Carnegie Mellon universitetas paskelbė nemokamus „iPad“ programėlių kūrimo kurso vaizdo įrašus

Publikuota: 2012 m. balandžio 21 d. šeštadienis

Carnegie Mellon universitetas paskelbė, kad nuo šiol jis pradeda nemokamai platinti paskaitų kurso „Developing iPad Applications for Visualization & Insight“ apie „iPad“ programėlių kūrimą vaizdo įrašus aukštos raiškos formatu universiteto „iTunes“ interneto parduotuvės skyriuje.

Universiteto studentams buvo parengtas specialus kursas, sukurtas universiteto darbuotojų bei patyrusių programuotojų. Tiesa, jis buvo gerokai populiaresnis nei planuota, matyt todėl ir buvo nutarta jį paskelbti viešai. 

Dabar visi besidomintys gali susipažinti su programavimo „iPad“ kompiuteriams pagrindais, ir interneto lankytojai galės praeiti lygiai tą patį kursą, kaip ir universiteto studentai, tik už jį akademinių kreditų, be abejo, negaus.

Video įrašus galima atsiųsti ir žiūrėti kompiuteryje, „iPad“ planšetiniame kompiuteryje ar „iPhone“ telefone, taip pat jie pradėti skelbti ir „YouTube“ svetainėje. 

Tiesa, rekomenduojama, kad besimokantys savarankiškai turėtų bendrų programavimo žinių ir objektinio programavimo patirties. 

Kurse dėstomi programėlių kūrimo pagrindai, naujausios operacinės sistemos, naudojamos „iPad“ kompiuteriuose, „iOS 5“ funkcijos, ir, be abejo, praktiniai dalykai – kaip sukurti grafinę sąsają, apdoroti duomenis, naudotis kitų portalų, kaip „Twitter“, „Facebook“, informacija, įterpti žemėlapius ir kita.

 

 

 

 

Šaltinis: mokslasplius.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Populiariausi straipsniai

Dar daugiau „Samsung“ įrenginių bus galima suderinti su „Galaxy Gear“

„Samsung Electronics“ pranešė apie operacinės sistemos „Android 4.3“ („Jelly Bean“) atnaujinimą, leidžiantį išmanųjį laikrodį „Galaxy Gear“ naudoti ne tik su „Galaxy Note 3“, bet ir su „Galaxy S4“, „Galaxy S 3“ bei „Galaxy Note 2“ išmaniaisiais telefonais. skaityti »

„Microsoft“ pristato „Windows 10 Fall Creators Update“ atnaujinimą

„Windows 10 Fall Creators Update“ siūlo naujas galimybes vartotojams, didesnį saugumą, inovatyvius kūrybiškumo ir produktyvumo įrankius. skaityti »

5 programėlės, kurios turi būti kiekvieno keliaujančiojo telefone

Artėjant vasaros atostogų sezonui, pateikiame penkias išmaniąsias programėles, kurios palengvins atostogų planavimą bei padės išvengti nemalonumų kelionės metu. skaityti »

„Microsoft“ ruošiasi pristatyti „Windows 10 Cloud“

„Microsoft“ paskelbė šių metų gegužės 2 d. planuojanti pristatyti naują savo programinę įrangą. skaityti »

Žaidimų entuziastams: kas naujo virtualioje realybėje?

Pastaruoju metu atsiranda vis daugiau naujų žaidimų ir jų platformų, specialiai pritaikytų virtualiai realybei. skaityti »

„Messenger“ papildytas dirbtinio intelekto funkcijomis

Jei bendraudamas per „Messenger“ draugas užsimins apie skolą, programa pasiūlys tuoj pat atsiskaityti. skaityti »

5 programėlės, kurios pakeis požiūrį į išmaniuosius laikrodžius

Išmanieji laikrodžiai pretenduoja tapti itin patraukliais pagalbininkais, praverčiančiais daugelyje gyvenimo sričių. skaityti »

„Windows 10 Creators“ atnaujinimas – jau balandžio 11 dieną

„Microsoft“ skelbia, kad naujausias „Windows 10 Creators“ atnaujinimas visame pasaulyje taps prieinamas balandžio 11 d. skaityti »

Pristatoma mobilioji programėlė „VilniusGO“

2016 m. Vilniaus miesto savivaldybės centrinė biblioteka „išlydi į gyvenimą“ savo naują kūrinį – mobiliąją programėlę „VilniusGO“. skaityti »

Lietuvos studentai galės nemokamai naudotis „Microsoft“ programine įranga

Jau netrukus didžioji dalis Lietuvos aukštųjų mokyklų studentų galės visiškai nemokamai naudotis „Windows 10 Education“, „Office“ ir „Office 365“ programomis. skaityti »

„Microsoft“ pristatė į debesį iškeltą ir programėlėmis grįstą „Dynamics 365“

„Microsoft“ viešai pristatė naują platformą „Dynamics 365“, kuri į vieną visumą debesyje sujungia klientų ir verslo valdymo sistemas. skaityti »