oskarus“: „Geriausias naujas klientas“ – 2006m.; „Novatoriškiausias programinės įrangos sprendimas” – 2005 m.; „Novatoriškiausia koncepcija” – 2003 m., 2004 m. ir 2005 m.;  „Geriausia techninės priežiūros tarnyba” – 2003 m. ir 2004 m.; „Geriausia technologinė plėtra“ – 2003 m.; „Geriausias rinkodaros sprendimas“ – 2003 m.

Vokiečių įmonė „Wincor Nixdorf“, šiandien žinoma kaip viena sėkmingiausių bankinės įrangos gamintojų, teikia geriausią aptarnavimą, aukštos kokybės produktus ir diegia juose naujausius IT sprendimus.

UAB „Penki kontinentai“ generalinis direktorius Idrakas Dadašovas, atidarant „Wincor Nixdorf“ reprezentacinę BS/2 atstovybę Kazachstane, pasidžiaugė sėkmingu, ypač pastarųjų metų, bendradarbiavimu su šia įmone, kurios apyvarta šiandien sudaro apie du milijardus eurų. Beje, 70 proc. šios apyvartos sukuriama už Vokietijos ribų. „Penkių kontinentų“ bankinės technologijos (BS/2), dirbantys net su 54 pasaulio šalimis, pripažinti geriausiais „Wincor Nixdorf“ produkcijos platintojais visame pasaulyje. Pripažinimą pelnė ir įmonės kuriami priedai, skirti partnerio įrangai. Todėl, p. Idrako Dadašovo įsitikinimu, ateityje, kaip ir dabar, šie santykiai klostytis labai sėkmingai.

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Ateities Lietuva – moderni Valstybė

Vyks diskusija ir vaizdo konferencija „Ateities Lietuva: modernios valstybės vizija ir realybė“. skaityti »

„Formulė – 1“ lietuviškai

Lietuvoje bus rungtyniaujama, kas greičiau pakeis Ferrari „Formulė-1“ bolido ratus skaityti »

Pasirašyta sutartis su AB „Parex“ banku dėl bankomatų tiekimo

UAB „Penki kontinentai gegužės pradžioje pasirašė sutartį su AB „Parex“ banku dėl dviejų „Wincor Nixdorf“ bankomatų modelių tiekimo skaityti »

Bankomatai Dominikoje

„Penkių kontinentų“ specialistų paslaugų prireikė net Dominikos Respublikoje skaityti »

Naujas reklamos tipas internete

Vienoje virtualioje reklamos iškaboje bent 5 skelbimai skaityti »

Vyko seminaras, skirtas Europos Sąjungos 5-ajai teminei programa

Surengtas antrasis Informacijos dienos susitikimas realioje ir virtualioje vaizdo konferencijoje. Jos metu dalyviai ir svečiai diskutavo apie Europos Sąjungos projektus skaityti »

Antroji FP5 temines programos Informacijos diena

Lietuva skatinama prisideti prie Europos Sajungos rengiamu el. projektu. skaityti »

Nauji ratai

Atnaujintas automobilių mėgėjų tinklapis. skaityti »